#Namn123456789101112131415161718ScorePoengRatingBirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark342333422223533343545096116147
Jostein "Jojo" Gundersen43234242342343333355469518452
Christer "Gilbert" Ellenberger433422354233532242564394136145
Roar "RAGgen" Gjøsæter53334333432333333357409315267
Atle Svandal64333332422343343257409316462
Tom "med tommelen" Trondsen52333243332453343459349114377
Luis "Lost disc" Garcia53242343532443234460329016462
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein334622433424642423613089116147
Kjetil Åbø63233234452343344361308919332
Jan Ove Hennøy633445435224434444682682011222
Johan Pettersen543442654334544352702480010230
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie214 36 3149 1 31134221.21
Par2766444534265965458743.94
Bogey43144 6152 54225535628.28
Dobbel-Bogey3    1 221  1   1 115.56
Trippel-Bogey   1  1           21.01
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks6446456555346444547084
Snitt4.73.22.73.63.12.63.83.23.732.23.54.53.22.93.43.5359.859.8
Vanligste resultat5333324342234333436157
Min3223223222233322225442
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.70.2-0.30.60.1-0.40.80.20.70-0.80.50.50.2-0.10.40.50
Rank16831572188165112128411145
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.90.40.50.70.70.70.60.80.70.70.30.50.70.30.50.60.70.5
Rank183613101391715161411148117
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 6total avg
Jostein "Jojo" Gundersen50505043462395435023947.8
Luis "Lost disc" Garcia4350375040404350323859325027642.8
Roar "RAGgen" Gjøsæter3734463746504650403869345027842.9
Håvard G Frøysa4650371333375013344.3
Atle Svandal50404646402225405022244.4
Terje "Katana King" Rørmark3246435040503243465043210325028543.2
Anders "ADHD" Haugen5050150505050
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40463730301835304618336.6
Tom "med tommelen" Trondsen4632341123324611237.3
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson26433726431755264317535
Nicklas Jonasson4343143434343
Ingve J Ellingsen4343143434343
jörgen "svensken" halling4334431203344312040
Petter Alfsen4343143434343
Christer "Gilbert" Ellenberger304373230437336.5
Mark Anthony Soddano4040140404040
Kjetil Åbø403070230407035
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland403777237407738.5
Stein Ødegård403474234407437
Andreas Kråkenes3737137373737
Johan Olav Synnes3737137373737
Lill Irene Larsen3434134343434
Tristan Storm30342892328349230.7
Endre "Iron Man" Storm323234301284303412832
Jan Ove Hennøy32322690326329030
Jonas Dein3232132323232
Philip H. Nilsen2828128282828
Joachim Aursland2828128282828
Tobias 3110152424124242424
Johan Pettersen2424124242424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 6total avg
Jostein "Jojo" Gundersen55565456552765545627655.2
Luis "Lost disc" Garcia5959585157575958605189516034357.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter6465555854495355575109496532356.7
Håvard G Frøysa5659671823566718260.7
Atle Svandal53575461572825536128256.4
Terje "Katana King" Rørmark6555605659536255585457710536533657.7
Anders "ADHD" Haugen5252152525252
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein70555863613075557030761.4
Tom "med tommelen" Trondsen5524659360355246360120
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson71606369593225597132264.4
Nicklas Jonasson5656156565656
Ingve J Ellingsen5656156565656
jörgen "svensken" halling5961591793596117959.7
Petter Alfsen5858158585858
Christer "Gilbert" Ellenberger63561192566311959.5
Mark Anthony Soddano6060160606060
Kjetil Åbø57611182576111859
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland59711302597113065
Stein Ødegård66601262606612663
Andreas Kråkenes6464164646464
Johan Olav Synnes6363163636363
Lill Irene Larsen6666166666666
Tristan Storm7773902403739024080
Endre "Iron Man" Storm717474672864677428671.5
Jan Ove Hennøy6561681943616819464.7
Jonas Dein6565165656565
Philip H. Nilsen6868168686868
Joachim Aursland6767167676767
Tobias 3110157676176767676
Johan Pettersen7070170707070
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 6total avg
Jostein "Jojo" Gundersen987974957949951481859499874818963.6
Luis "Lost disc" Garcia946945924967939917924940901840399019675661933.7
Roar "RAGgen" Gjøsæter90389094792493310189599639318468989010185751940.9
Håvard G Frøysa977945871279338719772793931
Atle Svandal10039349689119314747591110034747949.4
Terje "Katana King" Rørmark8949849369749059748899389339619388108899845762938.8
Anders "ADHD" Haugen9709701970970970970
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein842954929853891446958429544469893.8
Tom "med tommelen" Trondsen947-9129119463-912947946315.3
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson838937864790924435357909374353870.6
Nicklas Jonasson9119111911911911911
Ingve J Ellingsen9449441944944944944
jörgen "svensken" halling946899924276938999462769923
Petter Alfsen9599591959959959959
Christer "Gilbert" Ellenberger879941182028799411820910
Mark Anthony Soddano8668661866866866866
Kjetil Åbø917891180828919171808904
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland950832178228329501782891
Stein Ødegård881885176628818851766883
Andreas Kråkenes9039031903903903903
Johan Olav Synnes9099091909909909909
Lill Irene Larsen8558551855855855855
Tristan Storm778814604219636048142196732
Endre "Iron Man" Storm834804806834327848048343278819.5
Jan Ove Hennøy854875820254938208752549849.7
Jonas Dein8948941894894894894
Philip H. Nilsen8668661866866866866
Joachim Aursland8118111811811811811
Tobias 3110157927921792792792792
Johan Pettersen8008001800800800800
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 6total avg
Jostein "Jojo" Gundersen6354422536224.4
Luis "Lost disc" Garcia34654414435916213.9
Roar "RAGgen" Gjøsæter32567952241929304.6
Håvard G Frøysa55212325124
Atle Svandal6544423546234.6
Terje "Katana King" Rørmark2544465316401016264
Anders "ADHD" Haugen5515555
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein2223615526153
Tom "med tommelen" Trondsen52310325103.3
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2410310504102
Nicklas Jonasson1111111
Ingve J Ellingsen3313333
jörgen "svensken" halling221531251.7
Petter Alfsen3313333
Christer "Gilbert" Ellenberger5611256115.5
Mark Anthony Soddano4414444
Kjetil Åbø43723473.5
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland43723473.5
Stein Ødegård25722573.5
Andreas Kråkenes4414444
Johan Olav Synnes2212222
Lill Irene Larsen1111111
Tristan Storm100130110.3
Endre "Iron Man" Storm2002440241
Jan Ove Hennøy312631362
Jonas Dein1111111
Philip H. Nilsen0010000
Joachim Aursland1111111
Tobias 3110151111111
Johan Pettersen2212222
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.