Gå til: [Oversikt] [Runde 11] [Runde 13]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Terje "Katana King" Rørmark3423334222235333435450
Jostein "Jojo" Gundersen4323424234234333335546
Christer "Gilbert" Ellenberger4334223542335322425643
Roar "RAGgen" Gjøsæter5333433343233333335740
Atle Svandal6433333242234334325740
Tom "med tommelen" Trondsen5233324333245334345934
Luis "Lost disc" Garcia5324234353244323446032
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3346224334246424236130
Kjetil Åbø6323323445234334436130
Jan Ove Hennøy6334454352244344446826
Johan Pettersen5434426543345443527024
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie214 36 3149 1 31134221.21
Par2766444534265965458743.94
Bogey43144 6152 54225535628.28
Dobbel-Bogey3    1 221  1   1 115.56
Trippel-Bogey   1  1           21.01
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks6446456555346444547084
Snitt4.73.22.73.63.12.63.83.23.732.23.54.53.22.93.43.5359.859.8
Vanligste resultat5333324342234333436157
Min3223223222233322225442
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.70.2-0.30.60.1-0.40.80.20.70-0.80.50.50.2-0.10.40.50
Rank16831572188165112128411145
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.90.40.50.70.70.70.60.80.70.70.30.50.70.30.50.60.70.5
Rank183613101391715161411148117
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 12 runder

#Namn123456789101112Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark32464350405032434650285
Roar "RAGgen" Gjøsæter373446374650465040278
Luis "Lost disc" Garcia435037504040435032276
Jostein "Jojo" Gundersen5050504346239
Atle Svandal5040464640222
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4046373030183
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2643372643175
Håvard G Frøysa465037133
Endre "Iron Man" Storm32323430128
jörgen "svensken" halling433443120
Tom "med tommelen" Trondsen463234112
Tristan Storm30342892
Jan Ove Hennøy32322690
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland403777
Stein Ødegård403474
Christer "Gilbert" Ellenberger304373
Kjetil Åbø403070
Anders "ADHD" Haugen5050
Nicklas Jonasson4343
Ingve J Ellingsen4343
Petter Alfsen4343
Mark Anthony Soddano4040
Andreas Kråkenes3737
Johan Olav Synnes3737
Lill Irene Larsen3434
Jonas Dein3232
Philip H. Nilsen2828
Joachim Aursland2828
Johan Pettersen2424
Tobias 3110152424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark      16147
Jostein "Jojo" Gundersen    8452
Christer "Gilbert" Ellenberger      36145
Roar "RAGgen" Gjøsæter  5267
Atle Svandal    6462
Tom "med tommelen" Trondsen   4377
Luis "Lost disc" Garcia    6462
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein      16147
Kjetil Åbø   9332
Jan Ove Hennøy  11222
Johan Pettersen  10230