Gå til: [Oversikt] [Runde 13] [Runde 15]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Terje "Katana King" Rørmark4223336332333223335350
Luis "Lost disc" Garcia5333323433243324435746
Jan Ove Hennøy4444364433444243436743
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein5335364453235434336840
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie 11  1   12 222   1216.67
Par2222411133121112243548.61
Bogey2111  23  1211122 2027.78
Dobbel-Bogey   1    1         22.78
Trippel-Bogey     21           34.17
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks5445366453445444436877
Snitt4.5333.834.34.33.83.52.82.83.53.82.82.83.53.5361.361.7
Vanligste resultat5333364433243224436861
Min4223323332233223335348
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.5000.801.31.30.80.5-0.3-0.30.5-0.3-0.3-0.30.50.50
Rank106615617171510111011110106
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.50.50.801.80.90.40.80.40.80.50.80.80.80.50.50
Rank55511118173113115111111551
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 7 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 14 runder

#Namn1234567891011121314Sammenlagt
Terje "Katana King" Rørmark324643504050324346504350335
Luis "Lost disc" Garcia43503750404043503246322
Roar "RAGgen" Gjøsæter37344637465046504040318
Jostein "Jojo" Gundersen505050434632271
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein404637303040223
Atle Svandal5040464640222
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson264337264326201
Håvard G Frøysa46503740173
Jan Ove Hennøy3232262843161
Endre "Iron Man" Storm3232343022150
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland403750127
jörgen "svensken" halling433443120
Stein Ødegård403440114
Tom "med tommelen" Trondsen463234112
Tristan Storm30342820112
Kjetil Åbø40302696
Christer "Gilbert" Ellenberger304373
Johan Olav Synnes373067
Anders "ADHD" Haugen5050
Oddbjørn Molvik4646
Nicklas Jonasson4343
Petter Alfsen4343
Ingve J Ellingsen4343
Mark Anthony Soddano4040
Andreas Kråkenes3737
Lill Irene Larsen3434
Jonas Dein3232
Joachim Aursland2828
Philip H. Nilsen2828
Tobias 3110152424
Johan Pettersen2424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark      16270
Luis "Lost disc" Garcia    24150
Jan Ove Hennøy 3130
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein 3130