#Namn123456789101112131415161718ScorePoengRatingBirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark422333633233322333535095716270
Luis "Lost disc" Garcia533332343324332443574691424150
Jan Ove Hennøy44443644334442434367438073130
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein53353644532354343368407973130
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie 11  1   12 222   1216.67
Par2222411133121112243548.61
Bogey2111  23  1211122 2027.78
Dobbel-Bogey   1    1         22.78
Trippel-Bogey     21           34.17
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks5445366453445444436877
Snitt4.5333.834.34.33.83.52.82.83.53.82.82.83.53.5361.361.7
Vanligste resultat5333364433243224436861
Min4223323332233223335348
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.5000.801.31.30.80.5-0.3-0.30.5-0.3-0.3-0.30.50.50
Rank106615617171510111011110106
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.50.50.801.80.90.40.80.40.80.50.80.80.80.50.50
Rank55511118173113115111111551
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234567891011121314total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 7total avg
Jostein "Jojo" Gundersen5050504346322716325027145.2
Luis "Lost disc" Garcia4350375040404350324643110325032243.1
Håvard G Frøysa465037401734375017343.3
Roar "RAGgen" Gjøsæter3734463746504650404042610345031842.6
Anders "ADHD" Haugen5050150505050
Terje "Katana King" Rørmark32464350405032434650435052512325033543.8
Atle Svandal50404646402225405022244.4
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland4037501273375012742.3
Tom "med tommelen" Trondsen4632341123324611237.3
Oddbjørn Molvik4646146464646
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4046373030402236304622337.2
Ingve J Ellingsen4343143434343
Jan Ove Hennøy32322628431615264316132.2
jörgen "svensken" halling4334431203344312040
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2643372643262016264320133.5
Nicklas Jonasson4343143434343
Christer "Gilbert" Ellenberger304373230437336.5
Petter Alfsen4343143434343
Stein Ødegård4034401143344011438
Mark Anthony Soddano4040140404040
Kjetil Åbø40302696326409632
Johan Olav Synnes373067230376733.5
Andreas Kråkenes3737137373737
Lill Irene Larsen3434134343434
Tristan Storm303428201124203411228
Endre "Iron Man" Storm32323430221505223415030
Jonas Dein3232132323232
Joachim Aursland2828128282828
Philip H. Nilsen2828128282828
Johan Pettersen2424124242424
Tobias 3110152424124242424
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234567891011121314total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 7total avg
Jostein "Jojo" Gundersen5556545655593356545933555.8
Luis "Lost disc" Garcia5959585157575958605757510516040057.5
Håvard G Frøysa565967582404566724060
Roar "RAGgen" Gjøsæter6465555854495355575856810496538156.8
Anders "ADHD" Haugen5252152525252
Terje "Katana King" Rørmark65556056595362555854555368512536538957.1
Atle Svandal53575461572825536128256.4
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland5971501803507118060
Tom "med tommelen" Trondsen5524659360355246360120
Oddbjørn Molvik5353153535353
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein7055586361683756557037562.5
Ingve J Ellingsen5656156565656
Jan Ove Hennøy65616865673265616832665.2
jörgen "svensken" halling5961591793596117959.7
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson7160636959673896597138964.8
Nicklas Jonasson5656156565656
Christer "Gilbert" Ellenberger63561192566311959.5
Petter Alfsen5858158585858
Stein Ødegård6660581843586618461.3
Mark Anthony Soddano6060160606060
Kjetil Åbø5761671853576718561.7
Johan Olav Synnes63641272636412763.5
Andreas Kråkenes6464164646464
Lill Irene Larsen6666166666666
Tristan Storm777390803204739032080
Endre "Iron Man" Storm71747467703565677435671.2
Jonas Dein6565165656565
Joachim Aursland6767167676767
Philip H. Nilsen6868168686868
Johan Pettersen7070170707070
Tobias 3110157676176767676
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234567891011121314total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 7total avg
Jostein "Jojo" Gundersen987974957949951935575369359875753958.8
Luis "Lost disc" Garcia9469459249679399179249409019149317109019676575931.7
Håvard G Frøysa977945871944373748719773737934.3
Roar "RAGgen" Gjøsæter903890947924933101895996393194494121089010186695941.2
Anders "ADHD" Haugen9709701970970970970
Terje "Katana King" Rørmark89498493697490597488993893396197395711318128899846719943.2
Atle Svandal10039349689119314747591110034747949.4
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland95083210212803383210212803934.3
Tom "med tommelen" Trondsen947-9129119463-912947946315.3
Oddbjørn Molvik9929921992992992992
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein842954929853891797526667979545266877.7
Ingve J Ellingsen9449441944944944944
Jan Ove Hennøy854875820877807423358078774233846.6
jörgen "svensken" halling946899924276938999462769923
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson838937864790924858521167909375211868.5
Nicklas Jonasson9119111911911911911
Christer "Gilbert" Ellenberger879941182028799411820910
Petter Alfsen9599591959959959959
Stein Ødegård881885944271038819442710903.3
Mark Anthony Soddano8668661866866866866
Kjetil Åbø917891858266638589172666888.7
Johan Olav Synnes909887179628879091796898
Andreas Kråkenes9039031903903903903
Lill Irene Larsen8558551855855855855
Tristan Storm778814604733292946048142929732.3
Endre "Iron Man" Storm834804806834829410758048344107821.4
Jonas Dein8948941894894894894
Joachim Aursland8118111811811811811
Philip H. Nilsen8668661866866866866
Johan Pettersen8008001800800800800
Tobias 3110157927921792792792792
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234567891011121314total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 7total avg
Jostein "Jojo" Gundersen63544628636284.7
Luis "Lost disc" Garcia3465441444391016253.9
Håvard G Frøysa552315425153.8
Roar "RAGgen" Gjøsæter3256795223441029334.4
Anders "ADHD" Haugen5515555
Terje "Katana King" Rørmark254446531666521216324.3
Atle Svandal6544423546234.6
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland43714337144.7
Tom "med tommelen" Trondsen52310325103.3
Oddbjørn Molvik4414444
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein22236116616162.7
Ingve J Ellingsen3313333
Jan Ove Hennøy31221951391.8
jörgen "svensken" halling221531251.7
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson24103212604122
Nicklas Jonasson1111111
Christer "Gilbert" Ellenberger5611256115.5
Petter Alfsen3313333
Stein Ødegård25411325113.7
Mark Anthony Soddano4414444
Kjetil Åbø43310334103.3
Johan Olav Synnes21321231.5
Andreas Kråkenes4414444
Lill Irene Larsen1111111
Tristan Storm1000140110.3
Endre "Iron Man" Storm20020450240.8
Jonas Dein1111111
Joachim Aursland1111111
Philip H. Nilsen0010000
Johan Pettersen2212222
Tobias 3110151111111
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.