#Namn123456789101112131415161718ScorePoengRatingBirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark523432323323422432525095317225
Roar "RAGgen" Gjøsæter643332223323332333534694226195
Kjetil Åbø43233333422463344359438755360
Stein Ødegård43234345423343244461408524365
Atle Svandal333322533523533564633782934150
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein53443433342366244265348076355
Erlend Johnsen83243335532363344468327737230
Kyrre Sørensen5433334444347544647430705800
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie113 1312 26 114  22819.44
Par2545644343262531226343.75
Bogey3213112132 21 16443725.69
Dobbel-Bogey1     1211  31 1  117.64
Trippel-Bogey            11  2 42.78
Quadruple-Bogey1                 10.69
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks8444445555347645647487
Snitt53.12.83.432.83.43.43.63.32.33.35.13.52.644.33.361.962.2
Vanligste resultat5333333333236324446560
Min3223222232233223325243
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par10.1-0.30.40-0.30.40.40.60.3-0.80.31.10.5-0.411.30.3
Rank156310531010147171713215187
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.40.60.50.30.60.710.60.80.40.41.110.60.30.90.8
Rank16576171115913331816911412
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12345678910111213141516total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Roar "RAGgen" Gjøsæter505034503737374650463243464660414325038443.1
Luis "Lost disc" Garcia403050464043404632345037404657414305036141
Anders "ADHD" Haugen50501002505010050
Håvard G Frøysa4326205046504343504041110205036541.1
Terje "Katana King" Rørmark4640464343463032345041010305034841
Christer "Gilbert" Ellenberger2628463737373028405035910265030535.9
Ola Brunes Stakkeland5050150505050
Nicolai Nielsen5050150505050
Kjetil Gryt3020501003205010033.3
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl463722372046503446402640411205033636.7
Tom "med tommelen" Trondsen46324640372015324620140.2
Lars Ørjan Tvete2646461183264611839.3
Jostein "Jojo" Gundersen244046321424244614235.5
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland2646461183264611839.3
Atle Svandal46164043371825164618236.4
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein342430323034124316323432111124326929.2
Kjetil Åbø18261618164016262234304330512164323925.4
Johan Olav Synnes28122630343428432358124323529.4
_ Olav Breistein4040140404040
Stein Ødegård28284020401565204015631.2
Petter Alfsen4040140404040
Marcus Soddano Jorde403432301364304013634
Leif "Laffen" Molvik3426403432242428222649224024229.3
Tim Høgli Nilsen143751214375125.5
Mark Anthony Soddano373414182034221797143717925.6
Jon Anders830347238347224
jörgen "svensken" halling143448214344824
Jan Ove Hennøy3026342626302030302529203423228
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson283230342226242828242216263437414163424026.7
Erlend Johnsen153247215324723.5
Ingve J Ellingsen323062230326231
Øyvind Haugland16241818301065163010621.2
Kyrre Sørensen3030130303030
Thomas Mosland Gillesdal16302672316307224
Oddbjørn Molvik2828128282828
Håkon Jansen182846218284623
John Magne Singelstad2828128282828
Sindre Frantzen282856228285628
Aleksander Vines122840212284020
Anders Godø2828128282828
Thomas Sundal2210182814111820131549102814417.1
Johan Pettersen28131556313285618.7
Trond Erik "Teipen" Brekke22142492616111692611118.5
Paula Kristine M. Gillesdal2620161274412267418.5
Vidar Yndestad9241595749245714.3
Endre "Iron Man" Storm201414241688514248817.6
James "the biking kiwi" Cunningham2222122222222
Jonas Dein13222055313225518.3
Espen Valheim142210141878510227815.6
Tristan Storm12112043311204314.3
Truls Birkeland1818118181818
Lill Irene Larsen151631215163115.5
Vegard Grindheim1616116161616
Christian Wilde515123235153210.7
Bjarte Skjold151328213152814
Dag Arve "Daggy" 131427213142713.5
Bård Wannberg1414114141414
Jarle Johannessen8132128132110.5
Kjetil "Karate Kid" Skippervik1313113131313
Daniel Johnsen1212112121212
Rune Landro1111111111111
Martin 12-4-20161111111111111
Rune Åbø1010110101010
Jan-Thore Ystheim1010110101010
Jarle Øyerhamn610162610168
Trond Trond9919999
Eirik Sæle9919999
Trond Mjøs9919999
Sverre Stakkeland8818888
Andreas Stakkeland7717777
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12345678910111213141516total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Roar "RAGgen" Gjøsæter545458525856585550525757505376414505842054.6
Luis "Lost disc" Garcia606252555854575560585156585078614506243356.1
Anders "ADHD" Haugen484795247489547.5
Håvard G Frøysa5960685255535355505255710506842955.7
Terje "Katana King" Rørmark5859535853515957565255610515944055.6
Christer "Gilbert" Ellenberger6065555857575658584957310496545557.3
Ola Brunes Stakkeland5151151515151
Nicolai Nielsen5353153535353
Kjetil Gryt6059521713526017157
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl565767616655525954545964011526744858.2
Tom "med tommelen" Trondsen53605454542755536027555
Lars Ørjan Tvete5853541653535816555
Jostein "Jojo" Gundersen675754552334546723358.3
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland6055531683536016856
Atle Svandal56635956632975566329759.4
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein626759616460715461576568111547148261.9
Kjetil Åbø61656764675563586161605974112556748061.8
Johan Olav Synnes63656562586161554908556549061.3
_ Olav Breistein5656156565656
Stein Ødegård63635463613045546330460.8
Petter Alfsen5454154545454
Marcus Soddano Jorde595863602404586324060
Leif "Laffen" Molvik6265596261637063625679597050563
Tim Høgli Nilsen65561212566512160.5
Mark Anthony Soddano616064647159624417597144163
Jon Anders7162581913587119163.7
jörgen "svensken" halling64581222586412261
Jan Ove Hennøy6360626461656662605639606649762.6
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson686159606864636861686261596188314596850263.1
Erlend Johnsen68681362686813668
Ingve J Ellingsen60601202606012060
Øyvind Haugland67646064643195606731963.8
Kyrre Sørensen7474174747474
Thomas Mosland Gillesdal6359641863596418662
Oddbjørn Molvik5757157575757
Håkon Jansen76651412657614170.5
John Magne Singelstad6565165656565
Sindre Frantzen66651312656613165.5
Aleksander Vines70661362667013668
Anders Godø6565165656565
Thomas Sundal7669816573737266666419658157271.2
Johan Pettersen6866702043667020468
Trond Erik "Teipen" Brekke6567707258653976587239766.2
Paula Kristine M. Gillesdal697273692834697328370.8
Vidar Yndestad706372722774637227769.3
Endre "Iron Man" Storm66646969693375646933767.4
James "the biking kiwi" Cunningham7373173737373
Jonas Dein6965672013656920167
Espen Valheim73787669683645687836472.8
Tristan Storm6973752173697521772.3
Truls Birkeland8787187878787
Lill Irene Larsen65631282636512864
Vegard Grindheim7777177777777
Christian Wilde8481812463818424682
Bjarte Skjold74771512747715175.5
Dag Arve "Daggy" 68731412687314170.5
Bård Wannberg7979179797979
Jarle Johannessen84751592758415979.5
Kjetil "Karate Kid" Skippervik6666166666666
Daniel Johnsen8282182828282
Rune Landro8282182828282
Martin 12-4-20166868168686868
Rune Åbø7070170707070
Jan-Thore Ystheim9595195959595
Jarle Øyerhamn76751512757615175.5
Trond Trond7272172727272
Eirik Sæle7979179797979
Trond Mjøs8080180808080
Sverre Stakkeland8585185858585
Andreas Stakkeland8686186868686
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12345678910111213141516total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Roar "RAGgen" Gjøsæter97297492799191194695495799196293393196394213354149119917752953.9
Luis "Lost disc" Garcia91389598796793295396395788593297394392196313184148859877653941.7
Anders "ADHD" Haugen10351026206121026103520611030.5
Håvard G Frøysa922908841991982981951953100294094711084110027722947.1
Terje "Katana King" Rørmark9329259779389819849169338939539432108939847583943.2
Christer "Gilbert" Ellenberger9088639569279179429199239219759251108639757420925.1
Ola Brunes Stakkeland9979971997997997997
Nicolai Nielsen9769761976976976976
Kjetil Gryt913886983278238869832782927.3
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl9549378519028289561010896972940913101591182810107567923.5
Tom "med tommelen" Trondsen977908972940916471359089774713942.6
Lars Ørjan Tvete897973961283138979732831943.7
Jostein "Jojo" Gundersen843922972929366648439723666916.5
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland908956959282339089592823941
Atle Svandal954878928973829456258299734562912.4
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein8938469189098738907969498648818079626117969497120875.1
Kjetil Åbø89887081786683893888389789389084687510511128179387107875.9
Johan Olav Synnes885858870869926926898953718588589537185898.1
_ Olav Breistein9479471947947947947
Stein Ødegård889859940873852441358529404413882.6
Petter Alfsen9679671967967967967
Marcus Soddano Jorde925927907913367249079273672918
Leif "Laffen" Molvik893866928893880876841853893792398419287030880.3
Tim Høgli Nilsen863943180628639431806903
Mark Anthony Soddano903915868866832917893619478329176194884.9
Jon Anders798899926262337989262623874.3
jörgen "svensken" halling868932180028689321800900
Jan Ove Hennøy883908893849896888848864913794298489137094882.4
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson83490591891983384987686089880089386491389012252148009197073875.1
Erlend Johnsen822773159527738221595797.5
Ingve J Ellingsen908913182129089131821910.5
Øyvind Haugland817868875863860428358178754283856.6
Kyrre Sørensen7057051705705705705
Thomas Mosland Gillesdal878916843263738439162637879
Oddbjørn Molvik9089081908908908908
Håkon Jansen738787152527387871525762.5
John Magne Singelstad7877871787787787787
Sindre Frantzen840787162727878401627813.5
Aleksander Vines802840164228028401642821
Anders Godø7877871787787787787
Thomas Sundal758818714863754776823848854720897148636390800.9
Johan Pettersen860854728244237288602442814
Trond Erik "Teipen" Brekke838836841794897853505967948975059843.2
Paula Kristine M. Gillesdal824794813777320847778243208802
Vidar Yndestad808876788794326647888763266816.5
Endre "Iron Man" Storm828831812809740402057408314020804
James "the biking kiwi" Cunningham7697691769769769769
Jonas Dein816858763243737638582437812.3
Espen Valheim778694700812751373556948123735747
Tristan Storm777772749229837497772298766
Truls Birkeland6466461646646646646
Lill Irene Larsen856883173928568831739869.5
Vegard Grindheim7287281728728728728
Christian Wilde676688598196235986881962654
Bjarte Skjold804739154327398041543771.5
Dag Arve "Daggy" 787693148026937871480740
Bård Wannberg7577571757757757757
Jarle Johannessen613669128226136691282641
Kjetil "Karate Kid" Skippervik8548541854854854854
Daniel Johnsen6896891689689689689
Rune Landro5875871587587587587
Martin 12-4-20168288281828828828828
Rune Åbø8148141814814814814
Jan-Thore Ystheim4344341434434434434
Jarle Øyerhamn755752150727527551507753.5
Trond Trond7947941794794794794
Eirik Sæle6676671667667667667
Trond Mjøs7027021702702702702
Sverre Stakkeland6526521652652652652
Andreas Stakkeland6426421642642642642
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12345678910111213141516total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Roar "RAGgen" Gjøsæter55565447775576781447505.6
Luis "Lost disc" Garcia23662645437568671428464.8
Anders "ADHD" Haugen111021210112110.5
Håvard G Frøysa5446648378551038475.5
Terje "Katana King" Rørmark4554554547481047394.8
Christer "Gilbert" Ellenberger5265455559511029415.1
Ola Brunes Stakkeland8818888
Nicolai Nielsen4414444
Kjetil Gryt135931593
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl43051473533381107343.5
Tom "med tommelen" Trondsen8366427538275.4
Lars Ørjan Tvete67720367206.7
Jostein "Jojo" Gundersen146617416174.3
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland45615346155
Atle Svandal4745424547244.8
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein32451526233361116303.3
Kjetil Åbø321205142643331206292.8
Johan Olav Synnes3462342428826283.5
_ Olav Breistein3313333
Stein Ødegård2253315525153
Petter Alfsen5515555
Marcus Soddano Jorde552214425143.5
Leif "Laffen" Molvik02232313319903162.1
Tim Høgli Nilsen24622463
Mark Anthony Soddano223204316704162.3
Jon Anders113531351.7
jörgen "svensken" halling33623363
Jan Ove Hennøy23323111117913161.9
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson01442011113214251404151.8
Erlend Johnsen12321231.5
Ingve J Ellingsen42622463
Øyvind Haugland1333111513112.2
Kyrre Sørensen0010000
Thomas Mosland Gillesdal241731472.3
Oddbjørn Molvik6616666
Håkon Jansen02220221
John Magne Singelstad0010000
Sindre Frantzen00020000
Aleksander Vines21321231.5
Anders Godø2212222
Thomas Sundal1201202211190291.2
Johan Pettersen130430341.3
Trond Erik "Teipen" Brekke32203313603132.2
Paula Kristine M. Gillesdal1002340230.8
Vidar Yndestad0121440241
Endre "Iron Man" Storm11111551151
James "the biking kiwi" Cunningham0010000
Jonas Dein124731472.3
Espen Valheim00012350230.6
Tristan Storm120330231
Truls Birkeland0010000
Lill Irene Larsen20220221
Vegard Grindheim0010000
Christian Wilde000030000
Bjarte Skjold10120110.5
Dag Arve "Daggy" 20220221
Bård Wannberg0010000
Jarle Johannessen02220221
Kjetil "Karate Kid" Skippervik2212222
Daniel Johnsen1111111
Rune Landro0010000
Martin 12-4-20160010000
Rune Åbø2212222
Jan-Thore Ystheim0010000
Jarle Øyerhamn01120110.5
Trond Trond1111111
Eirik Sæle0010000
Trond Mjøs0010000
Sverre Stakkeland1111111
Andreas Stakkeland0010000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.