Gå til: [Oversikt] [Runde 15] [Runde 17]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Terje "Katana King" Rørmark5234323233234224325250
Roar "RAGgen" Gjøsæter6433322233233323335346
Kjetil Åbø4323333342246334435943
Stein Ødegård4323434542334324446140
Atle Svandal3333225335235335646337
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein5344343334236624426534
Erlend Johnsen8324333553236334446832
Kyrre Sørensen5433334444347544647430
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie113 1312 26 114  22819.44
Par2545644343262531226343.75
Bogey3213112132 21 16443725.69
Dobbel-Bogey1     1211  31 1  117.64
Trippel-Bogey            11  2 42.78
Quadruple-Bogey1                 10.69
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks8444445555347645647487
Snitt53.12.83.432.83.43.43.63.32.33.35.13.52.644.33.361.962.2
Vanligste resultat5333333333236324446560
Min3223222232233223325243
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par10.1-0.30.40-0.30.40.40.60.3-0.80.31.10.5-0.411.30.3
Rank156310531010147171713215187
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.40.60.50.30.60.710.60.80.40.41.110.60.30.90.8
Rank16576171115913331816911412
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 16 runder

#Namn12345678910111213141516Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter5050345037373746504632434646384
Håvard G Frøysa43262050465043435040365
Luis "Lost disc" Garcia4030504640434046323450374046361
Terje "Katana King" Rørmark46404643434630323450348
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl4637223720465034464026336
Christer "Gilbert" Ellenberger26284637373730284050305
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3424303230341243163234269
Leif "Laffen" Molvik342640343224242822242
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2832303422262428282422162634240
Kjetil Åbø182616181640162622343043239
Johan Olav Synnes2812263034342843235
Jan Ove Hennøy302634262630203030232
Tom "med tommelen" Trondsen4632464037201
Atle Svandal4616404337182
Mark Anthony Soddano37341418203422179
Stein Ødegård2828402040156
Thomas Sundal221018281411182013144
Jostein "Jojo" Gundersen24404632142
Marcus Soddano Jorde40343230136
Lars Ørjan Tvete264646118
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland264646118
Trond Erik "Teipen" Brekke22142492616111
Øyvind Haugland1624181830106
Anders "ADHD" Haugen5050100
Kjetil Gryt302050100
Endre "Iron Man" Storm201414241688
Espen Valheim142210141878
Paula Kristine M. Gillesdal2620161274
Thomas Mosland Gillesdal16302672
Jon Anders8303472
Ingve J Ellingsen323062
Vidar Yndestad92415957
Sindre Frantzen282856
Johan Pettersen28131556
Jonas Dein13222055
Tim Høgli Nilsen143751
Nicolai Nielsen5050
Ola Brunes Stakkeland5050
jörgen "svensken" halling143448
Erlend Johnsen153247
Håkon Jansen182846
Tristan Storm12112043
Petter Alfsen4040
Aleksander Vines122840
_ Olav Breistein4040
Christian Wilde5151232
Lill Irene Larsen151631
Kyrre Sørensen3030
Bjarte Skjold151328
Oddbjørn Molvik2828
Anders Godø2828
John Magne Singelstad2828
Dag Arve "Daggy" 131427
James "the biking kiwi" Cunningham2222
Jarle Johannessen81321
Truls Birkeland1818
Vegard Grindheim1616
Jarle Øyerhamn61016
Bård Wannberg1414
Kjetil "Karate Kid" Skippervik1313
Daniel Johnsen1212
Martin 12-4-20161111
Rune Landro1111
Jan-Thore Ystheim1010
Rune Åbø1010
Trond Mjøs99
Trond Trond99
Eirik Sæle99
Sverre Stakkeland88
Andreas Stakkeland77
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Terje "Katana King" Rørmark       17225
Roar "RAGgen" Gjøsæter      26195
Kjetil Åbø   5360
Stein Ødegård   4365
Atle Svandal    34150
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein   6355
Erlend Johnsen  7230
Kyrre Sørensen800