Gå til: [Oversikt] [Runde 18] [Runde 20]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl4334323332235324245550
Terje "Katana King" Rørmark4322343333234323535550
Roar "RAGgen" Gjøsæter4323325243233325335550
Håvard G Frøysa3443223322335533335640
Christer "Gilbert" Ellenberger7333233334233333335737
Kjetil Åbø4234323542235433435934
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson5435224342235433426032
Luis "Lost disc" Garcia5325323332346334356230
Endre "Iron Man" Storm6524535333436533437028
Johan Pettersen7435334343336433557126
Thomas Sundal5434435355244334757324
Erlend Johnsen9427444452356345648122
Tristan Storm6546444643455534558220
Rune Landro6344645374356434568220
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie115136 1167 2 3 113915.48
Par4663646105559271074610541.67
Bogey3535344152225415325923.41
Dobbel-Bogey32 31 4121 353 2443815.08
Trippel-Bogey2  11  1        1172.78
Quadruple-Bogey   1    1       1 31.19
Quintuple-Bogey1                 10.4
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks95476456754565457682100
Snitt5.43.62.94.23.42.93.93.43.92.92.63.64.93.72.93.64.23.965.665.9
Vanligste resultat4334323332235333535557
Min3222223222233323225542
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.40.6-0.11.20.4-0.10.90.40.9-0.1-0.40.60.90.7-0.10.61.20.9
Rank188216621261221815112101612
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.30.70.610.90.70.70.70.90.70.60.70.80.70.40.61.11
Rank1862151488513838126131716
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 10 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 19 runder

#Namn12345678910111213141516171819Sammenlagt
Roar "RAGgen" Gjøsæter5050345037373746504632434646434050477
Terje "Katana King" Rørmark46404643434630323450404650450
Luis "Lost disc" Garcia4030504640434046323450374046342630441
Håvard G Frøysa4326205046504343504040431
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl4637223720465034464026303050416
Christer "Gilbert" Ellenberger26284637373730284050404337397
Kjetil Åbø182616181640162622343043283434317
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein3424303230341243163234309
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2832303422262428282422162634262832300
Leif "Laffen" Molvik342640343224242822264
Atle Svandal46164043374626254
Jan Ove Hennøy302634262630203030252
Johan Olav Synnes2812263034342843235
Mark Anthony Soddano3734141820342250229
Tom "med tommelen" Trondsen4632464037201
Jostein "Jojo" Gundersen2440463250192
Thomas Sundal22101828141118201324178
Marcus Soddano Jorde4034323037173
Kjetil Gryt3020503234166
Stein Ødegård2828402040156
Lars Ørjan Tvete264646118
Ola "OB-Ola" Brunes Stakkeland264646118
Endre "Iron Man" Storm201414241628116
Trond Erik "Teipen" Brekke22142492616111
Erlend Johnsen1532202222111
Øyvind Haugland1624181830106
Anders "ADHD" Haugen5050100
Espen Valheim14221014181694
Vidar Yndestad9241592683
Johan Pettersen2813152682
Paula Kristine M. Gillesdal2620161274
Thomas Mosland Gillesdal16302672
Jon Anders8303472
Tristan Storm1211202063
Ingve J Ellingsen323062
Sindre Frantzen282856
Jonas Dein13222055
Tim Høgli Nilsen143751
Rune Landro11202051
Nicolai Nielsen5050
Ola Brunes Stakkeland5050
jörgen "svensken" halling143448
Håkon Jansen182846
Kyrre Sørensen301545
Nicolai Græsdal222042
Petter Alfsen4040
_ Olav Breistein4040
Aleksander Vines122840
Jarle Johannessen8131435
Vegard Grindheim161834
Christian Wilde5151232
Lill Irene Larsen151631
Bjarte Skjold151328
Anders Godø2828
Oddbjørn Molvik2828
John Magne Singelstad2828
Dag Arve "Daggy" 131427
James "the biking kiwi" Cunningham2222
Truls Birkeland1818
Jarle Øyerhamn61016
Bård Wannberg1414
Kjetil "Karate Kid" Skippervik1313
Daniel Johnsen1212
Martin 12-4-20161111
Jan-Thore Ystheim1010
Rune Åbø1010
Trond Trond99
Eirik Sæle99
Trond Mjøs99
Sverre Stakkeland88
Andreas Stakkeland77
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl     35109
Terje "Katana King" Rørmark    54101
Roar "RAGgen" Gjøsæter      26141
Håvard G Frøysa     15160
Christer "Gilbert" Ellenberger   7359
Kjetil Åbø    6489
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson     35109
Luis "Lost disc" Garcia   8332
Endre "Iron Man" Storm 10112
Johan Pettersen1200
Thomas Sundal 1119
Erlend Johnsen  9222
Tristan Storm1200
Rune Landro1200