Gå til: [Oversikt] [Runde 2]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Luis "Lost disc" Garcia2333323222243343324950
Stein Ødegård2325234231322343535246
Roar "RAGgen" Gjøsæter3433233432333242235246
Kjetil Åbø4333232432443434435840
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson4333232633432343535937
Thomas Sundal3334343343532453546434
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333343333333343
Eagle       2 1      1 43.7
Birdie2 1 4121131131 1112422.22
Par2554243242233314145450
Bogey21 1 11 1 22 241312220.37
Dobbel-Bogey   1   1  1   1   43.7
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333334333333334356
Maks4435344643543454546474
Snitt33.22.83.52.332.83.532.23.53.22.53.2434355.755.7
Vanligste resultat4333233232432343535255
Min2323222221222232224938
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par00.2-0.20.5-0.70-0.2-0.50-0.80.50.2-0.50.21000
Rank713516275371161331318777
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.70.30.30.70.40.30.61.20.30.60.80.60.50.60.30.310.3
Rank141114831018310161091033173
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 1 runder

#Namn1Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia5050
Stein Ødegård4646
Roar "RAGgen" Gjøsæter4646
Kjetil Åbø4040
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson3737
Thomas Sundal3434
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Luis "Lost disc" Garcia       17350
Stein Ødegård     25185
Roar "RAGgen" Gjøsæter    34155
Kjetil Åbø   5365
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson   5365
Thomas Sundal  4280