#Namn123456789101112131415161718ScorePoengRatingBirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Luis "Lost disc" Garcia233332322224334332495097217350
Stein Ødegård232523423132234353524693625185
Roar "RAGgen" Gjøsæter343323343233324223524693634155
Kjetil Åbø43332324324434344358408655365
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson43332326334323435359378535365
Thomas Sundal33343433435324535464347944280
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333343333333343
Eagle       2 1      1 43.7
Birdie2 1 4121131131 1112422.22
Par2554243242233314145450
Bogey21 1 11 1 22 241312220.37
Dobbel-Bogey   1   1  1   1   43.7
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333334333333334356
Maks4435344643543454546474
Snitt33.22.83.52.332.83.532.23.53.22.53.2434355.755.7
Vanligste resultat4333233232432343535255
Min2323222221222232224938
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par00.2-0.20.5-0.70-0.2-0.50-0.80.50.2-0.50.21000
Rank713516275371161331318777
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.70.30.30.70.40.30.61.20.30.60.80.60.50.60.30.310.3
Rank141114831018310161091033173
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 1total avg
Luis "Lost disc" Garcia5050150505050
Roar "RAGgen" Gjøsæter4646146464646
Stein Ødegård4646146464646
Kjetil Åbø4040140404040
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson3737137373737
Thomas Sundal3434134343434
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 1total avg
Luis "Lost disc" Garcia4949149494949
Roar "RAGgen" Gjøsæter5252152525252
Stein Ødegård5252152525252
Kjetil Åbø5858158585858
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson5959159595959
Thomas Sundal6464164646464
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 1total avg
Luis "Lost disc" Garcia9729721972972972972
Roar "RAGgen" Gjøsæter9369361936936936936
Stein Ødegård9369361936936936936
Kjetil Åbø8658651865865865865
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson8538531853853853853
Thomas Sundal7947941794794794794
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 1total avg
Luis "Lost disc" Garcia7717777
Roar "RAGgen" Gjøsæter4414444
Stein Ødegård5515555
Kjetil Åbø3313333
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson3313333
Thomas Sundal2212222
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.