Gå til: [Oversikt] [Runde 9] [Runde 11]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Anders "ADHD" Haugen5323343333332223325250
Kjetil Gryt3332335433322333235346
Håvard G Frøysa5323352223333243325346
Terje "Katana King" Rørmark4323354326353222335840
Jostein "Jojo" Gundersen4333353323332533355937
Luis "Lost disc" Garcia4323356323433343235937
Andrè "McEngis" Engene5434353333443233336132
Leif "Laffen" Molvik5333353333453234336132
Roar "RAGgen" Gjøsæter7522376222222532356228
Atle Svandal4434445233352343436326
Øystein Håvik4334443335452443436524
Martin Godal7334453242353344346622
Eivind Mosland6423354347343233436622
Eirik Helvig5523443335424533356622
Christer "Gilbert" Ellenberger5523564324343244356716
Thomas Helgesen5433343434534543356815
Ulrik Holsen6434444344433333546815
Sigbjørn "Ulrik Kvit" Mjelva7334454434433443447013
Marius Østby6444344454424443347013
Håvard "Daae" Daae Rognli5443333433453554577311
Paula Kristine M. Gillesdal7434454324544355567710
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson743434444554335746799
Martin Gjøen644666344453465436838
Sindre Paulseth864457444483544665917
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433334333333333333
Birdie1 82 21472146722225312.27
Par510121114810121099912781413818141.9
Bogey810410710986895541055412729.4
Dobbel-Bogey43  222 13461541364710.88
Trippel-Bogey51 1122  1   1 113194.4
Quadruple-Bogey1        1     1 140.93
Quintuple-Bogey          1       10.23
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333433333333333356
Maks86466764578556576791108
Snitt5.43.82.83.53.64.83.83.233.83.93.533.43.73.53.54.166.366.3
Vanligste resultat5333353333333343336659
Min3322332222222222225240
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.40.8-0.20.50.60.80.80.200.80.90.500.40.70.50.51.1
Rank181416101212421416925117717
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.10.70.60.70.70.80.80.60.60.90.80.90.61.10.70.80.81.1
Rank165167109141412153168131018
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 10 runder

#Namn12345678910Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen504640504340504350246
Roar "RAGgen" Gjøsæter26505040504632464328242
Håvard G Frøysa46343037163437504646225
Terje "Katana King" Rørmark34433750503740220
Luis "Lost disc" Garcia4646503737216
Jostein "Jojo" Gundersen3740503243373437207
Kjetil Åbø343226433430281650193
Christer "Gilbert" Ellenberger402822264037323416183
Kjetil Gryt37261624432446176
Rune Åbø432832432011166
Leif "Laffen" Molvik3022202843282032161
_ Mark Soddano4032154330160
Thomas Mosland Gillesdal3037342815144
Eivind Mosland282412242822126
Marcus Soddano Jorde26302826110
Atle Svandal1828112026103
Marius Tyssøy11321224111392
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1520152252011992
Christian Storhaug22208201888
Pål "Skjold" Skjold162011241586
Marius Christensen434386
Eirik Helvig22112642285
Ulrik Holsen59615281573
Andrè "McEngis" Engene20993270
Thomas Helgesen24812931568
jörgen "svensken" halling20163066
Paula Kristine M. Gillesdal22611151064
Lill Irene Larsen1314221160
ole martin sakrisvold18201553
Håvard "Daae" Daae Rognli8301149
Martin Godal14132249
Linn Lande1420411746
Mark Anthony Soddano262046
Lene Nielsen2481143
Trond Erik "Teipen" Brekke152439
Marius Østby201333
Tore Svenbalrud91827
Torje Hegna1010727
Ole K. Hamre2626
Daniel Justnes631625
Øystein Håvik2424
Rune Herland2424
Martin Gjøen528823
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg15621
Geir Myhr2020
Markus Standal21618
Sigbjørn "Ulrik Kvit" Mjelva1313
Steffen Tronstad77
Sindre Paulseth77
Sander Traae55
Espen Teigland44
Linn Bastiansen44
Helene B. Henriksen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Anders "ADHD" Haugen     4587
Kjetil Gryt      26175
Håvard G Frøysa      36131
Terje "Katana King" Rørmark     5586
Jostein "Jojo" Gundersen  12219
Luis "Lost disc" Garcia   6347
Andrè "McEngis" Engene 1619
Leif "Laffen" Molvik 1619
Roar "RAGgen" Gjøsæter         19207
Atle Svandal  10225
Øystein Håvik 15110
Martin Godal  7245
Eivind Mosland  13217
Eirik Helvig  11223
Christer "Gilbert" Ellenberger   9326
Thomas Helgesen1900
Ulrik Holsen1900
Sigbjørn "Ulrik Kvit" Mjelva1900
Marius Østby 14115
Håvard "Daae" Daae Rognli 8130
Paula Kristine M. Gillesdal 1619
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1900
Martin Gjøen1900
Sindre Paulseth1900