Gå til: [Oversikt] [Runde 12] [Runde 14]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein32324332222532343351150 38.95011.10
Olav "four hand" Eggestøl32333523223522334353246 38.944.411.15.6
Stein Ødegård32334323433622233354343 27.861.15.65.6
Luis "Lost disc" Garcia32333633323532333356440 22.266.75.65.6
Sindre Paulseth33325324232523234556440 33.338.922.25.6
Jan Ove Hennøy32335332333534333357634 11.172.216.70
Håvard G Frøysa32323445233432343457634 27.844.422.25.6
Erlend Johnsen22335533322633333357634 22.261.15.611.1
Atle Svandal32233533333533334458928 16.761.116.75.6
Sindre Frantzen33426332234524333358928 22.25022.25.6
Nicolai Græsdal233354333344323443591124 11.161.127.80
Mark Anthony Soddano323253332337323435591124 22.255.611.111.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson333335443334323343591124 11.166.716.75.6
Tore Andre Rongved224443433235333543601418 16.75027.85.6
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl335243333355334342611516 11.161.116.711.1
Kjetil Åbø335343433335343433621615 072.222.25.6
Rune Landro434356343244322444641714 16.733.344.45.6
Eirik Nybakken344344434338333432651813 5.655.633.35.6
Endre Synnevåg334353443336333544661912 055.633.311.1
Tommy Nesse435355443345324433672011 5.638.944.411.1
Tristan Storm353255433346334533672011 5.65022.222.2
Petter Tennebø33536445333533344468229 05033.316.7
Odd Martin Hansen43535444233724454369238 11.127.844.416.7
Endre "Iron Man" Storm33534654344533744373247 044.433.322.2
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333343333334333333
Birdie310175 33763 5103  26815.74
Par181212167101012151714419101610121522953.01
Bogey315110510721613 44101259922.92
Dobbel-Bogey 16 2612  14   4 2296.71
Trippel-Bogey     3     2      51.16
Quadruple-Bogey           1  1   20.46
Stats123456789101112131415161718Total
Par33334333333433333356
Maks4554665544583475457389
Snitt32.73.72.84.44.13.43.32.82.83.25.32.82.83.23.83.53.360.760.9
Vanligste resultat3333533333353234335958
Min2222332222242223325142
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0-0.30.7-0.30.41.10.40.3-0.2-0.20.21.3-0.2-0.30.20.80.50.3
Rank711521217121144818428161410
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.30.60.80.40.80.90.70.70.50.40.50.70.30.60.60.60.50.6
Rank110174161813145371521181168
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 7 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213Sammenlagt
Petter Alfsen50465046375040504343335
Erlend Johnsen43404350462832462846105034324
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein432646263043344046154650314
Christer "Gilbert" Ellenberger3724403722502843502840297
Stein Ødegård3234433250303743304043290
Håvard G Frøysa2443182437502843503234289
Terje "Katana King" Rørmark16503234262432433743271
Luis "Lost disc" Garcia463424264322431630303040266
Roar "RAGgen" Gjøsæter37204346122243322428253
Olav "four hand" Eggestøl3271430122432463746247
Atle Svandal2434304016433034242828239
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl32202430163413142418372816209
Nicolai Græsdal24401528241313123043724207
Viljar Rolfsen162430142211343018174
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson13132418202218261420281824164
Mark Anthony Soddano329433071824163
Jonas Dein202826153037156
Kjetil Gryt1134321843138
Kjetil Åbø1112102810924162415130
Anders "ADHD" Haugen465034130
Mikal Håland14202218162015125
Tore Andre Rongved813924102418106
Sindre Frantzen1528182889
Jan Ove Hennøy91310203486
Tommy Nesse119111511117131183
Kjetil Skippervik141371311101381
Sondre Furu01098712131473
Eirik Knüver Presthus1418241369
Tristan Storm681375101211167
Eyvind Vestvik343064
Øyvind Haugland303060
Bård Kjetil204060
Stian Aksdal Pedersen320381145
Endre Synnevåg301242
Sindre Paulseth4040
Rune Landro15731439
Martin Aag Sjursen182038
Tor Andre Eriksen3737
Thomas Sundal89377034
Rune Krogh Nøstdal30131
Christian Wilde11312430
nicolai hedevang nielsen3030
Petter Tennebø18927
Odd Martin Hansen314825
Eskil de Flon Arntsen101323
Thomas Aase610723
Kyrre Sørensen938020
Jarle Øyerhamn11819
Endre "Iron Man" Storm47718
Steinar Gilje Antonsen1818
Stian Tvede1818
Ron Kaspersen1616
Daniel Moen1414
Eirik Nybakken1313
Christer Didriksen1212
Endre Olsen1212
Tor Twist1010
Marius Ludvigsen77
Jakob Kallestad617
Svein Magne Ekeberg66
Miriam Holen66
Ingvill Andal66
Sondre Vegard Edvardsdal66
Thomas Regin55
Sten Fagernes55
Cristian Del Rio55
Ingrid Sande22
Lars Haldar11
Are Markussen00
Erlend Brosvik00
Sandra Telstø Ekreskar00
Amalie Øyerhamn00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1111111278011
Olav "four hand" Eggestøl1111111477511
Stein Ødegård11111556413
Luis "Lost disc" Garcia1111124349
Sindre Paulseth111111169015
Jan Ove Hennøy111522613
Håvard G Frøysa1111185428
Erlend Johnsen1111645614
Atle Svandal111337826
Sindre Frantzen1111745013
Nicolai Græsdal111522613
Mark Anthony Soddano1111134308
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson11182189
Tore Andre Rongved1111033612
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl11923920
Kjetil Åbø2100
Rune Landro1111033612
Eirik Nybakken11313030
Endre Synnevåg2100
Tommy Nesse120166
Tristan Storm119199
Petter Tennebø2100
Odd Martin Hansen111722111
Endre "Iron Man" Storm2100
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall3101750337630510300268
Verdi2066091202020910200126200030254

De 13 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213Sammenlagt
Erlend Johnsen10970561028814831188331027148561138
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein17460113377371628010359202801114
Petter Alfsen9570901753051421357863829
Håvard G Frøysa4947125293751001081142242714
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl397964452669853986387139662
Christer "Gilbert" Ellenberger1642729632724055907138624
Atle Svandal9519816340593833328178619
Terje "Katana King" Rørmark71267267307033633883589
Stein Ødegård34892154122226047392964581
Roar "RAGgen" Gjøsæter462666116105080521586547
Luis "Lost disc" Garcia645615382335932526691234490
Olav "four hand" Eggestøl38229037251838852575453
Nicolai Græsdal57392654432017213384626390
Viljar Rolfsen3630102351465493313377
Anders "ADHD" Haugen8319780360
Kjetil Gryt39120611151282
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson01665201121182862311918255
Mark Anthony Soddano76106148121630253
Jonas Dein16672854750213
Kjetil Åbø080472492832390187
Tore Andre Rongved19865534836175
Sindre Frantzen17423450143
Mikal Håland20232329201117143
Bård Kjetil2690116
Eirik Knüver Presthus045401095
Stian Aksdal Pedersen069831494
Eyvind Vestvik355792
Rune Landro351563692
Sindre Paulseth9090
Kjetil Skippervik455310210387
Rune Krogh Nøstdal83083
Sondre Furu0002535181263
Christian Wilde150311561
Tristan Storm760056919961
Odd Martin Hansen19212161
Jan Ove Hennøy5121302656
Martin Aag Sjursen401656
Øyvind Haugland143751
Tommy Nesse746001537648
Svein Magne Ekeberg4545
Tor Andre Eriksen4040
Endre Synnevåg38038
nicolai hedevang nielsen3838
Ron Kaspersen3333
Christer Didriksen3232
Thomas Aase819330
Eirik Nybakken3030
Sten Fagernes2424
Thomas Regin2222
Kyrre Sørensen805013
Jarle Øyerhamn7310
Petter Tennebø808
Stian Tvede77
Thomas Sundal0000347
Endre "Iron Man" Storm0505
Eskil de Flon Arntsen505
Are Markussen33
Lars Haldar33
Jakob Kallestad033
Erlend Brosvik00
Ingrid Sande00
Cristian Del Rio00
Sandra Telstø Ekreskar00
Steinar Gilje Antonsen00
Miriam Holen00
Ingvill Andal00
Sondre Vegard Edvardsdal00
Marius Ludvigsen00
Tor Twist00
Endre Olsen00
Daniel Moen00
Amalie Øyerhamn00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 13 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein656367567511774
Erlend Johnsen493656475629470
Petter Alfsen7935363106759
Christer "Gilbert" Ellenberger2656555785458
Håvard G Frøysa3614567782554
Stein Ødegård4624834664552
Terje "Katana King" Rørmark193446556750
Atle Svandal4344455456347
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl381336514334246
Luis "Lost disc" Garcia55123382451443
Nicolai Græsdal56243233524241
Olav "four hand" Eggestøl433532562740
Roar "RAGgen" Gjøsæter342613352635
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson031122234542231
Viljar Rolfsen34532363231
Kjetil Åbø020342454024
Anders "ADHD" Haugen611724
Jonas Dein36315523
Kjetil Gryt3452721
Mark Anthony Soddano324313420
Mikal Håland133422217
Tore Andre Rongved211415317
Sindre Frantzen353415
Sondre Furu000211329
Kjetil Skippervik21122019
Eirik Knüver Presthus03339
Bård Kjetil459
Rune Landro22239
Tristan Storm1100111218
Eyvind Vestvik538
Tommy Nesse1110011218
Christian Wilde20417
Martin Aag Sjursen527
Jan Ove Hennøy112026
Sindre Paulseth66
Odd Martin Hansen2226
Stian Aksdal Pedersen021126
Øyvind Haugland246
nicolai hedevang nielsen55
Thomas Aase2215
Ron Kaspersen44
Tor Andre Eriksen44
Rune Krogh Nøstdal404
Svein Magne Ekeberg33
Christer Didriksen33
Thomas Regin33
Sten Fagernes33
Thomas Sundal0000112
Kyrre Sørensen10102
Jarle Øyerhamn112
Petter Tennebø202
Stian Tvede22
Endre Synnevåg202
Are Markussen11
Eirik Nybakken11
Eskil de Flon Arntsen101
Endre "Iron Man" Storm0101
Lars Haldar11
Jakob Kallestad011
Erlend Brosvik00
Ingrid Sande00
Cristian Del Rio00
Sandra Telstø Ekreskar00
Steinar Gilje Antonsen00
Miriam Holen00
Ingvill Andal00
Sondre Vegard Edvardsdal00
Marius Ludvigsen00
Tor Twist00
Endre Olsen00
Daniel Moen00
Amalie Øyerhamn00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.