Gå til: [Oversikt] [Runde 19] [Runde 21]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Erlend Johnsen32234433222323323248150 5044.45.60
Lars Ørjan Tvete22323333233432232449246 44.4505.60
Stein Ødegård32323323233352333250343 44.45005.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter32223333234322433350343 44.444.411.10
Atle Svandal23334343223522323251537 38.95011.10
Håvard G Frøysa34344333232532322455634 27.85022.20
Terje "Katana King" Rørmark23335433223432335356732 22.261.111.15.6
Petter Tennebø22434336323533233357830 22.261.111.15.6
Christer "Gilbert" Ellenberger22234433232644433357830 27.844.422.25.6
Tore Andre Rongved33334433333433233457830 5.683.311.10
Tor Andre Eriksen333345433334323333581124 5.683.35.65.6
Stian Tvede243364333323323353581124 22.255.611.111.1
Luis "Lost disc" Garcia333354342245313343581124 16.75033.30
Mark Anthony Soddano333254333334334333581124 5.677.816.70
Steinar Gilje Antonsen333333543235334333591516 11.166.716.75.6
Endre "Iron Man" Storm323334333346324343591516 16.755.622.25.6
Kjetil Gryt333344233236343434601714 11.161.122.25.6
Jan Ove Hennøy333454442345323332601714 16.744.438.90
Tor Håkon Solheim324245443334343342601714 16.75027.85.6
Sindre Frantzen474343432234325233612011 22.25016.711.1
Jörgen "svensken" Halling224354333235244543612011 22.233.338.95.6
Henrik Galtung43234543523532434362229 16.744.427.811.1
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson32534344324332535462229 22.238.922.216.7
Sondre Furu23424434334534434362229 11.144.444.40
Kjetil Skippervik33436334333443344363256 066.727.85.6
Stian Aksdal Pedersen35334444333533434364265 061.133.35.6
Lars Haldar22436333434533544364265 11.144.433.311.1
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl33335343342624253664265 16.744.422.216.7
Tristan Storm33334444232546255466292 16.733.333.316.7
Trond Mjøs32436536333644244368301 11.138.927.822.2
Even Kvalvaag34534644324643334469310 5.638.938.916.7
Tor-André Sognnes34547534225633335370320 11.138.916.733.3
Vegard Grindheim33435544434743434370320 038.95011.1
Andreas Woldsdal44424453334545236570320 11.127.838.922.2
Christian Fotland44445544333633444370320 033.355.611.1
Atle Duggås43454655523743436376360 5.633.322.238.9
Thomas Sundal43445646325743355376360 5.627.833.333.3
Thomas Storm Hansen44446854535643645484380 011.144.444.4
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333343333334333333
Eagle             1    10.15
Birdie912475 2 131565513742511416.67
Par2217172418121820202219822151524142333048.25
Bogey77146915141421101310712613816824.56
Dobbel-Bogey 13157413 39113471547.89
Trippel-Bogey    13 3   3 11 21152.19
Quadruple-Bogey 1                10.15
Quintuple-Bogey     1            10.15
Stats123456789101112131415161718Total
Par33334333333433333356
Maks47557856545756656684102
Snitt2.933.434.44.13.53.72.92.63.34.93.22.93.43.33.83.261.661.5
Vanligste resultat3333443333353333335858
Min2222332322232122224839
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par-0.100.400.41.10.50.7-0.1-0.40.30.90.2-0.10.40.30.80.2
Rank45125131814152191773119168
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.40.70.70.40.80.80.70.70.60.50.70.90.50.70.80.60.80.6
Rank210111161781263918413157145
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 10 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Erlend Johnsen43404350462832462846105034504050324650477
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein43264626304334404615465043505046463
Petter Alfsen50465046375040504343455
Stein Ødegård3234433250303743304043504328504643451
Håvard G Frøysa244318243750284350323440305034413
Christer "Gilbert" Ellenberger3724403722502843502840433430404
Roar "RAGgen" Gjøsæter37204346122243322428374343302643397
Luis "Lost disc" Garcia4634242643224316303030403746341624383
Terje "Katana King" Rørmark165032342624324337434032369
Olav "four hand" Eggestøl32714301224324637462230323237354
Atle Svandal24343040164330342428282630462237352
Nicolai Græsdal2440152824131312304372420373420298
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl322024301634131424183728162432185285
Mark Anthony Soddano32943307182416324024268
Viljar Rolfsen16243014221134301837236
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson13132418202218261420281824309230
Sindre Frantzen1528182830243711191
Kjetil Åbø111210281092416241537187
Tore Andre Rongved813924102418222230180
Anders "ADHD" Haugen46503434164
Jonas Dein202826153037156
Jan Ove Hennøy913102034431114154
Mikal Håland1420221816201528153
Kjetil Gryt113432184314152
Tor Andre Eriksen37463724144
Kjetil Skippervik1413713111013466133
Tommy Nesse1191115111171311269127
Odd Martin Hansen314818202620109
Eyvind Vestvik34303012106
Tristan Storm681375101211118112101
Stian Tvede1830242496
Trond Mjøs372630194
Sondre Furu010987121314982
Steinar Gilje Antonsen18431677
Petter Tennebø189183075
Øyvind Haugland30301474
Kyrre Sørensen9380141518673
Eirik Knüver Presthus1418241369
Endre "Iron Man" Storm477261660
Bård Kjetil204060
Lars Ørjan Tvete144660
Rune Landro1573141655
Henrik Galtung1526950
Stian Aksdal Pedersen3203811550
Endre Synnevåg3012749
Eskil de Flon Arntsen10132245
Jarle Øyerhamn1182645
Sindre Paulseth4040
Martin Aag Sjursen182038
Rune Krogh Nøstdal301637
Einar Grønsberg Øygarden152237
Endre Olsen122436
Morten Ramberg2016036
Thomas Sundal893770034
nicolai hedevang nielsen3030
Christian Wilde11312430
Thomas Aase610723
Einar Øygarden2222
Lars Haldar116522
Leif Ramberg1818
Tor Håkon Solheim31417
Eirik Nybakken13417
Ron Kaspersen1616
Daniel Moen1414
Christer Didriksen1212
Jörgen "svensken" Halling1111
Jakob Kallestad61310
Tor Twist1010
Espen Engene88
Marius Ludvigsen77
Sondre Vegard Edvardsdal66
Sten Fagernes516
Svein Magne Ekeberg66
Ingvill Andal66
Miriam Holen66
Cristian Del Rio55
Thomas Regin55
Ingrid Sande22
Erlend Brosvik00
Johnny Sognnes00
Robin Merkesvik00
Thomas Storm Hansen00
Are Markussen00
Amalie Øyerhamn00
Sandra Telstø Ekreskar00
Rune Andersland00
Atle Duggås000
Even Kvalvaag00
Tor Andre Sognnes00
Andreas Woldsdal00
Tor-André Sognnes00
Christian Fotland00
Vegard Grindheim00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Erlend Johnsen111111111199010
Lars Ørjan Tvete11111111388210
Stein Ødegård11111111189011
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111111148759
Atle Svandal111111167609
Håvard G Frøysa11111556513
Terje "Katana King" Rørmark1111204215
Petter Tennebø1111154256
Christer "Gilbert" Ellenberger1111175428
Tore Andre Rongved126199
Tor Andre Eriksen130155
Stian Tvede111184349
Luis "Lost disc" Garcia1126295
Mark Anthony Soddano126199
Steinar Gilje Antonsen11222168
Endre "Iron Man" Storm111183227
Kjetil Gryt11823417
Jan Ove Hennøy111183227
Tor Håkon Solheim111133269
Sindre Frantzen1111114297
Jörgen "svensken" Halling1111124287
Henrik Galtung111163248
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1111134267
Sondre Furu11222168
Kjetil Skippervik3400
Stian Aksdal Pedersen3400
Lars Haldar11252126
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl1111033110
Tristan Storm111163248
Trond Mjøs11242147
Even Kvalvaag131144
Tor-André Sognnes1126295
Vegard Grindheim3400
Andreas Woldsdal11212189
Christian Fotland3400
Atle Duggås131144
Thomas Sundal131144
Thomas Storm Hansen3400
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall9124750201315655137425114
Verdi751591203005410121259153012192

De 20 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1746011337737162801035920280772092421391781
Erlend Johnsen109705610288148311883310271485679381407852901615
Stein Ødegård34892154122226047392964167876712947901168
Håvard G Frøysa49471252937510010811422421196082651040
Roar "RAGgen" Gjøsæter462666116105080521586796512011527751028
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl39796445266985398638713975585531881
Atle Svandal95198163405938333281788121143260845
Christer "Gilbert" Ellenberger16427296327240559071381235642845
Petter Alfsen9570901753051421357863829
Olav "four hand" Eggestøl3822903725183885257537781173993817
Luis "Lost disc" Garcia645615382335932526691234471038149671
Terje "Katana King" Rørmark712672673070336338835321663
Nicolai Græsdal5739265443201721338462630295716522
Anders "ADHD" Haugen831978095455
Mark Anthony Soddano761061481216302096479425
Viljar Rolfsen363010235146549331346423
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson016652011211828623119183726318
Kjetil Gryt3912061115134316
Sindre Frantzen1742345045314829296
Kjetil Åbø08047249283239080267
Tore Andre Rongved1986553483624249232
Mikal Håland2023232920111780223
Jonas Dein16672854750213
Tor Andre Eriksen40120425207
Stian Tvede7683534144
Tommy Nesse74600153763943130
Trond Mjøs61163914130
Øyvind Haugland143775126
Eyvind Vestvik35572310125
Odd Martin Hansen192121198350123
Kjetil Skippervik4553102103290116
Bård Kjetil2690116
Tristan Storm7600569199121124108
Rune Krogh Nøstdal83023106
Eirik Knüver Presthus045401095
Stian Aksdal Pedersen0698314094
Lars Ørjan Tvete108292
Rune Landro3515636092
Jan Ove Hennøy512130261032291
Sindre Paulseth9090
Steinar Gilje Antonsen0701686
Sondre Furu000253518121679
Christian Wilde150311561
Henrik Galtung0342458
Martin Aag Sjursen401656
Endre "Iron Man" Storm050292256
Jarle Øyerhamn733848
Svein Magne Ekeberg4545
Einar Grønsberg Øygarden202444
Petter Tennebø8092542
nicolai hedevang nielsen3838
Endre Synnevåg380038
Ron Kaspersen3333
Endre Olsen03333
Christer Didriksen3232
Eirik Nybakken30030
Thomas Aase819330
Tor Håkon Solheim32629
Sten Fagernes24529
Jörgen "svensken" Halling2828
Eskil de Flon Arntsen502328
Lars Haldar3101225
Atle Duggås20424
Thomas Regin2222
Andreas Woldsdal1818
Kyrre Sørensen8050000013
Jakob Kallestad03811
Thomas Sundal000034411
Tor-André Sognnes99
Tor Andre Sognnes66
Even Kvalvaag44
Are Markussen33
Espen Engene33
Amalie Øyerhamn00
Robin Merkesvik00
Thomas Storm Hansen00
Erlend Brosvik00
Christian Fotland00
Sandra Telstø Ekreskar00
Vegard Grindheim00
Rune Andersland00
Johnny Sognnes00
Cristian Del Rio00
Morten Ramberg0000
Marius Ludvigsen00
Tor Twist00
Leif Ramberg00
Miriam Holen00
Ingvill Andal00
Daniel Moen00
Einar Øygarden00
Sondre Vegard Edvardsdal00
Ingrid Sande00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 20 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 20 runder

#Namn1234567891011121314151617181920Sammenlagt
Erlend Johnsen4936564756294538659106
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein6563675675117568598
Stein Ødegård4624834664585456888
Christer "Gilbert" Ellenberger2656555785466575
Håvard G Frøysa36145677825517572
Roar "RAGgen" Gjøsæter342613352653744866
Atle Svandal434445545631163765
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl3813365143342335360
Olav "four hand" Eggestøl43353256273352659
Petter Alfsen7935363106759
Terje "Katana King" Rørmark19344655674458
Luis "Lost disc" Garcia5512338245144413257
Nicolai Græsdal562432335242223250
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson03112223454226441
Mark Anthony Soddano3243134267136
Viljar Rolfsen345323632334
Anders "ADHD" Haugen6117832
Sindre Frantzen3534334429
Kjetil Åbø0203424540327
Tore Andre Rongved211415324124
Jonas Dein36315523
Kjetil Gryt34527223
Mikal Håland1334222219
Tor Andre Eriksen456116
Tommy Nesse1110011213415
Trond Mjøs526215
Tristan Storm11001112112314
Kjetil Skippervik21122013012
Odd Martin Hansen222212011
Jan Ove Hennøy1120211311
Sondre Furu00021132211
Eyvind Vestvik532111
Stian Tvede222410
Øyvind Haugland24410
Lars Ørjan Tvete189
Bård Kjetil459
Rune Landro222309
Eirik Knüver Presthus03339
Jarle Øyerhamn1157
Christian Wilde20417
Petter Tennebø20147
Endre "Iron Man" Storm010337
Martin Aag Sjursen527
Stian Aksdal Pedersen0211206
Steinar Gilje Antonsen0426
Rune Krogh Nøstdal4026
Henrik Galtung0336
Sindre Paulseth66
Thomas Aase2215
nicolai hedevang nielsen55
Lars Haldar1225
Sten Fagernes314
Tor Håkon Solheim134
Ron Kaspersen44
Jörgen "svensken" Halling44
Svein Magne Ekeberg33
Christer Didriksen33
Thomas Regin33
Thomas Sundal00001113
Eskil de Flon Arntsen1023
Endre Olsen033
Einar Grønsberg Øygarden123
Endre Synnevåg2002
Jakob Kallestad0112
Kyrre Sørensen101000002
Andreas Woldsdal22
Tor-André Sognnes22
Atle Duggås112
Even Kvalvaag11
Tor Andre Sognnes11
Eirik Nybakken101
Are Markussen11
Espen Engene11
Sandra Telstø Ekreskar00
Amalie Øyerhamn00
Thomas Storm Hansen00
Robin Merkesvik00
Erlend Brosvik00
Rune Andersland00
Johnny Sognnes00
Vegard Grindheim00
Christian Fotland00
Cristian Del Rio00
Morten Ramberg0000
Tor Twist00
Leif Ramberg00
Daniel Moen00
Einar Øygarden00
Marius Ludvigsen00
Sondre Vegard Edvardsdal00
Ingvill Andal00
Miriam Holen00
Ingrid Sande00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.