Gå til: [Oversikt] [Runde 23]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Roar "RAGgen" Gjøsæter22223223223343333347150 5044.45.60
Christer "Gilbert" Ellenberger22233243223223443248246 55.627.816.70
Håvard G Frøysa32223333323233323348246 38.961.100
Erlend Johnsen32224332223423342349440 44.444.411.10
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein22226542323332323352537 44.438.95.611.1
Terje "Katana King" Rørmark32333333225532224353634 38.944.45.611.1
Luis "Lost disc" Garcia33233343244232333353634 27.855.616.70
Atle Svandal32335334434332333357830 11.166.722.20
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl33334234233332455257830 22.255.611.111.1
Trond Mjøs33334343224332444357830 16.755.627.80
Benjamin Løland243454333332233344581124 16.75033.30
Cristian Del Rio333244333333453432581124 11.166.716.75.6
Tor-André Sognnes234354443233333333581124 11.161.127.80
Henrik Hysing-Dahl423453353333423333591418 11.161.122.25.6
Tommy Nesse343354342332334343591418 11.155.633.30
Odd Martin Hansen236336442333324234601615 27.838.922.211.1
Andreas Horváth Isaksen233254343234344444611714 16.733.3500
Vidar Yndestad323364442344434343631813 11.138.944.45.6
Svein Magne Ekeberg353353443234333345631813 5.655.627.811.1
Johan Pettersen335355433233333543631813 5.661.116.716.7
Even Kvalvaag344354443243343444652110 5.633.361.10
Johnny Sognnes43536454325443633471229 5.633.333.327.8
Øyvind Sørheim43435464433433445571229 033.35016.7
Christian Wilde45437544424434344472247 5.616.761.116.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333343333333333333
Birdie796663121014 53814138920.6
Par1310111648109119161116121410111320447.22
Bogey434210911123167538810611225.93
Dobbel-Bogey 22 3311  21 1 222225.09
Trippel-Bogey  1 111       1   51.16
Stats123456789101112131415161718Total
Par33334333333333333355
Maks4564766544554565557291
Snitt2.92.93.22.84.53.63.63.52.72.53.43.23.12.93.43.33.53.358.458.3
Vanligste resultat3333544432333333335858
Min2222322222322222224738
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par-0.1-0.10.2-0.20.50.60.60.5-0.3-0.50.40.20.1-0.10.40.30.50.3
Rank469315171714211287412111510
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.70.80.410.80.70.60.60.50.60.60.40.60.60.70.60.6
Rank31416218171397451116815911
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 12 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 24 runder

#Namn123456789101112131415161718192021222324Sammenlagt
Erlend Johnsen2646504650463750504650265046505040505043375040596
Atle Svandal30432216262050461846374646401528505030514
Christer "Gilbert" Ellenberger301416465028403250104640162437305046282246513
Luis "Lost disc" Garcia183040434634503750343230373746372243182634500
Håvard G Frøysa4040431334325030403743243746373246493
Roar "RAGgen" Gjøsæter4620402620141426404332464637403030124350493
Terje "Katana King" Rørmark263430374332324646503730371834458
Petter Tennebø43113026102222325046263424182850411
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl3716221078152432245016163750434030405
Viljar Rolfsen34201115304043043322437243037323092630405
Olav "four hand" Eggestøl2624222818102634372026433426372240381
Eivind Wengaard18151626244037262818342643281840370
Tore Andre "Care bear" Rongved242420223026403722183230325
Lars Haldar1834143414131615122843244362618313
Stein Ødegård5040404328163450301
Sindre Solberg Eng281031618371420262430181515261
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein305046404637249
Trond Mjøs1416221418303030111830233
Tommy Nesse83011822826303771418219
Cristian Del Rio2828020221230149371124217
Kjetil "Gul Bil" Skippervik6161355101415123210243028119215
Tor-André Sognnes74123316151513301324181271124203
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson10131634141328401513196
Andreas Woldsdal8101232041001024221026112014467189
Svein Magne Ekeberg1214024142032127281213188
Petter Alfsen34505040174
Magnus Strømmen1361211722221416221415174
Jonas Dein10282620221337156
Kjetil Gryt16503222120
Tor Andre Eriksen34373215118
Øyvind Haugland1326282820115
Kjetil Åbø18302616159114
Mark Anthony Soddano3020321418114
Johnny Sognnes44147913151257789110
Vegard Grindheim8764126168121410601109
Stian Tvede13344693
Andreas Horváth Isaksen226501492
Anders "ADHD" Haugen464086
Vidar Yndestad20202831384
Ron Kaspersen374683
Benjamin Løland15911142473
Tristan Storm61677810513072
Odd Martin Hansen24818231570
Daniel Nilsen16102024869
Henrik Hysing-Dahl1462281868
Thomas Sundal914108101031864
Lars Ørjan Tvete263763
Jo Os1618151261
Christian Wilde6113792140759
Håvard Mongstad164359
Even Kvalvaag47061215301057
Kyrre Sørensen83009711133054
Rune Andersland600405942654
Christian Fotland167310151153
Øyvind Sørheim001113613710951
Marcus Soddano Jorde1033750
Endre "Iron Man" Storm1215411547
Sondre Dragset321446
Truls Krossøy281543
Mikal Håland4343
Sindre Frantzen4343
Rune Landro100109301841
Johan Pettersen1810001341
Thomas Regin83240
Mathias Simonsen9102039
Steinar Gilje Antonsen3737
Vegard Jarvis Westergård3737
David Vea3434
Oddbjørn Molvik3434
Eyvind Vestvik3232
Eirik Knüver Presthus161430
Vegard Rogne1131529
Jan Ove Hennøy20828
Christer Didriksen2626
Thomas Aase12223
Eirik Nybakken2020
Sindre Østgulen Deisz2020
Stian Mikalsen1818
Simen Rebnord1616
Øystein Mongstad1616
Katre Põder1515
Kenneth Rebnord1515
Martin Aag Sjursen1414
Øyvind Sanden1212
Steffen Steffen1212
Knut Arild Viki1212
Kristin Morvik Torød1212
Amund Langeland024612
Filip Nepstad1111
Karsten Hustad01111
Atle Duggås1111
Tore Svenbalrud1010
Rune Krogh Nøstdal1010
Stian Aksdal Pedersen77
Aleksander Flaktveit77
Evan Biderre77
Viktor Magnus Berg66
Jakob Kallestad66
Martin Sjursen55
Hans Christian Haaland0055
Marita Vea55
Einar Grønsberg Øygarden325
åge flem ulla44
Thomas Nilsen123
Simen Hope33
Mathias Odenbratt033
Trond Hvalbye33
Mikkel Ekeland Paulsen22
Sindre Eng11
Lars Apeltun11
Are Markussen11
Daniel Brautaset00
Erlend Brosvik00
Espen Gandrud00
Anders Fylling00
Jimmy Färdig00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Roar "RAGgen" Gjøsæter1111111112913715
Christer "Gilbert" Ellenberger111111111131011912
Håvard G Frøysa1111111676910
Erlend Johnsen111111111814819
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein11111111589412
Terje "Katana King" Rørmark11111114711116
Luis "Lost disc" Garcia1111195469
Atle Svandal11152158
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl1111745414
Trond Mjøs111133196
Benjamin Løland1111034114
Cristian Del Rio111123015
Tor-André Sognnes11172147
Henrik Hysing-Dahl11152158
Tommy Nesse11142189
Odd Martin Hansen11111854810
Andreas Horváth Isaksen111123248
Vidar Yndestad11182137
Svein Magne Ekeberg119155
Johan Pettersen119155
Even Kvalvaag119155
Johnny Sognnes119155
Øyvind Sørheim2400
Christian Wilde119155
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall7966631210140538141389
Verdi971010102060306401220860156020361

De 24 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 24 runder

#Namn123456789101112131415161718192021222324Sammenlagt
Erlend Johnsen40254123771051915717721211427402061171711672810520610875541482802
Christer "Gilbert" Ellenberger332345104125324359167421717620271141171148071331191615
Håvard G Frøysa5312195527029527296316121856443129691143
Roar "RAGgen" Gjøsæter1433568283291328776427903513741199824451371141
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl62139842027272386819413165501114638541075
Luis "Lost disc" Garcia222750395452449581773721266063442247111146929
Petter Tennebø88765410152418139681053972232324137915
Terje "Katana King" Rørmark374528247832381263718935402832111880
Atle Svandal2970358332764321710728754869533697915861
Eivind Wengaard9531735549638104740165930511869678
Viljar Rolfsen661010222544347792161371043193722141425609
Olav "four hand" Eggestøl102510283528354746215644578562756589
Stein Ødegård173412783462813650584
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein23976817111994572
Tore Andre "Care bear" Rongved152710284823645316401736377
Sindre Solberg Eng333134103004728522454933340
Tor-André Sognnes78180111722357343109213016214336
Petter Alfsen3011911964332
Andreas Woldsdal81710734535155730640200199179311
Kjetil Gryt291806240311
Lars Haldar1321281020319853547133521713289
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2482239121447323638272
Trond Mjøs27335241120254922519267
Kjetil "Gul Bil" Skippervik5305520192110103502418211221256
Jonas Dein5249450531936254
Magnus Strømmen19023268186172721872245
Cristian Del Rio13152404301922244411530241
Odd Martin Hansen21478626748235
Vegard Grindheim1831204854151212823222211
Svein Magne Ekeberg3503739123423281695211
Tommy Nesse5501775143124270318201
Kjetil Åbø55520811223196
Øyvind Haugland3337297120190
Mark Anthony Soddano4827441943181
Andreas Horváth Isaksen27911724177
Ron Kaspersen49121170
Anders "ADHD" Haugen12046166
Tor Andre Eriksen27465235160
Henrik Hysing-Dahl1075113015141
Thomas Sundal35355231506279137
Thomas Regin11124135
Benjamin Løland139263941128
Stian Tvede105562127
Mikal Håland123123
Christian Fotland0760093010116
Sondre Dragset8724111
Håvard Mongstad6941110
Marcus Soddano Jorde461945110
Lars Ørjan Tvete8913102
Oddbjørn Molvik9595
David Vea8888
Vidar Yndestad2552481375
Sindre Frantzen7070
Daniel Nilsen02751581267
Rune Andersland100000101082866
Rune Landro3331021132560
Eyvind Vestvik5454
Jo Os21717752
Johnny Sognnes30000600016220552
Tristan Storm0351530025051
Christian Wilde0137415002546
Øyvind Sørheim015005120506043
Christer Didriksen4040
Stian Aksdal Pedersen3939
Kyrre Sørensen00030017102335
Mathias Simonsen1202335
Sindre Østgulen Deisz3333
Vegard Jarvis Westergård3232
Johan Pettersen00196530
Steinar Gilje Antonsen3030
Tore Svenbalrud2727
Jan Ove Hennøy141226
Simen Rebnord2626
Karsten Hustad52025
Mathias Odenbratt51520
Martin Aag Sjursen2020
Filip Nepstad1818
Truls Krossøy17017
Vegard Rogne89017
Even Kvalvaag000001002517
Eirik Knüver Presthus10515
Endre "Iron Man" Storm01200214
Knut Arild Viki1313
Katre Põder1212
Øystein Mongstad1212
Sindre Eng1111
Amund Langeland0010010
Steffen Steffen1010
Stian Mikalsen88
Thomas Aase358
Einar Grønsberg Øygarden538
åge flem ulla77
Jakob Kallestad77
Kenneth Rebnord66
Are Markussen55
Eirik Nybakken55
Lars Apeltun55
Simen Hope33
Øyvind Sanden33
Martin Sjursen33
Erlend Brosvik22
Mikkel Ekeland Paulsen00
Daniel Brautaset00
Espen Gandrud00
Anders Fylling00
Kristin Morvik Torød00
Marita Vea00
Thomas Nilsen000
Trond Hvalbye00
Hans Christian Haaland0000
Viktor Magnus Berg00
Aleksander Flaktveit00
Evan Biderre00
Rune Krogh Nøstdal00
Atle Duggås00
Jimmy Färdig00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 24 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 24 runder

#Namn123456789101112131415161718192021222324Sammenlagt
Erlend Johnsen4988886107624978936118778163
Christer "Gilbert" Ellenberger5346636663762375777510114
Luis "Lost disc" Garcia34566667754335554522598
Roar "RAGgen" Gjøsæter10344132566363542635990
Håvard G Frøysa6665446145726647786
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl624304335110627875480
Atle Svandal261443642637451578280
Terje "Katana King" Rørmark44446468474546777
Viljar Rolfsen7222341573441324433468
Petter Tennebø735213456732233864
Eivind Wengaard413355424226554762
Olav "four hand" Eggestøl2314334452444155660
Stein Ødegård11547457548
Lars Haldar233231311252614241
Tore Andre "Care bear" Rongved23244244343439
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein28776838
Andreas Woldsdal222151111331420213136
Tor-André Sognnes1130223234114331236
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson313433445535
Sindre Solberg Eng4131130423232433
Kjetil "Gul Bil" Skippervik121123312402242333
Trond Mjøs2481223422333
Petter Alfsen4912732
Cristian Del Rio232013233152229
Svein Magne Ekeberg11043133432126
Magnus Strømmen30342212221426
Tommy Nesse15211343201225
Vegard Grindheim2120413121131224
Jonas Dein356032423
Mark Anthony Soddano4453622
Øyvind Haugland4544421
Kjetil Åbø16352320
Kjetil Gryt375520
Odd Martin Hansen34421519
Andreas Horváth Isaksen528318
Tor Andre Eriksen355215
Thomas Sundal221220111214
Anders "ADHD" Haugen8614
Benjamin Løland2223312
Rune Landro1112221212
Ron Kaspersen5712
Marcus Soddano Jorde33612
Stian Tvede25411
Vidar Yndestad3132211
Henrik Hysing-Dahl2223211
Håvard Mongstad279
Thomas Regin279
Tristan Storm0113100208
Jo Os31228
Christian Fotland01102228
Johnny Sognnes10000100031118
Christian Wilde0221100118
Mikal Håland88
Rune Andersland2000021128
Sondre Dragset538
Daniel Nilsen0311117
Sindre Frantzen77
Kyrre Sørensen00010021116
Steinar Gilje Antonsen55
Christer Didriksen55
Lars Ørjan Tvete325
Øyvind Sørheim010011010105
Oddbjørn Molvik55
Johan Pettersen003115
Eyvind Vestvik55
Even Kvalvaag0000020114
Jan Ove Hennøy224
David Vea44
Mathias Odenbratt123
Filip Nepstad33
Vegard Jarvis Westergård33
Martin Aag Sjursen33
Sindre Østgulen Deisz33
Endre "Iron Man" Storm020013
Vegard Rogne2103
Mathias Simonsen1023
Eirik Knüver Presthus213
Karsten Hustad123
Amund Langeland00202
Lars Apeltun22
Stian Aksdal Pedersen22
Sindre Eng22
Øystein Mongstad22
Einar Grønsberg Øygarden112
Tore Svenbalrud22
Simen Rebnord22
Stian Mikalsen22
Truls Krossøy202
Thomas Aase112
Knut Arild Viki22
Simen Hope11
Kenneth Rebnord11
åge flem ulla11
Katre Põder11
Eirik Nybakken11
Martin Sjursen11
Are Markussen11
Jakob Kallestad11
Erlend Brosvik11
Steffen Steffen11
Øyvind Sanden11
Daniel Brautaset00
Espen Gandrud00
Anders Fylling00
Mikkel Ekeland Paulsen00
Rune Krogh Nøstdal00
Thomas Nilsen000
Trond Hvalbye00
Marita Vea00
Hans Christian Haaland0000
Viktor Magnus Berg00
Aleksander Flaktveit00
Evan Biderre00
Atle Duggås00
Kristin Morvik Torød00
Jimmy Färdig00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.