Gå til: [Oversikt] [Runde 7] [Runde 9]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein42322222223222322241150 77.816.75.60
Erlend Johnsen22223232222223333343246 61.138.900
Eivind Wengaard32223232223322333244343 55.644.400
Atle Svandal23242333223233322347440 44.4505.60
Stein Ødegård22323332233333332348537 33.366.700
Luis "Lost disc" Garcia22322332333242333348537 38.955.65.60
Roar "RAGgen" Gjøsæter32332442522233322249732 5033.311.15.6
Mark Anthony Soddano33342333233332324251830 27.861.111.10
Tommy Nesse22343332333323433251830 27.861.111.10
Petter Tennebø344242442232323323521026 38.933.327.80
Yngve Sundfjord323234333333324234531124 22.261.116.70
Espen Visnes333432332234323433531124 22.261.116.70
Lars Haldar232422332354354333561320 27.844.416.711.1
Magnus Strømmen433424423344233332561320 22.244.433.30
Svein Magne Ekeberg543432322324434323561320 27.838.927.85.6
Svein Visnes433232323333435424561320 22.25022.25.6
Viktor Magnus Berg425422333243334433571714 22.244.427.85.6
Mathias Simonsen424234332334334343571714 16.75033.30
Daniel Nilsen255224432343333433581912 22.244.422.211.1
Daniel Nordenborg334552542322323533592011 27.838.911.122.2
Markus Christensen353432433333343334592011 5.666.722.25.6
Petter Austevoll353224433344333433592011 11.155.627.85.6
Rune Landro325432532343334433592011 16.75022.211.1
Even Kvalvaag42423443334333443460247 11.144.444.40
Johnny Sognnes35424443232433443360247 16.738.938.95.6
Vegard Grindheim32646343223543333261265 22.244.416.716.7
Kim Samuelsen35446442233332343361265 16.744.427.811.1
Andreas Woldsdal32443344435422443361265 16.733.344.45.6
Henrik Magnussen44344533333332444463292 5.644.444.45.6
Ida Emilie Nesse42344544432332435463292 16.727.844.411.1
Thomas Regin23433444425432534463292 16.727.844.411.1
Hans Olav Bråtå44443443334433353364320 05044.45.6
Sverre Koi54443442224433454364320 16.722.25011.1
Sveinung Sveen24773234335532443367340 16.738.922.222.2
Vegard Rogne43343434334534454467340 038.95011.1
Stian Birkestrand33554653233333654268360 11.144.411.133.3
Øyvind Sørheim35346443433434543368360 044.438.916.7
Trygve Nordtveit43345354334337434469380 044.438.916.7
Frode Wilkensen44543555234434363471390 5.627.838.927.8
Thomas Nilsen45444443446533433471390 027.855.616.7
Terje Nilima Monsen 42447233248734533472410 16.727.833.322.2
Malene Dybvig44554444234543743473420 5.616.755.622.2
Kristoffer Urhaug84446443244444354374430 5.616.761.116.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie9164131014112231167614 57816621.45
Par161118219818211429181631212017262232742.25
Bogey159132471719953131466171491321327.52
Dobbel-Bogey276323511 45 1461 516.59
Trippel-Bogey  1 41    1   11  91.16
Quadruple-Bogey  111      1 11   60.78
Quintuple-Bogey1         1       20.26
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks85777655548747765474107
Snitt3.33.23.73.53.43.33.732.62.83.53.5333.73.63.13.158.959
Min2222222222222232224137
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.30.20.70.50.40.30.7-0-0.4-0.20.50.50-00.70.60.10.1
Rank108161211916412141253181567
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.80.90.90.910.90.60.50.70.40.90.80.30.60.70.80.50.5
Rank111713161815758214121691034
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein4037405046374650192
Erlend Johnsen3750464334325046192
Eivind Wengaard2446464646433243184
Luis "Lost disc" Garcia4646242228464337181
Stein Ødegård2618343750283237158
Roar "RAGgen" Gjøsæter3730341428404032151
Håvard Mongstad37344630147
Atle Svandal2411163030374040147
Lars Haldar46183728182220133
Petter Alfsen503050130
Christer "Gilbert" Ellenberger30113746124
Mark Anthony Soddano2418632341230120
Viljar Rolfsen2243221420107
Håvard G Frøysa12263422132024106
Anders "ADHD" Haugen16461328103
Espen Visnes321818620222498
Sondre Dragset504090
Nicolai Græsdal105162218282088
Tommy Nesse16188121820103086
Yngve Sundfjord3516222020102486
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl234281074
Tore Andre "Care bear" Rongved2410241472
Rune Landro911228010201170
Petter Tennebø22162664
Vegard Jarvis Westergård302858
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson951622653
Daniel Nilsen618141250
Kim Samuelsen11028544
Svein Magne Ekeberg08142042
Andreas Woldsdal3251061214542
Magnus Strømmen1072037
Svein Visnes1252037
Terje "Katana King" Rørmark3737
Daniel Nordenborg7501051133
Mads Hundhammer112031
Mathias Simonsen161430
Vegard Grindheim00110077530
Thomas Regin1215229
Jon Eirik Liseth971127
Tristan Storm2626
Johnny Sognnes0310144725
Vidar Yndestad22224
Sverre Koi501123021
Mathias Odenbratt71118
Henrik Magnussen16218
Marcus Soddano Jorde1818
Terje Nilima Monsen 00314017
Markus Christensen41115
Ole Sola51015
Vegard Rogne510015
Viktor Magnus Berg1414
Petter Austevoll1111
Espen Sæverud1010
Morten Kjerrgård1010
Andreas Horváth Isaksen1010
Kyrre Sørensen000639
Benjamin Løland99
Trygve Nordtveit0707
Even Kvalvaag077
Øyvind Sørheim05106
Haakon Laastad33
Ida Emilie Nesse00000022
Ole Haraldsen22
Even Mjølnerød022
Christian Wilde11
Mikal Selmer00
Martin Hummervoll00
Martin Kirkebirkeland00
Thomas Nilsen00
Frode Wilkensen00
Philip Ørner00
Stian Birkestrand00
Malene Dybvig0000
Sveinung Sveen00
Lars Olav Hammer00
Endre "Iron Man" Storm00
Daniel Nilsen0000
Hans Olav Bråtå00
Robin Davidsen00
Thomas Sundal000000
Kristoffer Urhaug00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein1111111111111111414410
Erlend Johnsen11111111111211767
Eivind Wengaard1111111111510636
Atle Svandal1111111148658
Stein Ødegård111111116315
Luis "Lost disc" Garcia111111167406
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111111139677
Mark Anthony Soddano1111195337
Tommy Nesse1111195337
Petter Tennebø111111167406
Yngve Sundfjord1111154256
Espen Visnes1111224174
Lars Haldar1111185357
Magnus Strømmen1111144297
Svein Magne Ekeberg11111115316
Svein Visnes1111164246
Viktor Magnus Berg1111184195
Mathias Simonsen111293103
Daniel Nilsen1111174205
Daniel Nordenborg11111115316
Markus Christensen134155
Petter Austevoll11282116
Rune Landro111293103
Even Kvalvaag1133284
Johnny Sognnes111223176
Vegard Grindheim1111194185
Kim Samuelsen111263124
Andreas Woldsdal111193186
Henrik Magnussen134155
Ida Emilie Nesse111193186
Thomas Regin111223176
Hans Olav Bråtå3900
Sverre Koi111263124
Sveinung Sveen111223176
Vegard Rogne3900
Stian Birkestrand11292105
Øyvind Sørheim3900
Trygve Nordtveit3900
Frode Wilkensen136122
Thomas Nilsen3900
Terje Nilima Monsen 111293103
Malene Dybvig136122
Kristoffer Urhaug136122
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall91641310141122311676140578166
Verdi74155646053510910401298176

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678Sammenlagt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein779058886363132144715
Erlend Johnsen34575050499015076556
Håvard G Frøysa648847147422569482
Roar "RAGgen" Gjøsæter4145751261466667413
Eivind Wengaard2049635868424163404
Luis "Lost disc" Garcia7535305545596440403
Stein Ødegård2517353596385131328
Atle Svandal2225233641763565323
Lars Haldar53466837314135311
Petter Alfsen1042791222
Mark Anthony Soddano28362141402333222
Håvard Mongstad46536153213
Espen Visnes31231720403417182
Tommy Nesse1917292219251833182
Nicolai Græsdal19113224492422181
Christer "Gilbert" Ellenberger43164963171
Yngve Sundfjord1920141426242425166
Viljar Rolfsen2065242131161
Vegard Jarvis Westergård5389142
Andreas Woldsdal19920130333018142
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl35612816140
Anders "ADHD" Haugen23522044139
Sondre Dragset9345138
Tore Andre "Care bear" Rongved33344129137
Petter Tennebø256240127
Daniel Nordenborg25166271831123
Vegard Grindheim192141011211418109
Svein Magne Ekeberg26202931106
Rune Landro55182437171089
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson35111991084
Thomas Regin47161780
Magnus Strømmen22232974
Mathias Simonsen601070
Svein Visnes25202469
Daniel Nilsen922182069
Jon Eirik Liseth25221461
Ole Sola322052
Terje Nilima Monsen 0918121049
Terje "Katana King" Rørmark4747
Sverre Koi00131831246
Trygve Nordtveit2818046
Johnny Sognnes24000301744
Ida Emilie Nesse3507371843
Mathias Odenbratt142842
Morten Kjerrgård4040
Marcus Soddano Jorde4040
Kim Samuelsen80181238
Tristan Storm3636
Mads Hundhammer211435
Andreas Horváth Isaksen3333
Vidar Yndestad171532
Espen Sæverud3232
Henrik Magnussen20525
Markus Christensen19524
Vegard Rogne193022
Viktor Magnus Berg1919
Sveinung Sveen1717
Thomas Sundal0250916
Even Kvalvaag7815
Daniel Nilsen401014
Martin Hummervoll1212
Ole Haraldsen1212
Petter Austevoll1111
Stian Birkestrand1010
Even Mjølnerød01010
Benjamin Løland1010
Kyrre Sørensen0003710
Mikal Selmer77
Haakon Laastad55
Robin Davidsen44
Martin Kirkebirkeland33
Malene Dybvig0022
Øyvind Sørheim20002
Frode Wilkensen22
Kristoffer Urhaug22
Christian Wilde00
Hans Olav Bråtå00
Endre "Iron Man" Storm00
Lars Olav Hammer00
Philip Ørner00
Thomas Nilsen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 8 runder

#Namn12345678SammenlagtSnitt
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein710911961314799.9
Erlend Johnsen61078881511739.1
Luis "Lost disc" Garcia97677997617.6
Eivind Wengaard379897710607.5
Roar "RAGgen" Gjøsæter68937779567
Stein Ødegård445712576506.3
Atle Svandal44467858465.8
Håvard G Frøysa5887546436.1
Lars Haldar8595565436.1
Mark Anthony Soddano4636635334.7
Espen Visnes5433564304.3
Tommy Nesse33443435293.6
Nicolai Græsdal3354644294.1
Yngve Sundfjord43334434283.5
Petter Alfsen10612289.3
Håvard Mongstad6787287
Christer "Gilbert" Ellenberger6478256.3
Viljar Rolfsen47535244.8
Håvard "Hold Brillan" Eggestøl6953235.8
Andreas Woldsdal32320443212.6
Anders "ADHD" Haugen3846215.3
Rune Landro12351233202.5
Daniel Nordenborg332435203.3
Vegard Grindheim31322224192.4
Petter Tennebø567186
Tore Andre "Care bear" Rongved3374174.3
Sondre Dragset106168
Svein Magne Ekeberg4345164
Daniel Nilsen2434133.3
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson32422132.6
Vegard Jarvis Westergård66126
Svein Visnes444124
Sverre Koi003313101.7
Magnus Strømmen244103.3
Terje Nilima Monsen 01333102
Thomas Regin433103.3
Kim Samuelsen204392.3
Mathias Odenbratt3584
Mathias Simonsen5384
Ida Emilie Nesse110111381.1
Johnny Sognnes300010371
Jon Eirik Liseth32272.3
Vidar Yndestad4373.5
Marcus Soddano Jorde777
Trygve Nordtveit33062
Tristan Storm666
Ole Sola3363
Terje "Katana King" Rørmark666
Andreas Horváth Isaksen555
Morten Kjerrgård555
Espen Sæverud555
Mads Hundhammer2352.5
Vegard Rogne31041.3
Viktor Magnus Berg444
Henrik Magnussen3142
Even Kvalvaag2242
Markus Christensen3142
Sveinung Sveen333
Daniel Nilsen10231
Thomas Sundal0110130.6
Kyrre Sørensen0001230.6
Petter Austevoll222
Ole Haraldsen222
Even Mjølnerød0221
Benjamin Løland222
Stian Birkestrand222
Haakon Laastad111
Martin Hummervoll111
Martin Kirkebirkeland111
Frode Wilkensen111
Mikal Selmer111
Kristoffer Urhaug111
Øyvind Sørheim100010.3
Malene Dybvig00110.3
Robin Davidsen111
Lars Olav Hammer000
Philip Ørner000
Hans Olav Bråtå000
Thomas Nilsen000
Christian Wilde000
Endre "Iron Man" Storm000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.