#Namn123456789101112131415161718ScorePoengRatingBirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Håvard G Frøysa422432223332332333495097817132
Roar "RAGgen" Gjøsæter32243232342323233349509785780
Luis "Lost disc" Garcia533422222333232333504396737112
Christer "Gilbert" Ellenberger432323533323322322504396747107
Marcus Soddano Jorde33344233343432332355379089348
Oddbjørn Molvik332434253323332334553790811442
Lars Ørjan Tvete52233233442433332455379086561
Anders "ADHD" Haugen422534333223442432553790826122
Kjetil Åbø53335223333442234357288858452
Mark Anthony Soddano43342442442426343361268397458
Aleksander Vines833332342323343435612683910346
Marius Østby54343343353333334362228271500
Eirik Strand53333233333433445562228271418
Øyvind Haugland643343444423233443631881512223
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson433343344433443542631881513120
May Helen Bjerga64343354344534335470157341500
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie 46 38442181437 336121.18
Par39107957710779988107814048.61
Bogey53 8333447153415436622.92
Dobbel-Bogey5  11 21 1 1   122175.9
Trippel-Bogey2            1    31.04
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey1                 10.35
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks8435545545454645557086
Snitt4.62.92.63.63.12.73.23.13.13.52.63.42.93.32.63.43.33.357.357.2
Vanligste resultat4334323333233333335554
Min3223222222222223224939
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.6-0.1-0.40.60.1-0.30.20.10.10.5-0.40.4-0.10.3-0.40.40.30.3
Rank185217741077161145112151311
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.50.50.50.60.70.80.70.40.60.60.60.50.70.50.50.80.7
Rank182258131612111810214551714
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten50433032343450463198305031939.9
Anders "ADHD" Haugen5050505050465050374339375039648.1
Roar "RAGgen" Gjøsæter2437344637324640303032375047513245032736.5
Håvard G Frøysa5043461146504343503829115037142.4
Marcus Soddano Jorde344050502250205034503743711205036139.7
Jostein "Jojo" Gundersen504046371734375017343.3
Andreas Askeland4050371273375012742.3
Kjetil Åbø2824463724152232153243262837213154627228.6
Luis "Lost disc" Garcia40304334343728402837464346324356115284633837.4
Terje "Katana King" Rørmark2832302237464030304333810224628833.8
Espen "møkkis" Møkkelgjerd4646146464646
Tom "med tommelen" Trondsen3434464016432136164621335.5
Rune Åbø143028462418201807144618025.7
Lars Ørjan Tvete223446371394224613934.8
Christer "Gilbert" Ellenberger4343434334323034433459304331538.3
Kjetil Gryt3437373237343243403269324329436.2
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40132218918242443211994320223.4
Mark Anthony Soddano202837341834143437432632511144327329.5
Andreas Kråkenes32402092320409230.7
Eirik Strand2215372296415379624
Oddbjørn Molvik3737137373737
Marius Østby22342278322347826
Leif "Laffen" Molvik16342228202624201908163419023.8
Atle Svandal1628322622153230322339153221825.9
Eyvind Vestvik2022183012261286123012821.3
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg243054224305427
Elling Aarseth2814201326281296132812921.5
Anders Hjellvik2828128282828
Eirik Helvig282654226285427
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161878416287819.5
Aleksander Vines24161318161816261478132614718.4
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson122015132411241626261820511112616918.6
Øystein Håvik261339213263919.5
Thomas Mosland Gillesdal10242426181025102610220.4
Frank Willians91015245849245814.5
Torbjørn "Moe" Moe122436212243618
Martin Gjøen22101345310224515
Andrè "McEngis" Engene152237215223718.5
Linn Bastiansen2020120202020
Jon Anders122032212203216
Martin Godal162036216203618
Espen Ss.1818118181818
Øyvind Haugland151833215183316.5
Eirik Helvig1612131859412185914.8
May Helen Bjerga610913101618159786189712.1
Johan Olav Synnes151631215163115.5
Eivind Mosland1616116161616
Stein Ødegård1414114141414
stian Fløtre1414114141414
Sindre sindre1313113131313
Fabian Selheim1212112121212
Kjartan Vestvik1212112121212
Nikolas Portise1111111111111
Runar Gravvoll1111111111111
Tore Svenbalrud9919999
Idar "Kungen" Landro8818888
Kyrre Sørensen7717777
Martin Ljosdal7717777
Erling Erling6616666
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten48506055555448494198486041952.4
Anders "ADHD" Haugen4848455047495150554439455538849.2
Roar "RAGgen" Gjøsæter5953555555555252595458594971513495943055
Håvard G Frøysa5050556849465857494829466841453.6
Marcus Soddano Jorde575245545948605161535559511456141954.1
Jostein "Jojo" Gundersen505150522034505220350.8
Andreas Askeland5348531543485315451.3
Kjetil Åbø5860525362645958685858635777013526845759.2
Luis "Lost disc" Garcia55575455585556545853495657605082715496043055.1
Terje "Katana King" Rørmark5855606254525259545656210526244256.2
Espen "møkkis" Møkkelgjerd5151151515151
Tom "med tommelen" Trondsen5758515362523336516233355.5
Rune Åbø666257555961654257556642560.7
Lars Ørjan Tvete596156552314556123157.8
Christer "Gilbert" Ellenberger5354525255575953504859505942653.9
Kjetil Gryt5753575754555752504929505743554.7
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein5571656272666058565659557249362.8
Mark Anthony Soddano605855556455715760576165311557145859.4
Andreas Kråkenes5754631743546317458
Eirik Strand656459622504596525062.5
Oddbjørn Molvik5555155555555
Marius Østby6153621763536217658.7
Leif "Laffen" Molvik65566358615661624828566548260.3
Atle Svandal6158586163695864605529586948361.3
Eyvind Vestvik6061686068633806606838063.3
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg61641252616412562.5
Elling Aarseth6366656559623806596638063.3
Anders Hjellvik6363163636363
Eirik Helvig58551132555811356.5
Trond Erik "Teipen" Brekke656370642624637026265.5
Aleksander Vines59636566646676615208597652065
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson626472695968616467636371211597251364.7
Øystein Håvik60661262606612663
Thomas Mosland Gillesdal63626058613045586330460.8
Frank Willians10388918937148810337192.8
Torbjørn "Moe" Moe62571192576211959.5
Martin Gjøen7670732193707621973
Andrè "McEngis" Engene64621262626412663
Linn Bastiansen9292192929292
Jon Anders74671412677414170.5
Martin Godal61641252616412562.5
Espen Ss.6464164646464
Øyvind Haugland68631312636813165.5
Eirik Helvig616665632554616625563.8
May Helen Bjerga78837273757569705958698359574.4
Johan Olav Synnes64641282646412864
Eivind Mosland6161161616161
Stein Ødegård6565165656565
stian Fløtre1041041104104104104
Sindre sindre6969169696969
Fabian Selheim7979179797979
Kjartan Vestvik7373173737373
Nikolas Portise8686186868686
Runar Gravvoll7272172727272
Tore Svenbalrud6969169696969
Idar "Kungen" Landro7272172727272
Kyrre Sørensen7878178787878
Martin Ljosdal7676176767676
Erling Erling8080180808080
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten100997391494791795310149807707891410147707963.4
Anders "ADHD" Haugen100998410309931030100698410009088944990810308036993.8
Roar "RAGgen" Gjøsæter89495691696394094795197489892291192997812179138949787607936.8
Håvard G Frøysa990988963814100610159199489788621981410157807957.9
Marcus Soddano Jorde91596610309728721016853984888987908103911185310307751944.6
Jostein "Jojo" Gundersen990961993946389049469933890972.5
Andreas Askeland961997961291939619972919973
Kjetil Åbø90488093793889485587290876191191989088511554137619387292888.8
Luis "Lost disc" Garcia93691391391693394093792991296198093292991996714017159129807526934.5
Terje "Katana King" Rørmark9049349148669589519748989229329253108669747483925.3
Espen "møkkis" Møkkelgjerd9899891989989989989
Tom "med tommelen" Trondsen915933982968838972560868389825608934.7
Rune Åbø816819893963906842838607778169636077868.1
Lars Ørjan Tvete865888958908361948659583619904.8
Christer "Gilbert" Ellenberger958913972978917922898934967845998989787561939.9
Kjetil Gryt915956943919958917922972969847199159727549941.2
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein936762802876725828887876932762497259366899847.1
Mark Anthony Soddano8839029029168749177769228999488399778117769487245888.9
Andreas Kråkenes919929860270838609292708902.7
Eirik Strand802855929827341348029293413853.3
Oddbjørn Molvik9089081908908908908
Marius Østby877934827263838279342638879.3
Leif "Laffen" Molvik826890884909886906880866704788269097047880.9
Atle Svandal872902866847884797911858919785697979197059872.9
Eyvind Vestvik883870767914803890512767679145127854.5
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg880858173828588801738869
Elling Aarseth807855835845901899514268079015142857
Anders Hjellvik8078071807807807807
Eirik Helvig909911182029099111820910
Trond Erik "Teipen" Brekke826807745874325247458743252813
Aleksander Vines894865804828845828763839666687638946666833.3
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson8628377228259067708808458278908159179117229066722834.5
Øystein Håvik891824171528248911715857.5
Thomas Mosland Gillesdal851836888917849434158369174341868.2
Frank Willians434530567603213444346032134533.5
Torbjørn "Moe" Moe862895175728628951757878.5
Martin Gjøen653747755215536537552155718.3
Andrè "McEngis" Engene815870168528158701685842.5
Linn Bastiansen4634631463463463463
Jon Anders691851154226918511542771
Martin Godal872837170928378721709854.5
Espen Ss.8748741874874874874
Øyvind Haugland761815157627618151576788
Eirik Helvig872835804856336748048723367841.8
May Helen Bjerga691660725755729734831734585986608315859732.4
Johan Olav Synnes815807162228078151622811
Eivind Mosland8728721872872872872
Stein Ødegård8358351835835835835
stian Fløtre4314311431431431431
Sindre sindre7497491749749749749
Fabian Selheim6766761676676676676
Kjartan Vestvik7867861786786786786
Nikolas Portise5535531553553553553
Runar Gravvoll7617611761761761761
Tore Svenbalrud7877871787787787787
Idar "Kungen" Landro7557551755755755755
Kyrre Sørensen6576571657657657657
Martin Ljosdal7127121712712712712
Erling Erling6346341634634634634
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415total sumtotal numtotal mintotal maxtotal sum topp 8total avg
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten9744469750849506.3
Anders "ADHD" Haugen79958668664959587.1
Roar "RAGgen" Gjøsæter2645335648447611328404.7
Håvard G Frøysa8942710157539110515.9
Marcus Soddano Jorde4611638584736511311535.9
Jostein "Jojo" Gundersen536620436205
Andreas Askeland67619367196.3
Kjetil Åbø3344112323314341314252.6
Luis "Lost disc" Garcia446454355492337681529404.5
Terje "Katana King" Rørmark6435464264441026334.4
Espen "møkkis" Møkkelgjerd7717777
Tom "med tommelen" Trondsen23523722627223.7
Rune Åbø226432120716202.9
Lars Ørjan Tvete624517426174.3
Christer "Gilbert" Ellenberger45656445746947425.1
Kjetil Gryt75343446743937394.8
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein33322212523915212.6
Mark Anthony Soddano53532634224391126293.5
Andreas Kråkenes55212325124
Eirik Strand0031440341
Oddbjørn Molvik4414444
Marius Østby060630662
Leif "Laffen" Molvik2201343116804162
Atle Svandal52533233329925273.2
Eyvind Vestvik33022212603122
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg13421342
Elling Aarseth33213214613142.3
Anders Hjellvik1111111
Eirik Helvig33623363
Trond Erik "Teipen" Brekke3212841382
Aleksander Vines2312302316803162
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson41012232221201104131.8
Øystein Håvik30320331.5
Thomas Mosland Gillesdal21222951291.8
Frank Willians0001140110.3
Torbjørn "Moe" Moe35823584
Martin Gjøen010130110.3
Andrè "McEngis" Engene30320331.5
Linn Bastiansen0010000
Jon Anders01120110.5
Martin Godal21321231.5
Espen Ss.3313333
Øyvind Haugland22422242
Eirik Helvig2111541251.3
May Helen Bjerga00000100180110.1
Johan Olav Synnes31421342
Eivind Mosland1111111
Stein Ødegård1111111
stian Fløtre0010000
Sindre sindre1111111
Fabian Selheim1111111
Kjartan Vestvik2212222
Nikolas Portise0010000
Runar Gravvoll0010000
Tore Svenbalrud0010000
Idar "Kungen" Landro0010000
Kyrre Sørensen0010000
Martin Ljosdal0010000
Erling Erling1111111
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.