Gå til: [Oversikt] [Runde 14] [Runde 16]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Håvard G Frøysa4224322233323323334950
Roar "RAGgen" Gjøsæter3224323234232323334950
Luis "Lost disc" Garcia5334222223332323335043
Christer "Gilbert" Ellenberger4323235333233223225043
Marcus Soddano Jorde3334423334343233235537
Oddbjørn Molvik3324342533233323345537
Lars Ørjan Tvete5223323344243333245537
Anders "ADHD" Haugen4225343332234424325537
Kjetil Åbø5333522333344223435728
Mark Anthony Soddano4334244244242634336126
Aleksander Vines8333323423233434356126
Marius Østby5434334335333333436222
Eirik Strand5333323333343344556222
Øyvind Haugland6433434444232334436318
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson4333433444334435426318
May Helen Bjerga6434335434453433547015
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie 46 38442181437 336121.18
Par39107957710779988107814048.61
Bogey53 8333447153415436622.92
Dobbel-Bogey5  11 21 1 1   122175.9
Trippel-Bogey2            1    31.04
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey1                 10.35
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks8435545545454645557086
Snitt4.62.92.63.63.12.73.23.13.13.52.63.42.93.32.63.43.33.357.357.2
Vanligste resultat4334323333233333335554
Min3223222222222223224939
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.6-0.1-0.40.60.1-0.30.20.10.10.5-0.40.4-0.10.3-0.40.40.30.3
Rank185217741077161145112151311
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.50.50.50.60.70.80.70.40.60.60.60.50.70.50.50.80.7
Rank182258131612111810214551714
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 8 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 15 runder

#Namn123456789101112131415Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen505050505046505037396
Håvard G Frøysa504346114650434350371
Marcus Soddano Jorde3440505022502050345037361
Luis "Lost disc" Garcia403043343437284028374643463243338
Roar "RAGgen" Gjøsæter24373446373246403030323750327
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten5043303234345046319
Christer "Gilbert" Ellenberger434343433432303443315
Kjetil Gryt343737323734324340294
Terje "Katana King" Rørmark28323022374640303043288
Mark Anthony Soddano2028373418341434374326273
Kjetil Åbø28244637241522321532432628272
Atle Svandal162832262215323032218
Tom "med tommelen" Trondsen343446401643213
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40132218918242443202
Leif "Laffen" Molvik1634222820262420190
Rune Åbø14302846241820180
Jostein "Jojo" Gundersen50404637173
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1220151324112416262618169
Aleksander Vines2416131816181626147
Lars Ørjan Tvete22344637139
Elling Aarseth281420132628129
Eyvind Vestvik202218301226128
Andreas Askeland405037127
Thomas Mosland Gillesdal1024242618102
May Helen Bjerga6109131016181597
Eirik Strand2215372296
Andreas Kråkenes32402092
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161878
Marius Østby22342278
Eirik Helvig1612131859
Frank Willians910152458
Eirik Helvig282654
Ole Andrê "Lillebror" Veiberg243054
Espen "møkkis" Møkkelgjerd4646
Martin Gjøen22101345
Øystein Håvik261339
Oddbjørn Molvik3737
Andrè "McEngis" Engene152237
Martin Godal162036
Torbjørn "Moe" Moe122436
Øyvind Haugland151833
Jon Anders122032
Johan Olav Synnes151631
Anders Hjellvik2828
Linn Bastiansen2020
Espen Ss.1818
Eivind Mosland1616
stian Fløtre1414
Stein Ødegård1414
Sindre sindre1313
Fabian Selheim1212
Kjartan Vestvik1212
Runar Gravvoll1111
Nikolas Portise1111
Tore Svenbalrud99
Idar "Kungen" Landro88
Martin Ljosdal77
Kyrre Sørensen77
Erling Erling66
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Håvard G Frøysa       17132
Roar "RAGgen" Gjøsæter       5780
Luis "Lost disc" Garcia       37112
Christer "Gilbert" Ellenberger       47107
Marcus Soddano Jorde   9348
Oddbjørn Molvik    11442
Lars Ørjan Tvete     6561
Anders "ADHD" Haugen      26122
Kjetil Åbø    8452
Mark Anthony Soddano    7458
Aleksander Vines   10346
Marius Østby1500
Eirik Strand 1418
Øyvind Haugland  12223
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson 13120
May Helen Bjerga1500