Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Marcus Soddano Jorde3732223332342334235450
Roar "RAGgen" Gjøsæter4353424234332233235546
Rune Åbø3632323233533333325546
Håvard G Frøysa4432333244343332235546
Kjetil Gryt4432343324433324335737
Luis "Lost disc" Garcia3533333253322442625834
Tom "med tommelen" Trondsen5332334332336243335834
Eyvind Vestvik4443533233423433436030
Terje "Katana King" Rørmark3632333245424433336030
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten5333343242432243736030
Kjetil Åbø5442334353433334336224
Leif "Laffen" Molvik3453435334433334336322
Atle Svandal4633332334526342436322
Espen Ss.3632534224433355436418
Mark Anthony Soddano3433356245423334346418
Trond Erik "Teipen" Brekke4542334423343433736418
Elling Aarseth5743444233533442426614
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson4543344335527333536913
Kjartan Vestvik6643445244624534437312
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie   91311133 74314335616.37
Par7311101210879669101012871516046.78
Bogey766 457157832556518324.27
Dobbel-Bogey432 212 234  1111 277.89
Trippel-Bogey15    1   1 2   1 113.22
Quadruple-Bogey 2          1   2 51.46
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks6753556455647555747394
Snitt3.94.83.52.53.43.23.72.53.33.542.83.43.23.33.23.82.961.160.9
Vanligste resultat3433333234433333336456
Min3332222222322222225440
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.91.80.5-0.50.40.20.7-0.50.30.51-0.20.40.20.30.20.8-0.1
Rank161812210514181217311585154
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.71.10.60.50.60.60.80.50.70.80.60.610.60.50.71.10.3
Rank121782861441315105166311181
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen505050150
Marcus Soddano Jorde34405050140
Håvard G Frøysa504346139
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten504330123
Roar "RAGgen" Gjøsæter24373446117
Luis "Lost disc" Garcia4030433434117
Kjetil Åbø2824463724111
Kjetil Gryt343737108
Rune Åbø14302846104
Mark Anthony Soddano202837341899
Terje "Katana King" Rørmark28323090
Jostein "Jojo" Gundersen504090
Atle Svandal162832262286
Christer "Gilbert" Ellenberger434386
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40132275
Leif "Laffen" Molvik16342272
Eyvind Vestvik2022183072
Tom "med tommelen" Trondsen343468
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161862
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1220151348
Elling Aarseth281442
Martin Godal162036
Thomas Mosland Gillesdal102434
Anders Hjellvik2828
Aleksander Vines2424
Eirik Strand2222
Martin Gjøen2222
Linn Bastiansen2020
Espen Ss.1818
Eivind Mosland1616
Eirik Helvig1616
Kjartan Vestvik1212
Fabian Selheim1212
Torbjørn "Moe" Moe1212
Tore Svenbalrud99
Idar "Kungen" Landro88
Martin Ljosdal77
May Helen Bjerga66
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Marcus Soddano Jorde      16142
Roar "RAGgen" Gjøsæter     4580
Rune Åbø    7452
Håvard G Frøysa    8447
Kjetil Gryt   2387
Luis "Lost disc" Garcia     5564
Tom "med tommelen" Trondsen   8347
Eyvind Vestvik  14214
Terje "Katana King" Rørmark   13321
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten    6460
Kjetil Åbø 1817
Leif "Laffen" Molvik1900
Atle Svandal   3384
Espen Ss.   11332
Mark Anthony Soddano  14214
Trond Erik "Teipen" Brekke  12227
Elling Aarseth   10340
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson 1719
Kjartan Vestvik  14214