Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Marcus Soddano Jorde37322233323423342354150 33.35011.15.6
Håvard G Frøysa44323332443433322355246 22.25027.80
Roar "RAGgen" Gjøsæter43534242343322332355246 27.844.422.25.6
Rune Åbø36323232335333333255246 22.266.7011.1
Kjetil Gryt44323433244333243357537 16.75033.30
Tom "med tommelen" Trondsen53323343323362433358634 16.761.111.111.1
Luis "Lost disc" Garcia35333332533224426258634 27.844.411.116.7
Terje "Katana King" Rørmark36323332454244333360830 16.75022.211.1
Eyvind Vestvik44435332334234334360830 11.15033.35.6
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten53333432424322437360830 22.244.422.211.1
Kjetil Åbø544233435343333433621124 5.655.627.811.1
Atle Svandal463333233452634243631222 16.744.422.216.7
Leif "Laffen" Molvik345343533443333433631222 061.127.811.1
Mark Anthony Soddano343335624542333434641418 11.144.427.816.7
Trond Erik "Teipen" Brekke454233442334343373641418 11.144.433.311.1
Espen Ss.363253422443335543641418 16.738.922.222.2
Elling Aarseth574344423353344242661714 16.727.838.916.7
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson454334433552733353691813 5.644.422.227.8
Kjartan Vestvik664344524462453443731912 11.116.744.427.8
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie   91311133 74314335616.37
Par7311101210879669101012871516046.78
Bogey766 457157832556518324.27
Dobbel-Bogey432 212 234  1111 277.89
Trippel-Bogey15    1   1 2   1 113.22
Quadruple-Bogey 2          1   2 51.46
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks6753556455647555747394
Snitt3.94.83.52.53.43.23.72.53.33.542.83.43.23.33.23.82.961.160.9
Min3332222222322222225440
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.91.80.5-0.50.40.20.7-0.50.30.51-0.20.40.20.30.20.8-0.1
Rank161812210514181217311585154
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.71.10.60.50.60.60.80.50.70.80.60.610.60.50.71.10.3
Rank121782861441315105166311181
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Anders "ADHD" Haugen505050150
Marcus Soddano Jorde34405050140
Håvard G Frøysa504346139
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten504330123
Roar "RAGgen" Gjøsæter24373446117
Luis "Lost disc" Garcia4030433434117
Kjetil Åbø2824463724111
Kjetil Gryt343737108
Rune Åbø14302846104
Mark Anthony Soddano202837341899
Jostein "Jojo" Gundersen504090
Terje "Katana King" Rørmark28323090
Christer "Gilbert" Ellenberger434386
Atle Svandal162832262286
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein40132275
Leif "Laffen" Molvik16342272
Eyvind Vestvik2022183072
Tom "med tommelen" Trondsen343468
Trond Erik "Teipen" Brekke1628161862
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson1220151348
Elling Aarseth281442
Martin Godal162036
Thomas Mosland Gillesdal102434
Anders Hjellvik2828
Aleksander Vines2424
Martin Gjøen2222
Eirik Strand2222
Linn Bastiansen2020
Espen Ss.1818
Eirik Helvig1616
Eivind Mosland1616
Torbjørn "Moe" Moe1212
Fabian Selheim1212
Kjartan Vestvik1212
Tore Svenbalrud99
Idar "Kungen" Landro88
Martin Ljosdal77
May Helen Bjerga66
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Marcus Soddano Jorde1111111614224
Håvard G Frøysa1111844712
Roar "RAGgen" Gjøsæter11111458016
Rune Åbø1111745213
Kjetil Gryt111238729
Tom "med tommelen" Trondsen111834716
Luis "Lost disc" Garcia11111556413
Terje "Katana King" Rørmark111133217
Eyvind Vestvik11142147
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten1111646015
Kjetil Åbø118177
Atle Svandal111338428
Leif "Laffen" Molvik1900
Mark Anthony Soddano11142147
Trond Erik "Teipen" Brekke111222714
Espen Ss.1111133211
Elling Aarseth1111034013
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson117199
Kjartan Vestvik11142147
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall000913111330743143356
Verdi00076020605202009152060152020351

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Marcus Soddano Jorde5887198142485
Anders "ADHD" Haugen86230141457
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten15018460394
Luis "Lost disc" Garcia32521354464327
Atle Svandal63241003784308
Håvard G Frøysa13612147304
Kjetil Gryt8510387275
Roar "RAGgen" Gjøsæter16808780263
Mark Anthony Soddano3629704214191
Kjetil Åbø292885417190
Rune Åbø19258652182
Christer "Gilbert" Ellenberger44100144
Terje "Katana King" Rørmark734221136
Elling Aarseth8540125
Tom "med tommelen" Trondsen6947116
Jostein "Jojo" Gundersen6942111
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein224242106
Trond Erik "Teipen" Brekke3425122798
Eyvind Vestvik442101479
Leif "Laffen" Molvik1935054
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson2790945
Martin Godal172037
Aleksander Vines3535
Espen Ss.3232
Torbjørn "Moe" Moe2727
Thomas Mosland Gillesdal12719
Eivind Mosland1515
Eirik Helvig1414
Kjartan Vestvik1414
Anders Hjellvik1010
Fabian Selheim44
Eirik Strand00
Martin Gjøen00
Linn Bastiansen00
Tore Svenbalrud00
Idar "Kungen" Landro00
Martin Ljosdal00
May Helen Bjerga00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345SammenlagtSnitt
Marcus Soddano Jorde46116276.8
Anders "ADHD" Haugen799258.3
Luis "Lost disc" Garcia44645234.6
Håvard G Frøysa894217
Daniel "Poncho Boy" Myrrusten974206.7
Mark Anthony Soddano53532183.6
Atle Svandal52533183.6
Roar "RAGgen" Gjøsæter2645174.3
Kjetil Åbø33441153
Kjetil Gryt753155
Rune Åbø2264143.5
Terje "Katana King" Rørmark643134.3
Christer "Gilbert" Ellenberger4594.5
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein33393
Eyvind Vestvik330282
Trond Erik "Teipen" Brekke321282
Jostein "Jojo" Gundersen5384
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson410161.5
Elling Aarseth3363
Tom "med tommelen" Trondsen2352.5
Leif "Laffen" Molvik22041.3
Torbjørn "Moe" Moe333
Espen Ss.333
Martin Godal2131.5
Thomas Mosland Gillesdal2131.5
Aleksander Vines222
Eirik Helvig222
Kjartan Vestvik222
Eivind Mosland111
Anders Hjellvik111
Fabian Selheim111
Eirik Strand000
Martin Gjøen000
Linn Bastiansen000
Tore Svenbalrud000
Idar "Kungen" Landro000
Martin Ljosdal000
May Helen Bjerga000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.