Gå til: [Oversikt] [Runde 5] [Runde 7]
#Namn123456789101112131415161718ScorePoeng
Luis "Lost disc" Garcia5324333423233445335950
Terje "Katana King" Rørmark7324423333454424346446
Roar "RAGgen" Gjøsæter5433433535334423456643
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson4435544334344534547140
Petter Stai4334346536353445347237
Atle Svandal3425335334443835747334
David Ness6436525435554443447632
Johan Pettersen10445484565444635559130
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Birdie1 3  2  1 1   2   106.94
Par2341333362323 32314732.64
Bogey25133222 2335532255034.72
Dobbel-Bogey1  32 23 313 1 4222718.75
Trippel-Bogey1  1  1 11   1    64.17
Quadruple-Bogey                1 10.69
Quintuple-Bogey     1       1    21.39
Sextuple-Bogey1                 10.69
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks104465865665548457591103
Snitt5.53.62.84.53.93.64.143.34.43.54.13.64.93.14.34.34.171.571.6
Vanligste resultat5435333535344445347370
Min3323323323233423335950
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.50.6-0.31.50.90.61.110.31.40.51.10.61.90.11.31.31.1
Rank165116851093154105182131310
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.60.50.60.80.71.30.90.80.70.90.80.70.51.10.70.81.10.4
Rank182495171498139521659151
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Luis "Lost disc" Garcia504650146
Roar "RAGgen" Gjøsæter3450504343143
Terje "Katana King" Rørmark28465046142
Atle Svandal46435034139
Kjetil Åbø37373450124
Olav "Norgesmesteren" H. Breistein464389
Håvard G Frøysa404383
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson404080
Petter Stai343771
Mark Anthony Soddano304070
Marcus Soddano Jorde323769
Johan Pettersen323062
Kjetil Gryt4646
David Ness3232
Johan Olav Synnes3232
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoeng
Luis "Lost disc" Garcia   13140
Terje "Katana King" Rørmark   2380
Roar "RAGgen" Gjøsæter 4130
Hanna "Hyzer Queen" Hugosson600
Petter Stai600
Atle Svandal  2280
David Ness 4130
Johan Pettersen600