Gå til: [Oversikt] [Runde 3] [Runde 5]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Luis Garcia53252232322432233351-4150 44.438.911.15.60.96
Marcus Soddano Jorde63233222343324223251-4150 44.438.911.15.61.01
Roar Gjøsæter42333532342233223251-4150 38.9505.65.60.83
Jostein Gundersen43322225332224333452-3440 38.944.411.15.60.87
Terje Rørmark52333243332242343354-1537 27.85022.200.82
Elling Aarseth43253322343332223554-1537 33.3505.611.10.94
Atle Svandal443423334224332334561732 22.25027.800.74
Kjetil Gryt532432334234342324561732 27.838.933.300.87
Olav H. Breistein442432333423333542572928 22.25022.25.60.83
Jörgen Halling434332324423332444572928 22.244.433.300.76
Håvard G Frøysa432543323424322434572928 27.838.927.85.60.9
Hanna Hugosson533433335224421433572928 22.244.427.85.61.01
Leif Molvik5333324432244342435831320 22.238.938.900.85
Stein Ødegård4335333432342433435941418 11.161.122.25.60.73
Kjetil Åbø7333332334333333435941418 5.677.811.15.60.99
Johan Olav Synnes6625323432333223435941418 27.844.411.116.71.24
Christer Ellenberger5634233332333334335941418 11.166.716.75.60.93
Mark Anthony Soddano5434435332234533446491813 11.138.938.911.10.9
Thomas Sundal64273344343443244468131912 11.127.85011.11.18
Lill Irene Larsen84364353433435454374192011 038.933.327.81.29
Vidar Yndestad74335454453654436479242110 022.238.938.91.11
Gard Gryt Grimstad7435545544365434558126229 016.733.3501.01
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Eagle              1   10.25
Birdie 2814946 911336104138421.21
Par81113713101191531181288910917544.19
Bogey7716323569 95637989624.24
Dobbel-Bogey3  6214211  22 212297.32
Trippel-Bogey32 1       2    1 92.27
Quadruple-Bogey1  1              20.51
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks8647555555365545658194
Snitt5.23.52.74.13.12.83.33.13.43.12.53.53.33.22.63.33.63.459.759.7
Min4222222232222212225138
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.20.5-0.31.10.1-0.20.30.10.40.1-0.50.50.30.2-0.40.30.60.4
Rank181431764106125115982101613
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.80.50.90.60.60.80.70.50.90.50.80.60.80.70.70.70.7
Rank181211745141011631561371179
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Roar Gjøsæter22305050100
Luis Garcia3743465096
Kjetil Gryt4632463292
Anders Haugen504090
Tom Trondsen434689
Terje Rørmark34503787
Jostein Gundersen434083
Elling Aarseth403777
Christer Ellenberger3240341874
Olav H. Breistein402868
Hanna Hugosson2824342862
Jörgen Halling30202858
Ola Brunes Stakkeland283058
Espen Engene164056
Atle Svandal243256
Kjetil Åbø18341852
Marcus Soddano Jorde5050
Leif Molvik2018262046
Mark Anthony Soddano301343
Håkon Ness202242
Petter Stai152439
Håvard G Frøysa2828
Joachim Bjørge2828
Vidar Yndestad13151028
Thomas Sundal1413141228
Lill Irene Larsen161127
David Ness2424
Stein Ødegård1818
Trond Erik Brekke1818
Johan Olav Synnes1818
Johan Pettersen1818
Paula Kristine M. Gillesdal1515
Lars Haldar1414
Stian Aksdal Pedersen1313
Gard Gryt Grimstad99
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Luis Garcia1111111166822 %88.5
Marcus Soddano Jorde11111111310133 %812.6
Roar Gjøsæter1111111210634 %715.1
Jostein Gundersen1111111114246 %720.3
Terje Rørmark1111157223 %514.4
Elling Aarseth11111176421 %610.7
Atle Svandal1111123311 %48.3
Kjetil Gryt1111148829 %517.6
Olav H. Breistein111184013 %410
Jörgen Halling111113289 %47
Håvard G Frøysa1111193913 %57.8
Hanna Hugosson11115227 %37.3
Leif Molvik1111113411 %48.5
Stein Ødegård1114279 %213.5
Kjetil Åbø117155 %115
Johan Olav Synnes11111103812 %57.6
Christer Ellenberger1115227 %211
Mark Anthony Soddano1119124 %26
Thomas Sundal1118145 %27
Lill Irene Larsen2000 %0
Vidar Yndestad2000 %0
Gard Gryt Grimstad2000 %0
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall0281494609113361041384
Verdi03086015715100752020106156020308

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sum
Kjetil Gryt1587911688441
Roar Gjøsæter1535155106311
Tom Trondsen126161287
Luis Garcia27738368251
Jostein Gundersen106142248
Christer Ellenberger83854522235
Anders Haugen123109232
Terje Rørmark707672218
Olav H. Breistein15140191
Kjetil Åbø3712915181
Elling Aarseth10664170
Ola Brunes Stakkeland7568143
Espen Engene5869127
Marcus Soddano Jorde101101
Hanna Hugosson2515342296
Leif Molvik300273491
Trond Erik Brekke9090
Jörgen Halling22232873
Atle Svandal383371
Mark Anthony Soddano481260
Håvard G Frøysa3939
Johan Olav Synnes3838
David Ness3737
Joachim Bjørge2828
Stein Ødegård2727
Håkon Ness02525
Thomas Sundal8001422
Petter Stai02020
Johan Pettersen77
Lars Haldar55
Lill Irene Larsen000
Paula Kristine M. Gillesdal00
Vidar Yndestad0000
Stian Aksdal Pedersen00
Gard Gryt Grimstad00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234SammenlagtSnitt
Kjetil Gryt8775276.8
Luis Garcia3668235.8
Roar Gjøsæter1487205
Terje Rørmark575175.7
Christer Ellenberger4742174.3
Anders Haugen77147
Tom Trondsen67136.5
Elling Aarseth76136.5
Jostein Gundersen57126
Olav H. Breistein84126
Hanna Hugosson3233112.8
Kjetil Åbø461113.7
Espen Engene4594.5
Jörgen Halling23493
Leif Molvik203492.3
Marcus Soddano Jorde888
Ola Brunes Stakkeland5384
Atle Svandal3473.5
Mark Anthony Soddano3252.5
Håvard G Frøysa555
Johan Olav Synnes555
David Ness444
Joachim Bjørge333
Petter Stai0331.5
Thomas Sundal100230.8
Håkon Ness0221
Stein Ødegård222
Trond Erik Brekke222
Johan Pettersen111
Lars Haldar111
Lill Irene Larsen0000
Paula Kristine M. Gillesdal000
Vidar Yndestad00000
Stian Aksdal Pedersen000
Gard Gryt Grimstad000
Total6069638427669
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Luis Garcia11111111000 %80
Marcus Soddano Jorde11111111000 %80
Roar Gjøsæter1111111000 %70
Jostein Gundersen1111111000 %70
Terje Rørmark11111000 %50
Elling Aarseth111111000 %60
Atle Svandal1111000 %40
Kjetil Gryt11111000 %50
Olav H. Breistein1111000 %40
Jörgen Halling1111000 %40
Håvard G Frøysa11111000 %50
Hanna Hugosson1111000 %40
Leif Molvik1111000 %40
Stein Ødegård11000 %20
Kjetil Åbø1000 %10
Johan Olav Synnes11111000 %50
Christer Ellenberger11000 %20
Mark Anthony Soddano11000 %20
Thomas Sundal11000 %20
Lill Irene Larsen000 %0
Vidar Yndestad000 %0
Gard Gryt Grimstad000 %0
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall281494691133611481
Ca birdiecupverdi30860157151075202010515
Gris vs ca birdie671325100225331501502757575200367133
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234SumSnittMax
Anders Haugen00000
Roar Gjøsæter0000000
Terje Rørmark000000
Luis Garcia0000000
Marcus Soddano Jorde0000
Tom Trondsen00000
Kjetil Gryt0000000
Jostein Gundersen00000
Elling Aarseth00000
Olav H. Breistein00000
Christer Ellenberger0000000
Espen Engene00000
Hanna Hugosson0000000
Kjetil Åbø000000
Atle Svandal00000
Jörgen Halling000000
Ola Brunes Stakkeland00000
Mark Anthony Soddano00000
Håvard G Frøysa0000
Joachim Bjørge0000
Leif Molvik0000000
David Ness0000
Petter Stai00000
Håkon Ness00000
Stein Ødegård0000
Trond Erik Brekke0000
Johan Olav Synnes0000
Johan Pettersen0000
Lill Irene Larsen00000
Paula Kristine M. Gillesdal0000
Vidar Yndestad000000
Thomas Sundal0000000
Lars Haldar0000
Stian Aksdal Pedersen0000
Gard Gryt Grimstad0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Luis Garcia4120-0.5-0.5-10-0.3-0.80-0.8-0.8-0.3-0.3 -0.42
Roar Gjøsæter48-0.3-0.80-0.8-0.30-0.8-0.3 -0.38
Kjetil Gryt480-0.8-0.3-0.8-0.5-0.8-0.3-0.8 -0.5
Christer Ellenberger46-0.3-0.5-0.8-0.5-0.8-0.3 -0.5
Hanna Hugosson44-0.3-0.5-0.5-0.8 -0.5
Leif Molvik430-0.3-0.5 -0.25
Terje Rørmark310-0.70-0.7-1-0.3-0.3-1-0.3-0.70 -0.5
Jörgen Halling370-1-0.7000-0.7 -0.33
Kjetil Åbø3700-1-0.700-0.7 -0.33
Vidar Yndestad3200 0
Anders Haugen214-0.5-0.5-0.5-0.5-1-0.5-0.50-10-1000 -0.43
Tom Trondsen212-1-0.5-1-0.50-10-1000-0.5 -0.46
Jostein Gundersen21200-1-0.5-0.50-1-1-0.50-0.50 -0.42
Elling Aarseth211-0.5-10-0.5-10-0.50-1-10 -0.5
Olav H. Breistein2100-1-0.5-1-0.5-1-0.5-0.50-1 -0.6
Ola Brunes Stakkeland2100-1-0.500-0.50-0.5-10 -0.35
Håkon Ness210000-0.5000-0.500 -0.1
Mark Anthony Soddano29-0.5000-0.5-0.500-0.5 -0.22
Atle Svandal28-0.50-0.5-0.5-0.5-0.5-0.5-0.5 -0.44
Lill Irene Larsen240000 0
Espen Engene24-0.5-1-0.5-1 -0.75
Petter Stai230-0.5-0.5 -0.33
Marcus Soddano Jorde1150-100-1-1-1000-1-1-10-1 -0.53
Joachim Bjørge1140-1000000-10-1000 -0.21
Stein Ødegård1130000000-10-1000 -0.15
Johan Olav Synnes113-10-100-1000-1-100 -0.38
Håvard G Frøysa11200-100-10-10-1-10 -0.42
David Ness11000-10-10-1-100 -0.4
Trond Erik Brekke180-10000-10 -0.25
Johan Pettersen1800-100000 -0.13
Stian Aksdal Pedersen1500000 0
Paula Kristine M. Gillesdal140000 0
Gard Gryt Grimstad13000 0
Lars Haldar11-1 -1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 5 19 30 4 18 21 14 15 14 10 32 12 16 13 26 13 6 12
% 15 % 56 % 88 % 12 % 53 % 62 % 41 % 44 % 41 % 29 % 94 % 35 % 47 % 38 % 76 % 38 % 18 % 35 %
Snitt score -0.1 -0.2 -0.4 -0.3 -0.4 -0.6 -0.3 -0.5 -0 -0.5 -0.5 -0.2 -0.2 -0.7 -0.4 -0.3 -0.2 -0.2
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Kjetil Gryt144423213121131331
Roar Gjøsæter13441311211311311
Anders Haugen112211111211122
Christer Ellenberger113312311231111
Luis Garcia114422421133311
Terje Rørmark10431122311312
Tom Trondsen922121212121
Jostein Gundersen942121112211
Elling Aarseth942121211221
Olav H. Breistein82121212112
Marcus Soddano Jorde84111111111
Hanna Hugosson7331122222
Kjetil Åbø7321113122
Espen Engene7321211121
Leif Molvik7431212111
Atle Svandal7421111111
Ola Brunes Stakkeland622121112
Jörgen Halling54313122
Mark Anthony Soddano54211111
Håvard G Frøysa54111111
Johan Olav Synnes54111111
David Ness4311111
Petter Stai321111
Joachim Bjørge331111
Thomas Sundal342111
Trond Erik Brekke23111
Håkon Ness23111
Stein Ødegård24111
Johan Pettersen1111
Lars Haldar1211
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 5 8 19 5 14 17 8 15 6 13 22 5 7 14 18 11 3 5
% 17 27 63 17 47 57 27 50 20 43 73 17 23 47 60 37 10 17
Antall nam nam 6 9 27 7 19 33 10 20 6 15 40 6 7 22 29 12 3 6
Flest 2 2 3 2 2 4 3 2 1 2 3 2 1 3 3 2 1 2
Snitt pr spiller 1.2 1.1 1.4 1.4 1.4 1.9 1.3 1.3 1 1.2 1.8 1.2 1 1.6 1.6 1.1 1 1.2
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
59.6851818.3422Luis Garcia, Jostein Gundersen, Atle Svandal, Håvard G Frøysa, Leif Molvik, Kjetil Åbø, Thomas Sundal, Gard Gryt Grimstad, Marcus Soddano Jorde, Elling Aarseth, Kjetil Gryt, jörgen halling, Christer Ellenberger, Stein Ødegård, Lill Irene Larsen, Roar Gjøsæter, Terje Rørmark, Hanna Hugosson, Olav H. Breistein, Johan Olav, Mark Anthony Soddano, Vidar Yndestad
SnittMinMaxStdAntallHva
59.681851818.341522Min
59.6851818.3422Snitt
59.681851818.341522Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.