Gå til: [Oversikt] [Runde 3] [Runde 5]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Luis Garcia53252232322432233351150 44.438.911.15.6
Roar Gjøsæter42333532342233223251150 38.9505.65.6
Marcus Soddano Jorde63233222343324223251150 44.438.911.15.6
Jostein Gundersen43322225332224333452440 38.944.411.15.6
Terje Rørmark52333243332242343354537 27.85022.20
Elling Aarseth43253322343332223554537 33.3505.611.1
Atle Svandal44342333422433233456732 22.25027.80
Kjetil Gryt53243233423434232456732 27.838.933.30
Håvard G Frøysa43254332342432243457928 27.838.927.85.6
Hanna Hugosson53343333522442143357928 22.244.427.85.6
Jörgen Halling43433232442333244457928 22.244.433.30
Olav H. Breistein44243233342333354257928 22.25022.25.6
Leif Molvik533332443224434243581320 22.238.938.90
Stein Ødegård433533343234243343591418 11.161.122.25.6
Kjetil Åbø733333233433333343591418 5.677.811.15.6
Johan Olav Synnes662532343233322343591418 27.844.411.116.7
Christer Ellenberger563423333233333433591418 11.166.716.75.6
Mark Anthony Soddano543443533223453344641813 11.138.938.911.1
Thomas Sundal642733443434432444681912 11.127.85011.1
Lill Irene Larsen843643534334354543742011 038.933.327.8
Vidar Yndestad743354544536544364792110 022.238.938.9
Gard Gryt Grimstad74355455443654345581229 016.733.350
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Eagle              1   10.25
Birdie 2814946 911336104138421.21
Par81113713101191531181288910917544.19
Bogey7716323569 95637989624.24
Dobbel-Bogey3  6214211  22 212297.32
Trippel-Bogey32 1       2    1 92.27
Quadruple-Bogey1  1              20.51
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks8647555555365545658194
Snitt5.23.52.74.13.12.83.33.13.43.12.53.53.33.22.63.33.63.459.759.7
Min4222222232222212225138
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.20.5-0.31.10.1-0.20.30.10.40.1-0.50.50.30.2-0.40.30.60.4
Rank181431764106125115982101613
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 10.80.50.90.60.60.80.70.50.90.50.80.60.80.70.70.70.7
Rank181211745141011631561371179
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Roar Gjøsæter22305050100
Luis Garcia3743465096
Kjetil Gryt4632463292
Anders Haugen504090
Tom Trondsen434689
Terje Rørmark34503787
Jostein Gundersen434083
Elling Aarseth403777
Christer Ellenberger3240341874
Olav H. Breistein402868
Hanna Hugosson2824342862
Jörgen Halling30202858
Ola Brunes Stakkeland283058
Espen Engene164056
Atle Svandal243256
Kjetil Åbø18341852
Marcus Soddano Jorde5050
Leif Molvik2018262046
Mark Anthony Soddano301343
Håkon Ness202242
Petter Stai152439
Joachim Bjørge2828
Håvard G Frøysa2828
Vidar Yndestad13151028
Thomas Sundal1413141228
Lill Irene Larsen161127
David Ness2424
Stein Ødegård1818
Trond Erik Brekke1818
Johan Olav Synnes1818
Johan Pettersen1818
Paula Kristine M. Gillesdal1515
Lars Haldar1414
Stian Aksdal Pedersen1313
Gard Gryt Grimstad99
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Luis Garcia1111111168689
Roar Gjøsæter11111112710615
Marcus Soddano Jorde111111113810113
Jostein Gundersen11111111714220
Terje Rørmark11111557214
Elling Aarseth111111766411
Atle Svandal1111124338
Kjetil Gryt11111458818
Håvard G Frøysa1111195398
Hanna Hugosson111153227
Jörgen Halling1111134287
Olav H. Breistein1111844010
Leif Molvik1111114349
Stein Ødegård111422714
Kjetil Åbø11711515
Johan Olav Synnes11111105388
Christer Ellenberger111522211
Mark Anthony Soddano11192126
Thomas Sundal11182147
Lill Irene Larsen2000
Vidar Yndestad2000
Gard Gryt Grimstad2000
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall0281494609113361041384
Verdi03086015715100752020106156020308

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Kjetil Gryt1587911688441
Roar Gjøsæter1535155106311
Tom Trondsen126161287
Luis Garcia27738368251
Jostein Gundersen106142248
Christer Ellenberger83854522235
Anders Haugen123109232
Terje Rørmark707672218
Olav H. Breistein15140191
Kjetil Åbø3712915181
Elling Aarseth10664170
Ola Brunes Stakkeland7568143
Espen Engene5869127
Marcus Soddano Jorde101101
Hanna Hugosson2515342296
Leif Molvik300273491
Trond Erik Brekke9090
Jörgen Halling22232873
Atle Svandal383371
Mark Anthony Soddano481260
Håvard G Frøysa3939
Johan Olav Synnes3838
David Ness3737
Joachim Bjørge2828
Stein Ødegård2727
Håkon Ness02525
Thomas Sundal8001422
Petter Stai02020
Johan Pettersen77
Lars Haldar55
Lill Irene Larsen000
Paula Kristine M. Gillesdal00
Vidar Yndestad0000
Stian Aksdal Pedersen00
Gard Gryt Grimstad00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234SammenlagtSnitt
Kjetil Gryt8775276.8
Luis Garcia3668235.8
Roar Gjøsæter1487205
Terje Rørmark575175.7
Christer Ellenberger4742174.3
Anders Haugen77147
Elling Aarseth76136.5
Tom Trondsen67136.5
Olav H. Breistein84126
Jostein Gundersen57126
Hanna Hugosson3233112.8
Kjetil Åbø461113.7
Leif Molvik203492.3
Espen Engene4594.5
Jörgen Halling23493
Ola Brunes Stakkeland5384
Marcus Soddano Jorde888
Atle Svandal3473.5
Johan Olav Synnes555
Mark Anthony Soddano3252.5
Håvard G Frøysa555
David Ness444
Joachim Bjørge333
Petter Stai0331.5
Thomas Sundal100230.8
Håkon Ness0221
Stein Ødegård222
Trond Erik Brekke222
Johan Pettersen111
Lars Haldar111
Lill Irene Larsen0000
Paula Kristine M. Gillesdal000
Vidar Yndestad00000
Stian Aksdal Pedersen000
Gard Gryt Grimstad000
Total6069638427669
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.