Gå til: [Oversikt] [Runde 3] [Runde 5]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Anders Haugen33222223322352224448-8150 61.122.216.700.88
Luis Garcia63333222332342253455-1246 33.3505.611.11.08
Terje Rørmark533532423423423433582343 22.25022.25.60.92
Leif Molvik533332333323633434593440 11.166.716.75.60.93
Atle Svandal433422334425432443593440 22.244.427.85.60.87
Hanna Hugosson533232335325343344604634 22.244.422.211.10.94
Olav H. Breistein562522333424443243615732 27.833.327.811.11.16
Jon Anders532333333335543344626830 5.661.127.85.60.83
Stein Ødegård733433343223443345637928 11.155.622.211.11.12
Johan Olav Synnes6325334632246226426591026 33.322.216.727.81.53
Kjetil Åbø5434234433255434436591026 11.133.3505.60.89
Håvard Eggestøl46443333334363345367111222 061.122.216.70.99
Håvard G Frøysa64224843433245234568121320 22.227.827.822.21.51
Thomas Sundal106343453464553344581251418 027.838.933.31.64
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie1 534722 31011452 15120.24
Par298395791072664943510842.86
Bogey62151142332245 61056224.6
Dobbel-Bogey3  3  1 1  531 113228.73
Trippel-Bogey13     1 1     1  72.78
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey     1            10.4
Sextuple-Bogey1                 10.4
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks10645485656456536558198
Snitt5.43.82.73.62.82.93.33.23.43.22.43.84.63.22.63.63.93.762.262.1
Min3322222232223222324841
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.40.8-0.30.6-0.2-0.10.30.20.40.2-0.60.80.60.2-0.40.60.90.7
Rank181531145961061151262121714
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.110.50.90.40.90.70.60.50.70.60.90.80.80.50.80.40.8
Rank181741421587496151112313110
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sammenlagt
Roar Gjøsæter505034100
Luis Garcia4030504696
Terje Rørmark4640464392
Atle Svandal46164086
Håvard Eggestøl46372283
Leif Molvik34264074
Marcus Soddano Jorde403474
Mark Anthony Soddano37341471
Håvard G Frøysa43262069
Olav H. Breistein3424303266
Hanna Hugosson2832303466
Jan Ove Hennøy302656
Johan Olav Synnes28122654
Anders Haugen5050
Tom Trondsen4646
Kjetil Åbø182644
Petter Alfsen4040
Thomas Sundal22101840
Jon Anders83038
Stein Ødegård2828
Ola Brunes Stakkeland2626
Paula Kristine M. Gillesdal2626
Christer Ellenberger2626
Thomas Mosland Gillesdal1616
Jörgen Halling1414
Martin 12-4-20161111
Vidar Yndestad99
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Anders Haugen11111111111122952 %1120.8
Luis Garcia111111410223 %617
Terje Rørmark111176014 %415
Leif Molvik1111153 %27.5
Atle Svandal111184210 %410.5
Hanna Hugosson111159522 %423.8
Olav H. Breistein1111167216 %514.4
Jon Anders112123 %112
Stein Ødegård119266 %213
Johan Olav Synnes111111212528 %620.8
Kjetil Åbø1110215 %210.5
Håvard Eggestøl1300 %0
Håvard G Frøysa1111310424 %426
Thomas Sundal1300 %0
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall105347220310114520151
Verdi6001220159303002066060151230060439

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234Sum
Terje Rørmark1181334160352
Roar Gjøsæter16810248318
Håvard G Frøysa16830104302
Luis Garcia683974102283
Johan Olav Synnes9829125252
Anders Haugen229229
Olav H. Breistein58175572202
Atle Svandal946542201
Marcus Soddano Jorde11378191
Hanna Hugosson0103495139
Tom Trondsen124124
Håvard Eggestøl79430122
Jan Ove Hennøy6854122
Mark Anthony Soddano681722107
Kjetil Åbø702191
Petter Alfsen6161
Christer Ellenberger5252
Leif Molvik0171532
Ola Brunes Stakkeland2727
Stein Ødegård2626
Jörgen Halling2020
Thomas Sundal810018
Jon Anders51217
Thomas Mosland Gillesdal1515
Paula Kristine M. Gillesdal88
Martin 12-4-201600
Vidar Yndestad00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 4 runder

#Namn1234SammenlagtSnitt
Terje Rørmark4554184.5
Luis Garcia2366174.3
Roar Gjøsæter555155
Atle Svandal474155
Olav H. Breistein3245143.5
Håvard G Frøysa544134.3
Johan Olav Synnes346134.3
Anders Haugen111111
Marcus Soddano Jorde55105
Hanna Hugosson014492.3
Tom Trondsen888
Håvard Eggestøl43072.3
Mark Anthony Soddano22372.3
Petter Alfsen555
Jan Ove Hennøy2352.5
Kjetil Åbø3252.5
Christer Ellenberger555
Leif Molvik02241.3
Ola Brunes Stakkeland444
Thomas Sundal12031
Jörgen Halling333
Jon Anders1121
Stein Ødegård222
Thomas Mosland Gillesdal222
Paula Kristine M. Gillesdal111
Martin 12-4-2016000
Vidar Yndestad000
Total2437865119850
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Anders Haugen11111111111000 %110
Luis Garcia111111000 %60
Terje Rørmark1111000 %40
Leif Molvik11000 %20
Atle Svandal1111000 %40
Hanna Hugosson1111000 %40
Olav H. Breistein11111000 %50
Jon Anders1000 %10
Stein Ødegård11000 %20
Johan Olav Synnes111111000 %60
Kjetil Åbø11000 %20
Håvard Eggestøl000 %0
Håvard G Frøysa1111000 %40
Thomas Sundal000 %0
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall15347223101145250
Ca birdiecupverdi60122015930302066060151230
Gris vs ca birdie25875100175175050250252513316767
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234SumSnittMax
Roar Gjøsæter000000
Anders Haugen0000
Luis Garcia0000000
Tom Trondsen0000
Håvard Eggestøl000000
Terje Rørmark0000000
Atle Svandal000000
Håvard G Frøysa000000
Petter Alfsen0000
Leif Molvik000000
Marcus Soddano Jorde00000
Mark Anthony Soddano000000
Olav H. Breistein0000000
Hanna Hugosson0000000
Jon Anders00000
Jan Ove Hennøy00000
Stein Ødegård0000
Johan Olav Synnes000000
Kjetil Åbø00000
Ola Brunes Stakkeland0000
Paula Kristine M. Gillesdal0000
Christer Ellenberger0000
Thomas Sundal000000
Thomas Mosland Gillesdal0000
Jörgen Halling0000
Martin 12-4-20160000
Vidar Yndestad0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Luis Garcia49-0.3-0.5-0.5-0.5-0.30-0.8-0.3-0.8 -0.42
Terje Rørmark47-0.5-0.8-0.80-0.3-0.3-0.3 -0.39
Hanna Hugosson45-0.300-0.5-0.3 -0.2
Olav H. Breistein45-0.5-0.5-0.8-0.5-0.3 -0.5
Roar Gjøsæter310-0.3-0.7-0.70-0.3-0.7-0.30-0.70 -0.37
Håvard Eggestøl380-0.7-0.300-0.30-0.3 -0.21
Håvard G Frøysa36-0.3-0.3-0.70-0.7-0.7 -0.44
Mark Anthony Soddano3600-100-0.3 -0.22
Atle Svandal35-0.7-1-0.7-0.3-0.7 -0.67
Johan Olav Synnes35-0.3-0.3-1-0.7-0.7 -0.6
Leif Molvik3400-0.7-0.3 -0.25
Thomas Sundal310 0
Jan Ove Hennøy21000-0.5000-0.5000 -0.1
Marcus Soddano Jorde290-0.5-100-0.5-0.500 -0.28
Jon Anders28-0.50000-0.500 -0.13
Kjetil Åbø27-0.5-0.500-100 -0.29
Anders Haugen115-10-1-1-1-1-100-1-10-1-1-1 -0.73
Petter Alfsen1150000-1-100-1-10-1000 -0.33
Tom Trondsen114-1-1-10-10-100-10-1-10 -0.57
Ola Brunes Stakkeland11300-10000-100-1-10 -0.31
Christer Ellenberger112-100-1-10-1-10000 -0.42
Stein Ødegård112000000-1-10000 -0.17
Thomas Mosland Gillesdal11100-100-100000 -0.18
Martin 12-4-20161100000000000 0
Jörgen Halling1900-10-1-1000 -0.33
Paula Kristine M. Gillesdal180000-1000 -0.13
Vidar Yndestad16000000 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 6 12 21 5 17 18 10 13 9 18 25 11 8 12 24 10 5 6
% 22 % 44 % 78 % 19 % 63 % 67 % 37 % 48 % 33 % 67 % 93 % 41 % 30 % 44 % 89 % 37 % 19 % 22 %
Snitt score -0.3 -0.2 -0.3 -0.3 -0.3 -0.5 -0.3 -0.2 0 -0.3 -0.7 -0.1 -0.2 -0.2 -0.4 -0.4 0 -0.1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Terje Rørmark1244211311231111
Roar Gjøsæter113312112112121
Anders Haugen114111111111111
Luis Garcia10441122213131
Håvard G Frøysa10431111112122
Marcus Soddano Jorde932112111111
Atle Svandal943211322121
Johan Olav Synnes943111113221
Tom Trondsen83111111111
Olav H. Breistein84321213221
Hanna Hugosson7431112211
Håvard Eggestøl632211111
Jan Ove Hennøy53211111
Christer Ellenberger53111111
Petter Alfsen53111111
Mark Anthony Soddano4332311
Ola Brunes Stakkeland4311111
Kjetil Åbø4421121
Thomas Sundal332111
Jörgen Halling331111
Leif Molvik342121
Thomas Mosland Gillesdal23111
Jon Anders24211
Stein Ødegård24111
Paula Kristine M. Gillesdal1111
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 2 5 16 7 12 17 5 9 1 11 22 4 7 5 15 9 0 6
% 8 20 64 28 48 68 20 36 4 44 88 16 28 20 60 36 0 24
Antall nam nam 2 5 21 7 14 26 6 9 1 13 38 4 7 6 22 11 0 6
Flest 1 1 2 1 2 3 2 1 1 2 3 1 1 2 3 2 0 1
Snitt pr spiller 1 1 1.3 1 1.2 1.5 1.2 1 1 1.2 1.7 1 1 1.2 1.5 1.2 0 1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
62.2148817.1914Leif Molvik, Kjetil Åbø, Jon Anders, Atle Svandal, Anders Daniel Haugen, Håvard G Frøysa, Johan Olav Synnes, Olav H. Breistein, Terje Rørmark, Thomas Sundal, Håvard Eggestøl, Stein Ødegård, Hanna Hugosson, Luis Garcia
SnittMinMaxStdAntallHva
62.214348817.19314Min
62.2148817.1914Snitt
62.214348817.19314Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.