Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Håvard G Frøysa42322233332254333352150 33.355.611.10
Roar Gjøsæter33243333332352223352150 33.355.611.10
Terje Rørmark33233233523343233353343 27.866.705.6
Luis Garcia53243433332343333458440 11.166.722.20
Håvard Eggestøl63253254323245334261537 27.838.911.122.2
Jan Ove Hennøy54332234432355334462634 16.738.938.95.6
Leif Molvik53242334442444344362634 16.733.3500
Olav H. Breistein53344346342343343364830 5.655.633.35.6
Christer Ellenberger62233333443347354365928 11.155.616.716.7
Thomas Sundal63343535423353334365928 5.655.622.216.7
Jostein Gundersen733533335434523344671124 5.65027.816.7
Hanna Hugosson633422464334643434681222 11.133.338.916.7
Paula Kristine M. Gillesdal733434334534644444721320 033.35016.7
Truls Birkeland744648456444463455871418 011.144.444.4
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333433333
Birdie226145   362 221 13714.68
Par11073851075577741176711746.43
Bogey4217223365155415756826.98
Dobbel-Bogey4  2 11221  22 111207.94
Trippel-Bogey3  1   21    1    83.17
Quadruple-Bogey             1    10.4
Quintuple-Bogey     1            10.4
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333343333356
Maks7446485665446745558795
Snitt5.432.63.92.93.33.43.93.93.32.63.24.63.92.93.43.63.463.463.2
Min3222223332224222325243
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.40-0.40.9-0.10.30.40.90.90.3-0.40.20.60.9-0.10.40.60.4
Rank185114379141471612144101210
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.10.30.60.70.51.10.50.90.70.80.60.60.61.10.30.60.60.6
Rank16251331841512145811171959
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Roar Gjøsæter50503450150
Luis Garcia4030504640136
Terje Rørmark4640464343135
Håvard Eggestøl46372237120
Håvard G Frøysa43262050119
Leif Molvik34264034108
Atle Svandal461640102
Hanna Hugosson283230342296
Olav H. Breistein342430323096
Jan Ove Hennøy30263490
Mark Anthony Soddano37341485
Marcus Soddano Jorde403474
Thomas Sundal2210182868
Johan Olav Synnes28122666
Christer Ellenberger262854
Anders Haugen5050
Tom Trondsen4646
Paula Kristine M. Gillesdal262046
Kjetil Åbø182644
Petter Alfsen4040
Jon Anders83038
Stein Ødegård2828
Ola Brunes Stakkeland2626
Jostein Gundersen2424
Truls Birkeland1818
Thomas Mosland Gillesdal1616
Jörgen Halling1414
Martin 12-4-20161111
Vidar Yndestad99
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Håvard G Frøysa1111112615726
Roar Gjøsæter1111111617028
Terje Rørmark111114510220
Luis Garcia111022010
Håvard Eggestøl111113513226
Jan Ove Hennøy111633712
Leif Molvik111733512
Olav H. Breistein11211010
Christer Ellenberger11524020
Thomas Sundal11012020
Jostein Gundersen1813030
Hanna Hugosson11922714
Paula Kristine M. Gillesdal1300
Truls Birkeland1300
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall22614500036202210137
Verdi3030106015120002010300303060060397

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Roar Gjøsæter16810248170488
Håvard G Frøysa16830104157459
Terje Rørmark1181334160102454
Luis Garcia68397410220303
Håvard Eggestøl79430132254
Johan Olav Synnes9829125252
Anders Haugen229229
Olav H. Breistein5817557210212
Atle Svandal946542201
Marcus Soddano Jorde11378191
Hanna Hugosson010349527166
Jan Ove Hennøy685437159
Tom Trondsen124124
Mark Anthony Soddano681722107
Christer Ellenberger524092
Kjetil Åbø702191
Leif Molvik017153567
Petter Alfsen6161
Thomas Sundal81002038
Jostein Gundersen3030
Ola Brunes Stakkeland2727
Stein Ødegård2626
Jörgen Halling2020
Jon Anders51217
Thomas Mosland Gillesdal1515
Paula Kristine M. Gillesdal808
Truls Birkeland00
Martin 12-4-201600
Vidar Yndestad00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345SammenlagtSnitt
Terje Rørmark45545234.6
Roar Gjøsæter5556215.3
Håvard G Frøysa5446194.8
Luis Garcia23662193.8
Olav H. Breistein32451153
Atle Svandal474155
Johan Olav Synnes346134.3
Håvard Eggestøl4305123
Hanna Hugosson01442112.2
Anders Haugen111111
Marcus Soddano Jorde55105
Jan Ove Hennøy23382.7
Tom Trondsen888
Christer Ellenberger5273.5
Leif Molvik022371.8
Mark Anthony Soddano22372.3
Petter Alfsen555
Kjetil Åbø3252.5
Ola Brunes Stakkeland444
Thomas Sundal120141
Jörgen Halling333
Stein Ødegård222
Jon Anders1121
Thomas Mosland Gillesdal222
Paula Kristine M. Gillesdal1010.5
Jostein Gundersen111
Truls Birkeland000
Martin 12-4-2016000
Vidar Yndestad000
Total243786513723547
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.