Gå til: [Oversikt] [Runde 12] [Runde 14]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Roar Gjøsæter33343443223433333356-2150 16.777.85.600.57
Hanna Hugosson333533432236353332591246 22.261.15.611.11.04
Luis Garcia323534532235334342591246 22.25027.800.99
Erlend Johnsen324633342238323432602440 33.338.916.711.11.49
Jostein Gundersen243534533336334332624537 11.161.122.25.61.01
Olav H. Breistein234443442535433342624537 22.238.933.35.60.9
Øyvind Haugland233445524333343434624537 16.75027.85.60.83
Stein Ødegård343445432434345332635830 16.75022.211.10.83
Olav Eggestøl334534522345334343635830 11.15038.900.9
Endre Storm335545332334334343635830 11.155.622.211.10.83
Mark Anthony Soddano2335547333362352336571124 16.75011.122.21.38
Rune Landro3355445323453343446791222 5.644.444.45.60.87
Nicolai Græsdal33466463333533454371131320 05033.316.71.13
Thomas Sundal62643363354433446473151418 5.644.427.822.21.22
Tristan Storm22365463444862434373151418 16.722.238.922.21.58
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333433533334333333
Eagle      2           20.74
Birdie54    4294 112 1 63914.44
Par9985745114711412105107613449.63
Bogey 247583222451283736825.19
Dobbel-Bogey  23231  2 3 121  207.41
Trippel-Bogey1 1 1       1   1 51.85
Quadruple-Bogey           2      20.74
Stats123456789101112131415161718Total
Par33343353333433333358
Maks6466657445486555647396
Snitt2.92.93.74.93.83.94.832.53.13.35.23.23.13.83.33.72.863.963.9
Min2234333222332232325646
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par-0.1-0.10.70.90.80.9-0.20-0.50.10.31.20.20.10.80.30.7-0.2
Rank441316141726171018971410122
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.60.50.80.60.70.50.90.30.60.70.41.10.50.50.50.50.60.6
Rank93169156171121421844871112
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 7 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213Sammenlagt
Roar Gjøsæter465046434503746503450338
Luis Garcia32285032374346504646318
Stein Ødegård284046185050464030302
Erlend Johnsen225020342437503246432840300
Christer Ellenberger403040503037463450297
Olav H. Breistein4040371837305026345037291
Hanna Hugosson22284632244332203746264
Viljar Rolfsen4324242234373034226
Håvard Eggestøl40342813432834220
Nicolai Græsdal4643181113303020200
Kjetil Åbø28242824114337195
Joachim Riisdal43263024263015194
Øyvind Haugland1824261637282237192
Håvard G Frøysa3730374343190
Atle Svandal2432504313162
Tristan Storm1120147520262816183018160
Mark Anthony Soddano3046242624150
Lars Ørjan Tvete5030152428147
Terje Rørmark434640129
Endre Olsen131613720161424116
Tore Andre Rongved121410915202222115
Jostein Gundersen184637101
Mads Hundhammer158304396
Rune Landro141515182284
Thomas Sundal1441120131880
Endre Storm159223076
Olav Eggestøl15263071
_ Olav Eggestøl4024670
Anders Haugen373269
Christian Wilde10116141354
Petter Tennebø12122448
Eirik Knüver Presthus202242
Ola Brunes Stakkeland4040
Torbjørn Moe3232
Jörgen Halling3232
Vidar Yndestad3232
Einar Øygarden2222
Torstein Mongstad2222
Jarle Øyerhamn1818
Marcus Soddano Jorde1818
Sindre Frantzen1818
Trond Erik Brekke1818
Jan Espen Fylling1414
Eirik Olsen1414
Trond Mjøs1414
Stian Mikalsen1313
Kyrre Sørensen1313
Ole Eirik Heggelund1212
Endre Synnevåg1010
Rune Nøstdal55
Lars Haldar33
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Roar Gjøsæter11183712 %312.3
Hanna Hugosson111154715 %411.8
Luis Garcia111154715 %411.8
Erlend Johnsen1111137725 %515.4
Jostein Gundersen1111227 %211
Olav H. Breistein111174414 %411
Øyvind Haugland111210232 %334
Stein Ødegård111103210 %310.7
Olav Eggestøl1183712 %218.5
Endre Storm11372 %17
Mark Anthony Soddano111113242 %344
Rune Landro11372 %17
Nicolai Græsdal1500 %0
Thomas Sundal112155 %115
Tristan Storm11145718 %319
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall54000042940112010639
Verdi1215000015307150606030060010314

De 13 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213Sum
Olav H. Breistein2011626750705423422165213441282
Roar Gjøsæter951321359515495012221794371041
Erlend Johnsen313523605352162361554514477873
Luis Garcia4201576098134906713747832
Christer Ellenberger71751038553445955173718
Stein Ødegård40471143275101209732558
Viljar Rolfsen60393526210553967531
Mark Anthony Soddano57707575132409
Håvard Eggestøl891245151320107400
Hanna Hugosson2215902035530147147367
Lars Ørjan Tvete8387289741336
Øyvind Haugland3633472052405102335
Nicolai Græsdal83900152044600312
Atle Svandal2427120945270
Håvard G Frøysa530728741253
Terje Rørmark3811189238
Tristan Storm001500912310306157215
Anders Haugen75129204
Mads Hundhammer24158279200
Kjetil Åbø16152830123260193
Joachim Riisdal40204212172520176
Jostein Gundersen477722146
Tore Andre Rongved9141305241530110
Olav Eggestøl502237109
Endre Olsen05835297017101
Endre Storm63027770
Eirik Knüver Presthus55055
_ Olav Eggestøl0302050
Torbjørn Moe4646
Ola Brunes Stakkeland4545
Thomas Sundal0020551545
Marcus Soddano Jorde4040
Rune Landro7555729
Vidar Yndestad2828
Jarle Øyerhamn2525
Jörgen Halling2020
Einar Øygarden2020
Christian Wilde00001212
Eirik Olsen1212
Trond Mjøs1212
Jan Espen Fylling1010
Stian Mikalsen99
Sindre Frantzen77
Torstein Mongstad55
Petter Tennebø0000
Trond Erik Brekke00
Kyrre Sørensen00
Ole Eirik Heggelund00
Endre Synnevåg00
Rune Nøstdal00
Lars Haldar00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 13 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 13 runder

#Namn12345678910111213SammenlagtSnitt
Olav H. Breistein756444935104615.5
Erlend Johnsen423244547355484
Roar Gjøsæter55541425853474.3
Luis Garcia4064563664444.4
Christer Ellenberger627544547444.9
Stein Ødegård436277153384.2
Viljar Rolfsen33434444293.6
Hanna Hugosson3122440264282.8
Lars Ørjan Tvete74345234.6
Øyvind Haugland33324313222.8
Mark Anthony Soddano55323183.6
Håvard Eggestøl6131304182.6
Tristan Storm001001140263181.5
Håvard G Frøysa40534163.2
Nicolai Græsdal62021310151.9
Terje Rørmark474155
Mads Hundhammer3246153.8
Kjetil Åbø2133123152.1
Jostein Gundersen472134.3
Joachim Riisdal2122222131.9
Anders Haugen76136.5
Atle Svandal32241122.4
Tore Andre Rongved12201312121.5
Endre Olsen01133102111.4
Endre Storm133182
Olav Eggestøl32272.3
Torbjørn Moe555
Rune Landro1111151
Thomas Sundal00211150.8
Ola Brunes Stakkeland444
_ Olav Eggestøl03141.3
Eirik Knüver Presthus1342
Marcus Soddano Jorde333
Jörgen Halling222
Vidar Yndestad222
Jarle Øyerhamn222
Christian Wilde0000220.4
Eirik Olsen222
Trond Mjøs222
Einar Øygarden111
Torstein Mongstad111
Sindre Frantzen111
Jan Espen Fylling111
Stian Mikalsen111
Petter Tennebø00000
Trond Erik Brekke000
Kyrre Sørensen000
Ole Eirik Heggelund000
Endre Synnevåg000
Rune Nøstdal000
Lars Haldar000
Total682666262765621575945733965050
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Roar Gjøsæter111000 %30
Hanna Hugosson1111000 %40
Luis Garcia1111000 %40
Erlend Johnsen111111000 %60
Jostein Gundersen11000 %20
Olav H. Breistein1111000 %40
Øyvind Haugland111000 %30
Stein Ødegård111000 %30
Olav Eggestøl11000 %20
Endre Storm11000 %20
Mark Anthony Soddano111000 %30
Rune Landro1000 %10
Nicolai Græsdal000 %0
Thomas Sundal1000 %10
Tristan Storm111000 %30
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall546294112135
Ca birdiecupverdi1215103071560603060
Gris vs ca birdie1251335050756725256733
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12345678910111213SumSnittMax
Lars Ørjan Tvete00000000
Luis Garcia0000000000000
Erlend Johnsen000000000000000
Roar Gjøsæter00000000000000
Olav H. Breistein00000000000000
Christer Ellenberger000000000000
Atle Svandal00000000
Stein Ødegård000000000000
Hanna Hugosson0000000000000
Jostein Gundersen000000
Mark Anthony Soddano00000000
Nicolai Græsdal00000000000
Terje Rørmark000000
Mads Hundhammer0000000
Viljar Rolfsen00000000000
Håvard G Frøysa00000000
Kjetil Åbø0000000000
Håvard Eggestøl0000000000
Joachim Riisdal0000000000
Ola Brunes Stakkeland0000
_ Olav Eggestøl000000
Øyvind Haugland00000000000
Anders Haugen00000
Torbjørn Moe0000
Jörgen Halling0000
Vidar Yndestad0000
Tristan Storm000000000000000
Olav Eggestøl000000
Endre Storm0000000
Petter Tennebø000000
Endre Olsen00000000000
Eirik Knüver Presthus00000
Rune Landro00000000
Tore Andre Rongved00000000000
Einar Øygarden0000
Torstein Mongstad0000
Thomas Sundal000000000
Jarle Øyerhamn0000
Marcus Soddano Jorde0000
Sindre Frantzen0000
Trond Erik Brekke0000
Christian Wilde00000000
Jan Espen Fylling0000
Eirik Olsen0000
Trond Mjøs0000
Stian Mikalsen0000
Kyrre Sørensen0000
Ole Eirik Heggelund0000
Endre Synnevåg0000
Rune Nøstdal0000
Lars Haldar0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Erlend Johnsen123-0.2-0.7-0.2 -0.33
Luis Garcia103-0.4-0.40 -0.27
Hanna Hugosson102-0.30 -0.15
Stein Ødegård94-0.4-0.90-0.1 -0.36
Christer Ellenberger93-0.6-0.3-0.7 -0.52
Øyvind Haugland82-0.5-0.4 -0.44
Viljar Rolfsen81-0.8 -0.75
Nicolai Græsdal81-0.1 -0.13
Tore Andre Rongved81-0.5 -0.5
Endre Olsen81-0.4 -0.38
Håvard Eggestøl73-0.6-0.70 -0.43
Kjetil Åbø73-0.3-0.10 -0.14
Joachim Riisdal72-0.1-0.4 -0.29
Håvard G Frøysa57-0.2-0.2-0.600-0.2-0.4 -0.23
Mark Anthony Soddano54-0.4-0.6-0.4-0.2 -0.4
Atle Svandal54-0.600-0.2 -0.2
Lars Ørjan Tvete53-0.8-0.20 -0.33
Rune Landro51-0.8 -0.8
Endre Storm43-0.3-0.8-0.3 -0.42
Mads Hundhammer42-0.5-1 -0.75
Terje Rørmark312-0.7-0.7-0.300-0.3-0.7-0.70-0.70-0.3 -0.36
Jostein Gundersen39-0.7-0.7-0.7-0.700000 -0.3
Olav Eggestøl350-0.3-1-0.30 -0.33
Petter Tennebø340000 0
_ Olav Eggestøl33-0.3-0.3-0.7 -0.44
Anders Haugen211-1-0.5-0.5-0.50-0.5-1-0.50-0.5-0.5 -0.5
Eirik Knüver Presthus2300-1 -0.33
Ola Brunes Stakkeland115000-1-1-100-1000000 -0.27
Jörgen Halling113-1-100000000000 -0.15
Torbjørn Moe1130-100-1-1-100000-1 -0.38
Vidar Yndestad1130-100-100000000 -0.15
Marcus Soddano Jorde11100000-10-100-1 -0.27
Trond Erik Brekke11100000000000 0
Jan Espen Fylling1110000000000-1 -0.09
Torstein Mongstad11100000-100000 -0.09
Sindre Frantzen1100000-100000 -0.1
Jarle Øyerhamn1100000-100-100 -0.2
Trond Mjøs1100-10000-1000 -0.2
Endre Synnevåg1800000000 0
Einar Øygarden17000000-1 -0.14
Stian Mikalsen16-100000 -0.17
Kyrre Sørensen1500000 0
Eirik Olsen15-10-100 -0.4
Ole Eirik Heggelund1500000 0
Rune Nøstdal13000 0
Lars Haldar1200 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 22 19 10 6 8 6 19 24 36 9 16 5 23 18 11 9 9 19
% 48 % 41 % 22 % 13 % 17 % 13 % 41 % 52 % 78 % 20 % 35 % 11 % 50 % 39 % 24 % 20 % 20 % 41 %
Snitt score -0.3 -0.4 -0.1 0 -0.1 0 -0.2 -0.2 -0.5 -0.3 -0.1 -0.3 -0.1 -0.1 -0 -0 -0.1 -0.3
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Olav H. Breistein1712764111747742612243
Christer Ellenberger161263522114365214314
Roar Gjøsæter15116352348273421231
Erlend Johnsen15129241117785112424
Luis Garcia1413545261446412311
Stein Ødegård131064511347311324
Håvard Eggestøl12106231113151221
Lars Ørjan Tvete12125121424221121
Nicolai Græsdal118512111211113
Anders Haugen119221111112111
Hanna Hugosson1112514112536113
Øyvind Haugland1113641136111121
Mark Anthony Soddano1113523111321121
Viljar Rolfsen101062513163143
Terje Rørmark101032211122121
Håvard G Frøysa101241213311112
Mads Hundhammer101231221411111
Kjetil Åbø86412114132
Atle Svandal86431121211
Jostein Gundersen86221122212
Tore Andre Rongved812611141121
Joachim Riisdal812611123311
Tristan Storm71262412423
Endre Storm71341111311
_ Olav Eggestøl56211111
Endre Olsen57424131
Torbjørn Moe512111111
Olav Eggestøl513311131
Ola Brunes Stakkeland4611111
Marcus Soddano Jorde361111
Eirik Knüver Presthus3112211
Thomas Sundal3132131
Jörgen Halling25111
Vidar Yndestad25111
Rune Landro26214
Eirik Olsen29111
Christian Wilde212111
Jarle Øyerhamn212111
Trond Mjøs212111
Einar Øygarden1211
Jan Espen Fylling1511
Stian Mikalsen1711
Torstein Mongstad1911
Sindre Frantzen11211
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 25 33 9 15 15 2 23 25 36 24 7 17 17 22 5 9 6 25
% 57 75 20 34 34 5 52 57 82 55 16 39 39 50 11 20 14 57
Antall nam nam 54 78 12 23 18 2 61 59 111 67 16 20 26 40 7 17 10 46
Flest 6 5 2 6 4 1 8 7 8 7 4 2 6 4 2 3 4 4
Snitt pr spiller 2.2 2.4 1.3 1.5 1.2 1 2.7 2.4 3.1 2.8 2.3 1.2 1.5 1.8 1.4 1.9 1.7 1.8
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
63.8756734.9415Rune Landro, Tristan Storm, Roar Gjøsæter, Erlend Johnsen, Øyvind Haugland, Stein Ødegård, Nicolai Græsdal, Hanna Hugosson, Jostein Gundersen, Endre Storm, Mark Anthony Soddano, Thomas Sundal, Luis Garcia, Olav H. Breistein, olav eggestøl
SnittMinMaxStdAntallHva
63.866756734.937815Min
63.8756734.9415Snitt
63.866756734.937815Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.