Gå til: [Oversikt] [Runde 1] [Runde 3]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Erlend Johnsen33345352334444333261150 11.166.716.75.6
Roar Gjøsæter22453442325533443361150 27.833.333.35.6
Viljar Rolfsen42454353224544333363343 16.738.944.40
Olav H. Breistein22363354232724453464440 27.833.322.216.7
Stein Ødegård24355355233533344264440 16.744.427.811.1
Håvard Eggestøl25356453333533343366634 5.661.122.211.1
Atle Svandal24356453243733343367732 11.15027.811.1
Christer Ellenberger42453353383444423468830 11.144.438.95.6
Hanna Hugosson35444462343534544370928 5.633.35011.1
Luis Garcia33454553433545343470928 044.444.411.1
Kjetil Åbø333664623455334533711124 5.644.427.822.2
Einar Øygarden434635543357365452771222 5.633.322.238.9
Tristan Storm444554653445436355791320 016.755.627.8
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333433533334333333
Birdie54    14421 1  1 32611.11
Par4462459586627663969841.88
Bogey4378363214385547237833.33
Dobbel-Bogey 2 332 2  3  12221239.83
Trippel-Bogey    3      3 11   83.42
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey         1        10.43
Stats123456789101112131415161718Total
Par33343353333433333358
Maks4546656548574665557996
Snitt2.93.23.55.14.43.85.23.22.83.53.65.33.33.83.83.83.53.267.867.9
Min2234334222242332326148
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par-0.10.20.51.11.40.80.20.2-0.20.50.61.30.30.80.80.80.50.2
Rank26916181233191117712151283
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.70.90.50.410.60.40.80.510.80.80.50.70.80.60.60.7
Rank101642186115317141251012789
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Erlend Johnsen225050
Roar Gjøsæter465050
Lars Ørjan Tvete5050
Nicolai Græsdal4646
Viljar Rolfsen4343
Stein Ødegård284040
Olav H. Breistein404040
Christer Ellenberger403040
Håvard Eggestøl403440
Atle Svandal243232
Luis Garcia322832
Mark Anthony Soddano3030
Hanna Hugosson222828
Kjetil Åbø282428
Einar Øygarden2222
Tristan Storm112020
Trond Erik Brekke1818
Øyvind Haugland1818
Endre Storm1515
Rune Landro1414
Endre Olsen1313
Tore Andre Rongved1212
Christian Wilde1010
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Erlend Johnsen11623518
Roar Gjøsæter111112513226
Viljar Rolfsen111436020
Olav H. Breistein111111516232
Stein Ødegård111534716
Håvard Eggestøl11111212
Atle Svandal11722714
Christer Ellenberger11327538
Hanna Hugosson1911515
Luis Garcia1200
Kjetil Åbø1911515
Einar Øygarden1812020
Tristan Storm1200
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall54000014421010010326
Verdi1215000060151530600600060020347

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Olav H. Breistein201162363
Roar Gjøsæter95132227
Christer Ellenberger7175146
Håvard Eggestøl8912101
Stein Ødegård404787
Lars Ørjan Tvete8383
Nicolai Græsdal8383
Erlend Johnsen313566
Viljar Rolfsen6060
Mark Anthony Soddano5757
Atle Svandal242751
Luis Garcia42042
Hanna Hugosson221537
Øyvind Haugland3636
Kjetil Åbø161531
Einar Øygarden2020
Tore Andre Rongved99
Rune Landro77
Endre Storm66
Tristan Storm000
Trond Erik Brekke00
Endre Olsen00
Christian Wilde00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12SammenlagtSnitt
Olav H. Breistein75126
Roar Gjøsæter55105
Christer Ellenberger6284
Håvard Eggestøl6173.5
Lars Ørjan Tvete777
Stein Ødegård4373.5
Erlend Johnsen4263
Nicolai Græsdal666
Mark Anthony Soddano555
Atle Svandal3252.5
Luis Garcia4042
Hanna Hugosson3142
Viljar Rolfsen333
Kjetil Åbø2131.5
Øyvind Haugland333
Einar Øygarden111
Endre Storm111
Rune Landro111
Tore Andre Rongved111
Tristan Storm0000
Trond Erik Brekke000
Endre Olsen000
Christian Wilde000
Total68269447
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.