Gå til: [Oversikt] [Runde 5] [Runde 7]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Stein Ødegård32353342223333333252-6150 38.955.65.600.74
Jostein Gundersen22342372223333333454-4246 38.9505.65.61.15
Terje Rørmark32343343233423433355-3343 22.272.25.600.62
Ola Brunes Stakkeland33352442343333333357-1440 22.261.116.700.69
Anders Haugen223424432723343433580537 38.938.916.75.61.18
Olav H. Breistein334433532424242433580537 22.255.622.200.85
Luis Garcia322335432335343334580537 27.85016.75.60.85
Christer Ellenberger333644433225323433602830 22.25022.25.61
Håvard G Frøysa333443633334333333602830 088.911.100.75
Joachim Riisdal3333455433343433346351026 5.666.722.25.60.69
Mark Anthony Soddano3235455234443344246461124 16.738.938.95.60.96
Hanna Hugosson3245347222443533356461124 22.238.922.216.71.3
Erlend Johnsen3247344236354323336461124 22.244.422.211.11.3
Marcus Soddano Jorde3434455326453234326571418 16.744.427.811.11.11
Øyvind Haugland2344445325353334366681516 11.15027.811.11.05
Lars Ørjan Tvete35354344282433343568101615 16.744.422.216.71.36
Rune Landro43465454243533334368101615 5.644.438.911.10.97
Nicolai Græsdal43454353444734334269111813 5.638.9505.61.07
Atle Svandal32353473334636533369111813 5.655.616.722.21.34
Kjetil Åbø33373484364333433370122011 5.655.622.216.71.49
Thomas Sundal43573453254632434370122011 11.138.927.822.21.29
Endre Storm4233647327344354437113229 16.733.327.822.21.43
Tore Andre Rongved3434446333563354447113229 044.438.916.70.97
Endre Olsen2237556334555244447315247 16.716.738.927.81.35
_ Olav Eggestøl3445557334462343457416256 5.627.838.927.81.2
Tristan Storm3344538335463355397921265 05011.138.91.74
Roar Gjøsæter33462497777877777410648274 5.611.116.766.71.94
Scorefordeling %123456789101112131415161718Ant%
Par333433533334333333
Birdie154141115 30224815151911157 411
Par704459333330305944224130745652566744
Bogey1511333033481115426332671922372626
Dobbel-Bogey 4411152219  1171944154 11
Trippel-Bogey   154 7  11 4 4   4
Quadruple-Bogey      444114444444 
Quintuple-Bogey         4        
Sextuple-Bogey                 4
Stats123456789101112131415161718Total
Par33343353333433333358
Maks455765977878777779106122
Snitt32.83.44.93.63.95.63.12.74.33.54.73.23.43.63.63.43.766.166.4
Min2223234222232223225242
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0-0.20.40.90.60.90.60.1-0.31.30.50.70.20.40.60.60.40.7
Rank326161117104118914561111614
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.30.60.510.90.51.30.60.71.40.810.50.80.90.70.61
Rank173141341759181116210128615
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sammenlagt
Roar Gjøsæter465046434142
Stein Ødegård2840461850136
Christer Ellenberger4030405030130
Atle Svandal2432504313125
Luis Garcia3228503237119
Olav H. Breistein4040371837117
Erlend Johnsen2250203424108
Nicolai Græsdal4643181113107
Hanna Hugosson2228463224106
Håvard Eggestøl40342813102
Mark Anthony Soddano304624100
Lars Ørjan Tvete50301595
Viljar Rolfsen43242491
Kjetil Åbø282428241180
_ Olav Eggestøl4024670
Joachim Riisdal432669
Øyvind Haugland1824261668
Håvard G Frøysa373067
Jostein Gundersen184664
Tristan Storm1120147545
Terje Rørmark4343
Endre Olsen131613742
Ola Brunes Stakkeland4040
Anders Haugen3737
Tore Andre Rongved121410936
Vidar Yndestad3232
Jörgen Halling3232
Rune Landro141529
Thomas Sundal1441129
Christian Wilde1011627
Endre Storm15924
Mads Hundhammer15823
Einar Øygarden2222
Trond Erik Brekke1818
Marcus Soddano Jorde1818
Jan Espen Fylling1414
Endre Synnevåg1010
Rune Nøstdal55
Lars Haldar33
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Stein Ødegård111111137523 %710.7
Jostein Gundersen111111127724 %711
Terje Rørmark1111113812 %49.5
Ola Brunes Stakkeland111194514 %411.3
Anders Haugen111111137523 %710.7
Olav H. Breistein111167022 %417.5
Luis Garcia1111119830 %519.6
Christer Ellenberger111175316 %413.3
Håvard G Frøysa2500 %0
Joachim Riisdal116206 %120
Mark Anthony Soddano11137523 %325
Hanna Hugosson1111123511 %48.8
Erlend Johnsen111175316 %413.3
Marcus Soddano Jorde111104012 %313.3
Øyvind Haugland1116206 %210
Lars Ørjan Tvete11115289 %39.3
Rune Landro12352 %15
Nicolai Græsdal116206 %120
Atle Svandal12352 %15
Kjetil Åbø122124 %112
Thomas Sundal1116206 %210
Endre Storm11114309 %310
Tore Andre Rongved2500 %0
Endre Olsen111123511 %311.7
_ Olav Eggestøl116206 %120
Tristan Storm2500 %0
Roar Gjøsæter121155 %115
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall4111340861344534201376
Verdi1556020150810515151220153006020325

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456Sum
Olav H. Breistein201162675070550
Roar Gjøsæter951321359515472
Christer Ellenberger71751038553387
Luis Garcia4201576098357
Stein Ødegård40471143275308
Atle Svandal2427120945270
Nicolai Græsdal839001520208
Erlend Johnsen3135236053202
Mark Anthony Soddano577075202
Lars Ørjan Tvete838728198
Hanna Hugosson2215902035182
Håvard Eggestøl89124515161
Øyvind Haugland36334720136
Viljar Rolfsen603935134
Jostein Gundersen4777124
Kjetil Åbø1615283012101
Anders Haugen7575
Joachim Riisdal402060
Håvard G Frøysa53053
_ Olav Eggestøl0302050
Endre Olsen0583548
Ola Brunes Stakkeland4545
Marcus Soddano Jorde4040
Mads Hundhammer241539
Terje Rørmark3838
Endre Storm63036
Tore Andre Rongved91413036
Vidar Yndestad2828
Jörgen Halling2020
Einar Øygarden2020
Thomas Sundal002020
Tristan Storm00150015
Rune Landro7512
Jan Espen Fylling1010
Trond Erik Brekke00
Christian Wilde0000
Endre Synnevåg00
Rune Nøstdal00
Lars Haldar00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 6 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 6 runder

#Namn123456SammenlagtSnitt
Olav H. Breistein75644265.2
Christer Ellenberger62754244.8
Stein Ødegård43627224.4
Roar Gjøsæter55541204
Luis Garcia40645193.8
Erlend Johnsen42324153
Lars Ørjan Tvete743144.7
Mark Anthony Soddano553134.3
Atle Svandal32241122.4
Hanna Hugosson31224122.4
Jostein Gundersen47115.5
Nicolai Græsdal62021112.2
Håvard Eggestøl6131112.8
Øyvind Haugland3332112.8
Viljar Rolfsen334103.3
Kjetil Åbø21331102
Anders Haugen777
Endre Olsen011351.3
Mads Hundhammer3252.5
Tore Andre Rongved122051.3
Terje Rørmark444
_ Olav Eggestøl03141.3
Ola Brunes Stakkeland444
Håvard G Frøysa4042
Endre Storm1342
Joachim Riisdal2131.5
Marcus Soddano Jorde333
Vidar Yndestad222
Jörgen Halling222
Rune Landro1121
Thomas Sundal00220.7
Einar Øygarden111
Tristan Storm0010010.2
Jan Espen Fylling111
Trond Erik Brekke000
Christian Wilde00000
Endre Synnevåg000
Rune Nøstdal000
Lars Haldar000
Total6826662627630050
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Stein Ødegård1111111000 %70
Jostein Gundersen1111111000 %70
Terje Rørmark1111000 %40
Ola Brunes Stakkeland1111000 %40
Anders Haugen1111111000 %70
Olav H. Breistein1111000 %40
Luis Garcia11111000 %50
Christer Ellenberger1111000 %40
Håvard G Frøysa000 %0
Joachim Riisdal1000 %10
Mark Anthony Soddano111000 %30
Hanna Hugosson1111000 %40
Erlend Johnsen1111000 %40
Marcus Soddano Jorde111000 %30
Øyvind Haugland11000 %20
Lars Ørjan Tvete111000 %30
Rune Landro1000 %10
Nicolai Græsdal1000 %10
Atle Svandal1000 %10
Kjetil Åbø1000 %10
Thomas Sundal11000 %20
Endre Storm111000 %30
Tore Andre Rongved000 %0
Endre Olsen111000 %30
_ Olav Eggestøl1000 %10
Tristan Storm000 %0
Roar Gjøsæter1000 %10
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall411134861344534272
Ca birdiecupverdi1556020158105151512201530
Gris vs ca birdie10036727510067150108671001257513367
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456SumSnittMax
Roar Gjøsæter00000000
Luis Garcia00000000
Atle Svandal00000000
Lars Ørjan Tvete000000
Christer Ellenberger00000000
Stein Ødegård00000000
Erlend Johnsen00000000
Jostein Gundersen00000
Mark Anthony Soddano000000
Hanna Hugosson00000000
Nicolai Græsdal00000000
Viljar Rolfsen000000
Terje Rørmark0000
Joachim Riisdal00000
_ Olav Eggestøl000000
Olav H. Breistein00000000
Håvard Eggestøl0000000
Ola Brunes Stakkeland0000
Anders Haugen0000
Håvard G Frøysa00000
Vidar Yndestad0000
Jörgen Halling0000
Kjetil Åbø00000000
Øyvind Haugland0000000
Einar Øygarden0000
Tristan Storm00000000
Trond Erik Brekke0000
Marcus Soddano Jorde0000
Endre Olsen0000000
Rune Landro00000
Endre Storm00000
Mads Hundhammer00000
Thomas Sundal000000
Tore Andre Rongved0000000
Jan Espen Fylling0000
Christian Wilde000000
Endre Synnevåg0000
Rune Nøstdal0000
Lars Haldar0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Stein Ødegård58-0.40-0.4-100-0.40 -0.28
Luis Garcia56-0.4-0.4-0.20-0.20 -0.2
Erlend Johnsen560-0.4-0.200-0.2 -0.13
Christer Ellenberger54-0.6-0.2-0.6-0.4 -0.45
Kjetil Åbø54-0.2-0.200 -0.1
Atle Svandal54-0.600-0.2 -0.2
Hanna Hugosson530-0.40 -0.13
Olav H. Breistein53-0.6-0.6-0.4 -0.53
Nicolai Græsdal53-0.2-0.2-0.6 -0.33
Roar Gjøsæter52-0.2-0.6 -0.4
Håvard Eggestøl44-0.5-0.3-0.50 -0.31
Øyvind Haugland43-0.8-0.3-0.8 -0.58
Tore Andre Rongved42-0.5-0.3 -0.38
Endre Olsen41-0.3 -0.25
Lars Ørjan Tvete37-0.3-1-0.7-0.3000 -0.33
Mark Anthony Soddano35-0.3-1-0.700 -0.4
Viljar Rolfsen34-1-0.7-0.70 -0.58
_ Olav Eggestøl33-0.3-0.3-0.7 -0.44
Thomas Sundal310 0
Håvard G Frøysa212-0.5-0.500-0.5000000-0.5 -0.17
Jostein Gundersen211-0.5-0.5-1-1-1000000 -0.36
Joachim Riisdal211000-0.50000-0.500 -0.09
Rune Landro2700-0.50000 -0.07
Endre Storm24-0.50-0.50 -0.25
Mads Hundhammer23-1-10 -0.67
Terje Rørmark1170-10000-10-1000-10000 -0.24
Ola Brunes Stakkeland115000-1-1-100-1000000 -0.27
Anders Haugen114-1-100-1-10-1-1-10000 -0.5
Jörgen Halling113-1-100000000000 -0.15
Vidar Yndestad1130-100-100000000 -0.15
Marcus Soddano Jorde11100000-10-100-1 -0.27
Trond Erik Brekke11100000000000 0
Jan Espen Fylling1110000000000-1 -0.09
Endre Synnevåg1800000000 0
Einar Øygarden17000000-1 -0.14
Rune Nøstdal13000 0
Lars Haldar1200 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 21 16 11 6 8 3 19 16 28 8 17 5 21 16 12 9 13 17
% 57 % 43 % 30 % 16 % 22 % 8 % 51 % 43 % 76 % 22 % 46 % 14 % 57 % 43 % 32 % 24 % 35 % 46 %
Snitt score -0.3 -0.5 -0 0 -0.3 0 -0.4 -0.3 -0.4 -0.2 -0.1 -0.4 -0.1 -0.1 -0 0 -0 -0.3
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Christer Ellenberger145412212133212113
Roar Gjøsæter13541113323131111
Olav H. Breistein13642213232331121
Luis Garcia115322221223111
Håvard Eggestøl10542111111211
Erlend Johnsen10652124211111
Stein Ødegård10642322431222
Lars Ørjan Tvete10631113221111
Nicolai Græsdal953111111113
Mark Anthony Soddano963131122111
Kjetil Åbø86411113111
Atle Svandal86431121211
Jostein Gundersen86211122211
Øyvind Haugland7533113111
Anders Haugen7611111111
Hanna Hugosson643214221
Viljar Rolfsen54232221
_ Olav Eggestøl56211111
Håvard G Frøysa4411111
Tore Andre Rongved4531121
Endre Olsen4631211
Endre Storm4621111
Terje Rørmark4611111
Ola Brunes Stakkeland4611111
Mads Hundhammer341122
Joachim Riisdal362111
Marcus Soddano Jorde361111
Jörgen Halling25111
Vidar Yndestad25111
Rune Landro26211
Thomas Sundal26111
Einar Øygarden1211
Tristan Storm1411
Jan Espen Fylling1511
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 18 23 6 7 13 0 16 18 25 14 5 9 9 15 3 8 4 14
% 53 68 18 21 38 0 47 53 74 41 15 26 26 44 9 24 12 41
Antall nam nam 26 35 8 8 15 0 28 33 47 23 10 9 11 18 3 8 6 19
Flest 3 3 2 2 3 0 3 4 4 3 3 1 3 2 1 1 2 3
Snitt pr spiller 1.4 1.5 1.3 1.1 1.2 0 1.8 1.8 1.9 1.6 2 1 1.2 1.2 1 1 1.5 1.4
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
66.155210610.2227Olav H. Breistein, Joachim Riisdal, Mark Anthony Soddano, Lars Ørjan Tvete, Nicolai Græsdal, Endre Storm, _ Olav Eggestøl, Anders Haugen, Jostein Gundersen, Ola Brunes Stakkeland, Christer Ellenberger, Erlend Johnsen, Marcus Soddano Jorde, Rune Landro, Kjetil Åbø, Tore Andre Rongved, Tristan Storm, Terje Rørmark, Luis Garcia, Håvard G Frøysa, Hanna Hugosson, Øyvind Haugland, Atle Svandal, Thomas Sundal, Endre Olsen, Roar Gjøsæter, Stein Ødegård
SnittMinMaxStdAntallHva
66.14815210610.215127Min
66.155210610.2227Snitt
66.14815210610.215127Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.