Gå til: [Oversikt] [Runde 8] [Runde 10]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Kjetil Åbø43332422243433323454-2150 27.855.616.700.75
Håvard G Frøysa52224434243323323455-1246 33.338.927.800.91
Roar Gjøsæter452235433223333234560343 27.85016.75.60.94
Marius Christensen643324232334323333560343 22.261.111.15.60.94
Terje Rørmark442334332433234433571537 16.761.122.200.69
Jostein Gundersen432335533333433333593634 5.677.811.15.60.73
Christer Ellenberger543336323423333234593634 16.755.622.25.60.99
Håvard Daae Rognli443335344332323444615830 11.15038.900.76
Eivind Mosland453355432334333333626928 5.666.716.711.10.83
Ulrik Holsen543336232444343333626928 11.15033.35.60.96
Rune Herland3553344334332343356371124 11.155.616.716.70.83
Trond Erik Brekke5323444435343424226351124 22.233.338.95.60.96
Mark Anthony Soddano6333353544442532236481320 16.738.927.816.71.12
Leif Molvik4333454326442343346481320 11.144.438.95.60.96
Atle Svandal5433343223523933256481320 22.25011.116.71.64
Pål Skjold5434356333433343336591615 061.133.35.60.89
Thomas Mosland Gillesdal5423364523642235336591615 22.233.322.222.21.3
Marius Tyssøy53334552343432365366101813 11.144.427.816.71.11
Martin Godal53244634333433433666101813 5.65033.311.11.05
Rune Åbø63233444443433395471152011 5.644.433.316.71.51
Lene Nielsen55344544237433443471152011 5.627.855.611.11.08
Andrè Engene8434383435443333347216229 05033.316.71.53
Martin Gjøen6636453445433443357519238 033.338.927.81.07
Linn Lande8535466436643555458731247 016.722.261.11.26
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433334333333333333
Birdie11822 34101226415315612.96
Par781516138991091281714151117920747.92
Bogey109 4810894961413742911727.08
Dobbel-Bogey45111522 31  21224368.33
Trippel-Bogey 1 1  2  22    1 1102.31
Quadruple-Bogey2    1    1       40.93
Quintuple-Bogey                  00
Sextuple-Bogey             1 1  20.46
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333433333333333356
Maks86565865467449595687108
Snitt53.92.83.33.353.63.42.83.83.73.52.83.43.33.53.13.86464
Min3222242222222222225439
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par10.9-0.30.30.310.60.4-0.30.80.70.5-0.20.40.30.50.10.8
Rank181615617128115131038610414
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.80.70.50.60.60.70.90.70.60.80.90.60.40.90.51.10.50.7
Rank141037591510813175116418212
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 9 runder

#Namn123456789Sammenlagt
Roar Gjøsæter265050405046324643242
Anders Haugen5046405043405043239
Terje Rørmark344337505037217
Håvard G Frøysa463430371634375046216
Jostein Gundersen37405032433734207
Kjetil Åbø343226433430281650193
Christer Ellenberger4028222640373234183
Luis Garcia46465037179
Rune Åbø432832432011166
_ Mark Soddano4032154330160
Kjetil Gryt372616244324154
Leif Molvik30222028432820151
Thomas Mosland Gillesdal3037342815144
Eivind Mosland2824122428116
Marcus Soddano Jorde26302826110
Marius Tyssøy11321224111392
Hanna Hugosson152015225201192
Christian Storhaug22208201888
Marius Christensen434386
Pål Skjold162011241586
Atle Svandal1828112077
Jörgen Halling20163066
Ulrik Holsen596152863
Eirik Helvig221126463
Lill Irene Larsen1314221160
Thomas Helgesen248129356
Paula Kristine M. Gillesdal226111554
ole martin sakrisvold18201553
Mark Anthony Soddano262046
Linn Lande1420411746
Lene Nielsen2481143
Trond Erik Brekke152439
Håvard Daae Rognli83038
Andrè Engene209938
Tore Svenbalrud91827
Martin Godal141327
Torje Hegna1010727
Ole K. Hamre2626
Daniel Justnes631625
Rune Herland2424
Ole Andrê Veiberg15621
Marius Østby2020
Geir Myhr2020
Markus Standal21618
Martin Gjøen52815
Steffen Tronstad77
Sander Traae55
Espen Teigland44
Linn Bastiansen44
Helene B. Henriksen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Kjetil Åbø1111138316 %516.6
Håvard G Frøysa111111212624 %621
Roar Gjøsæter11111114127 %528.2
Marius Christensen111157113 %417.8
Terje Rørmark11113245 %38
Jostein Gundersen11592 %19
Christer Ellenberger11175711 %319
Håvard Daae Rognli119459 %222.5
Eivind Mosland11961 %16
Ulrik Holsen1112265 %213
Rune Herland1166913 %234.5
Trond Erik Brekke11111592 %19
Mark Anthony Soddano11185110 %317
Leif Molvik1114153 %27.5
Atle Svandal111148115 %420.3
Pål Skjold2100 %0
Thomas Mosland Gillesdal111110397 %49.8
Marius Tyssøy1111306 %215
Martin Godal11592 %19
Rune Åbø11592 %19
Lene Nielsen11961 %16
Andrè Engene2100 %0
Martin Gjøen2100 %0
Linn Lande2100 %0
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall118220341012264153156
Verdi606083030020156603030101560122060526

De 9 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 9 runder

#Namn123456789Sum
Anders Haugen160225114119137776897997
Roar Gjøsæter4113739331221767864141831
Håvard G Frøysa241327219364299126126793
Kjetil Åbø6980277511166601583586
Jostein Gundersen90155754984589520
Kjetil Gryt7592428112026436
Terje Rørmark15147803912824433
Christer Ellenberger9915574251186957408
Luis Garcia122749178365
_ Mark Soddano1051257567264
Marcus Soddano Jorde61954348247
Rune Åbø6327475229218
Marius Christensen12671197
Atle Svandal69261081186
Thomas Mosland Gillesdal672381839173
Jörgen Halling2012108140
Christian Storhaug93107420134
Marius Tyssøy024030143098
Thomas Helgesen2613450084
Mark Anthony Soddano265177
Rune Herland6969
Hanna Hugosson60113980569
Leif Molvik006123051568
Torje Hegna050050
Ole Andrê Veiberg281947
Marius Østby4646
Håvard Daae Rognli04545
Eivind Mosland001323642
Ulrik Holsen09002635
Paula Kristine M. Gillesdal12021033
ole martin sakrisvold981532
Geir Myhr3131
Eirik Helvig01812030
Trond Erik Brekke17926
Pål Skjold61205023
Daniel Justnes0099
Martin Godal099
Lill Irene Larsen00088
Markus Standal808
Espen Teigland88
Lene Nielsen0066
Andrè Engene6006
Tore Svenbalrud066
Sander Traae55
Ole K. Hamre00
Linn Lande0000000
Martin Gjøen0000
Steffen Tronstad00
Linn Bastiansen00
Helene B. Henriksen00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 9 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 9 runder

#Namn123456789SammenlagtSnitt
Anders Haugen75565546435.4
Roar Gjøsæter353356455394.3
Håvard G Frøysa822323396384.2
Kjetil Åbø422544225303.3
Christer Ellenberger41434253263.3
Luis Garcia4577235.8
Jostein Gundersen4424431223.1
Terje Rørmark243453213.5
Kjetil Gryt242533193.2
Marcus Soddano Jorde4445174.3
Rune Åbø124421142.3
_ Mark Soddano31135132.6
Thomas Mosland Gillesdal12224112.2
Marius Christensen64105
Atle Svandal2314102.5
Marius Tyssøy03012281.3
Christian Storhaug1303181.6
Leif Molvik001211271
Jörgen Halling12472.3
Hanna Hugosson102210171
Thomas Helgesen2220061.2
Eivind Mosland0022151
Mark Anthony Soddano2352.5
Paula Kristine M. Gillesdal103041
Marius Østby444
Ole Andrê Veiberg2242
Ulrik Holsen0100230.6
Eirik Helvig021030.8
Trond Erik Brekke2131.5
Pål Skjold1101030.6
Geir Myhr333
ole martin sakrisvold11131
Håvard Daae Rognli0221
Rune Herland222
Torje Hegna02020.7
Lene Nielsen00110.3
Lill Irene Larsen000110.3
Andrè Engene10010.3
Tore Svenbalrud0110.5
Daniel Justnes00110.3
Markus Standal1010.5
Martin Godal0110.5
Sander Traae111
Espen Teigland111
Ole K. Hamre000
Linn Lande00000000
Martin Gjøen00000
Steffen Tronstad000
Linn Bastiansen000
Helene B. Henriksen000
Total41282564546333735343448
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Kjetil Åbø11111000 %50
Håvard G Frøysa111111000 %60
Roar Gjøsæter11111000 %50
Marius Christensen1111000 %40
Terje Rørmark111000 %30
Jostein Gundersen1000 %10
Christer Ellenberger111000 %30
Håvard Daae Rognli11000 %20
Eivind Mosland1000 %10
Ulrik Holsen11000 %20
Rune Herland11000 %20
Trond Erik Brekke1111000 %40
Mark Anthony Soddano111000 %30
Leif Molvik11000 %20
Atle Svandal1111000 %40
Pål Skjold000 %0
Thomas Mosland Gillesdal1111000 %40
Marius Tyssøy11000 %20
Martin Godal1000 %10
Rune Åbø1000 %10
Lene Nielsen1000 %10
Andrè Engene000 %0
Martin Gjøen000 %0
Linn Lande000 %0
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall118223410122641552
Ca birdiecupverdi6060830302015660303010156012
Gris vs ca birdie2533135050251008317505015013333167
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789SumSnittMax
Jostein Gundersen0000000000
Anders Haugen00000000000
Kjetil Åbø000000000000
Roar Gjøsæter000000000000
Luis Garcia0000000
Terje Rørmark000000000
Håvard G Frøysa000000000000
Marius Christensen00000
Kjetil Gryt000000000
Rune Åbø000000000
_ Mark Soddano00000000
Leif Molvik0000000000
Christer Ellenberger00000000000
Thomas Mosland Gillesdal00000000
Marius Tyssøy000000000
Jörgen Halling000000
Marcus Soddano Jorde0000000
Håvard Daae Rognli00000
Ulrik Holsen00000000
Eivind Mosland00000000
Atle Svandal0000000
Mark Anthony Soddano00000
Ole K. Hamre0000
Eirik Helvig0000000
Trond Erik Brekke00000
Rune Herland0000
Thomas Helgesen00000000
Lene Nielsen000000
Pål Skjold00000000
Hanna Hugosson0000000000
Paula Kristine M. Gillesdal0000000
Lill Irene Larsen0000000
Christian Storhaug00000000
Marius Østby0000
Andrè Engene000000
Linn Lande000000000
Geir Myhr0000
ole martin sakrisvold000000
Tore Svenbalrud00000
Daniel Justnes000000
Markus Standal00000
Ole Andrê Veiberg00000
Martin Godal00000
Torje Hegna000000
Martin Gjøen000000
Steffen Tronstad0000
Sander Traae0000
Espen Teigland0000
Linn Bastiansen0000
Helene B. Henriksen0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Håvard G Frøysa113-0.6-0.2-0.5 -0.42
Roar Gjøsæter102-0.5-0.2 -0.35
Anders Haugen95-0.3-0.4-0.9-0.2-0.4 -0.47
Leif Molvik83-0.1-0.10 -0.08
Christer Ellenberger82-0.3-0.4 -0.31
Terje Rørmark76-0.40-0.1-0.3-0.4-0.6 -0.31
Jostein Gundersen720-0.3 -0.14
Rune Åbø71-0.1 -0.14
Kjetil Gryt62-0.50 -0.25
Marius Tyssøy620-0.2 -0.08
Eivind Mosland5200 0
Thomas Mosland Gillesdal52-0.6-0.4 -0.5
Thomas Helgesen51-0.2 -0.2
_ Mark Soddano51-0.2 -0.2
Luis Garcia49-0.3-0.5-0.5-0.8-0.8-0.3-0.3-0.80 -0.44
Jörgen Halling43000 0
Marcus Soddano Jorde43-0.8-0.80 -0.5
Atle Svandal43-0.3-0.80 -0.33
Eirik Helvig41-0.3 -0.25
Martin Godal370-0.300000 -0.05
Håvard Daae Rognli340000 0
Andrè Engene340000 0
Lene Nielsen3200 0
Torje Hegna3200 0
ole martin sakrisvold32-0.3-0.3 -0.33
Marius Christensen211-0.50-1-0.5-0.5-10-0.500-0.5 -0.41
Marius Østby211-0.5-0.5000-0.500-0.50-0.5 -0.23
Geir Myhr28-0.500-0.50-0.500 -0.19
Mark Anthony Soddano27-0.5000-1-0.50 -0.29
Tore Svenbalrud270000-0.500 -0.07
Trond Erik Brekke24-100-0.5 -0.38
Ole Andrê Veiberg2300-0.5 -0.17
Markus Standal220-0.5 -0.25
Rune Herland112-10000000-1000 -0.17
Espen Teigland16000-100 -0.17
Ole K. Hamre16000000 0
Steffen Tronstad16000000 0
Sander Traae15-10000 -0.2
Helene B. Henriksen13000 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 3 2 17 11 11 7 3 5 22 3 3 2 22 9 7 13 21 4
% 8 % 5 % 44 % 28 % 28 % 18 % 8 % 13 % 56 % 8 % 8 % 5 % 56 % 23 % 18 % 33 % 54 % 10 %
Snitt score -0.4 0 -0.4 -0.1 -0.1 -0.2 -0.2 -0 -0.3 -0.2 -0.1 0 -0.3 -0.3 -0.1 -0.1 -0.2 -0.1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Anders Haugen1877123423222232481241
Håvard G Frøysa16974447322721532221
Luis Garcia1584112121131131113
Roar Gjøsæter1598582123211123352
Christer Ellenberger1597121131223131113
Kjetil Åbø146611222345222434
Jostein Gundersen148611221121142112
Terje Rørmark1275123112213421
Kjetil Gryt118633211122121
_ Mark Soddano10851111122112
Marcus Soddano Jorde10843131111312
Rune Åbø10961311122211
Marius Christensen89212112111
Christian Storhaug7631111112
Jörgen Halling7731211211
Leif Molvik7951311111
Thomas Mosland Gillesdal7952113121
Marius Tyssøy7941121111
Atle Svandal7931211311
Hanna Hugosson685121111
Thomas Helgesen55311112
Marius Østby56111111
Trond Erik Brekke59221111
Ole Andrê Veiberg4821111
Mark Anthony Soddano4921121
Paula Kristine M. Gillesdal352211
Eirik Helvig352111
Eivind Mosland362122
Pål Skjold383122
ole martin sakrisvold383111
Geir Myhr381111
Ulrik Holsen392111
Torje Hegna26111
Rune Herland29111
Håvard Daae Rognli29112
Andrè Engene1511
Markus Standal1611
Daniel Justnes1711
Lill Irene Larsen1811
Espen Teigland1811
Sander Traae1811
Tore Svenbalrud1811
Martin Godal1911
Lene Nielsen1911
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 10 5 25 24 8 22 15 16 27 9 6 13 26 20 9 14 18 8
% 23 11 57 55 18 50 34 36 61 20 14 30 59 45 20 32 41 18
Antall nam nam 13 9 44 52 16 32 19 25 51 15 9 16 52 41 13 22 36 10
Flest 4 4 5 8 3 3 3 4 7 3 3 2 5 8 3 3 5 2
Snitt pr spiller 1.3 1.8 1.8 2.2 2 1.5 1.3 1.6 1.9 1.7 1.5 1.2 2 2.1 1.4 1.6 2 1.3
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
64.0454877.2124Trond Erik Brekke, Mark Anthony Soddano, Marius Tyssøy, Rune Åbø, Linn Lande, Roar Gjøsæter, Kjetil Åbø, Jostein Gundersen, Ulrik Holsen, Atle Svandal, Pål Skjold, Martin Godal, André Engene, Håvard G Frøysa, Terje Rørmark, Håvard Daae Rognli, Rune Herland, Leif Molvik, Thomas Mosland Gillesdal, Lene Nielsen, Martin Gjøen, Marius Christensen, Christer Ellenberger, Eivind Mosland
SnittMinMaxStdAntallHva
64.041754877.213924Min
64.0454877.2124Snitt
64.041754877.213924Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.