Gå til: [Oversikt] [Runde 1] [Runde 3]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Håvard G Frøysa33523323333223333352-2150 22.272.205.60.66
Terje Rørmark33432333234332432252-2150 27.855.616.700.66
Anders Haugen33322233323443433353-1343 22.261.116.700.62
Christer Ellenberger33442333333333422253-1343 22.261.116.700.62
Jostein Gundersen33433334344222323253-1343 27.85022.200.7
Roar Gjøsæter524333233323333234540634 22.261.111.15.60.75
Trond Erik Brekke445323233333333233551732 16.766.711.15.60.7
Kjetil Åbø334433324333333244573830 11.161.127.800.6
Mark Anthony Soddano336333433433224432584928 16.755.622.25.60.92
Leif Molvik335333332443333334584928 5.672.216.75.60.63
Atle Svandal4343236333543233336061124 11.161.116.711.10.94
Tom Trondsen3363233333343334446061124 5.666.722.25.60.82
Luis Garcia4344343433433343336171320 061.138.900.49
Thomas Mosland Gillesdal4464243224532243436171320 27.822.238.911.11.11
Kjetil Gryt3472334344243344336391516 11.144.438.95.61.07
Marcus Soddano Jorde45643443333334433264101615 5.65033.311.10.9
Olav Breistein34643533255443333669151714 5.644.422.227.81.12
Paula Kristine M. Gillesdal44753653744334443679251813 027.838.933.31.3
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie 1 37132412245 5254714.51
Par11111811121014111081112119913717955.25
Bogey6576 33226552294347422.84
Dobbel-Bogey1131 11  13       123.7
Trippel-Bogey  5  11          292.78
Quadruple-Bogey  2     1         30.93
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks5575366475544444467988
Snitt3.43.353.32.63.43.333.13.43.53.22.92.83.52.93.13.35959
Min3232222222222232225239
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.40.320.3-0.40.40.300.10.40.50.2-0.1-0.20.5-0.10.10.3
Rank1512189113957131683216469
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.610.70.50.70.70.20.60.60.80.50.40.50.50.50.30.9
Rank910181361315112111643478217
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 1 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sammenlagt
Håvard G Frøysa505050
Terje Rørmark375050
Anders Haugen504350
Jostein Gundersen374343
Christer Ellenberger434343
Roar Gjøsæter403440
Kjetil Gryt371637
Trond Erik Brekke123232
Luis Garcia302030
Kjetil Åbø283030
Leif Molvik242828
Mark Anthony Soddano122828
Atle Svandal262426
Tom Trondsen2424
Stein Ødegård2222
Marius Østby2020
Olav Breistein201420
Thomas Mosland Gillesdal2020
Marcus Soddano Jorde161516
Oddbjørn Molvik1616
Hanna Hugosson1414
Paula Kristine M. Gillesdal1313
Pål Skjold1313
Tore Svenbalrud1212
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Håvard G Frøysa111138520 %421.3
Terje Rørmark1111167819 %515.6
Anders Haugen1111114936 %437.3
Christer Ellenberger111176315 %415.8
Jostein Gundersen1111148120 %516.2
Roar Gjøsæter1111212229 %430.5
Trond Erik Brekke111104110 %313.7
Kjetil Åbø1194210 %221
Mark Anthony Soddano11111399 %313
Leif Molvik113154 %115
Atle Svandal1112215 %210.5
Tom Trondsen11692 %19
Luis Garcia1700 %0
Thomas Mosland Gillesdal1111148120 %516.2
Kjetil Gryt1185012 %225
Marcus Soddano Jorde115123 %112
Olav Breistein113154 %115
Paula Kristine M. Gillesdal1700 %0
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall01037132412245052547
Verdi06002096020301560303015120123012415

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12Sum
Anders Haugen104149253
Roar Gjøsæter101122223
Håvard G Frøysa11285197
Kjetil Gryt12050170
Terje Rørmark5478132
Kjetil Åbø8942131
Jostein Gundersen4481125
Christer Ellenberger6263125
Luis Garcia92092
Thomas Mosland Gillesdal8181
Leif Molvik391554
Atle Svandal242145
Trond Erik Brekke04141
Mark Anthony Soddano03939
Olav Breistein241539
Marcus Soddano Jorde201232
Marius Østby2424
Pål Skjold1515
Stein Ødegård1212
Oddbjørn Molvik1212
Tore Svenbalrud1212
Tom Trondsen99
Hanna Hugosson00
Paula Kristine M. Gillesdal00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 2 runder

#Namn12SammenlagtSnitt
Håvard G Frøysa64105
Anders Haugen64105
Roar Gjøsæter64105
Terje Rørmark3584
Jostein Gundersen3584
Christer Ellenberger4484
Kjetil Åbø5273.5
Kjetil Gryt4263
Thomas Mosland Gillesdal555
Leif Molvik3142
Atle Svandal2242
Trond Erik Brekke0331.5
Luis Garcia3031.5
Mark Anthony Soddano0331.5
Olav Breistein2131.5
Marius Østby222
Marcus Soddano Jorde1121
Tom Trondsen111
Stein Ødegård111
Oddbjørn Molvik111
Pål Skjold111
Tore Svenbalrud111
Hanna Hugosson000
Paula Kristine M. Gillesdal000
Total544710151
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Håvard G Frøysa1111000 %40
Terje Rørmark11111000 %50
Anders Haugen1111000 %40
Christer Ellenberger1111000 %40
Jostein Gundersen11111000 %50
Roar Gjøsæter1111000 %40
Trond Erik Brekke111000 %30
Kjetil Åbø11000 %20
Mark Anthony Soddano111000 %30
Leif Molvik1000 %10
Atle Svandal11000 %20
Tom Trondsen1000 %10
Luis Garcia000 %0
Thomas Mosland Gillesdal11111000 %50
Kjetil Gryt11000 %20
Marcus Soddano Jorde1000 %10
Olav Breistein1000 %10
Paula Kristine M. Gillesdal000 %0
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall137132412245540
Ca birdiecupverdi6020960203015603030151212
Gris vs ca birdie337517525255033175050100167167
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn12SumSnittMax
Håvard G Frøysa00000
Terje Rørmark00000
Anders Haugen00000
Jostein Gundersen00000
Christer Ellenberger00000
Roar Gjøsæter00000
Kjetil Gryt00000
Trond Erik Brekke00000
Luis Garcia00000
Kjetil Åbø00000
Leif Molvik00000
Mark Anthony Soddano00000
Atle Svandal00000
Tom Trondsen0000
Stein Ødegård0000
Marius Østby0000
Olav Breistein00000
Thomas Mosland Gillesdal0000
Marcus Soddano Jorde00000
Oddbjørn Molvik0000
Hanna Hugosson0000
Paula Kristine M. Gillesdal0000
Pål Skjold0000
Tore Svenbalrud0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Håvard G Frøysa291-0.5 -0.52
Anders Haugen261-0.6 -0.58
Christer Ellenberger211-0.4 -0.38
Terje Rørmark191-0.5 -0.53
Leif Molvik191-0.2 -0.21
Luis Garcia152-0.5-0.5 -0.5
Tore Svenbalrud101-0.2 -0.2
_ Mark Soddano91-0.3 -0.33
Rune Åbø81-0.1 -0.13
Andrè Engene81-0.1 -0.13
Håvard Daae Rognli710 0
Oddbjørn Molvik51-0.2 -0.2
Tom Trondsen440-0.8-0.3-0.8 -0.44
Jörgen Halling43000 0
Torbjørn Moe4300-0.3 -0.08
Mark Anthony Soddano430-0.3-0.3 -0.17
Eivind Sakseide42-0.3-0.3 -0.25
Aleksander Vines410 0
Ole Andrê Veiberg410 0
Rune Herland3800-0.300-0.30-0.7 -0.17
Jonathan S360-0.30000 -0.06
Geir Myhr3500-0.30-0.3 -0.13
Jørvin Hagen3300-0.3 -0.11
Stein Ødegård3300-0.3 -0.11
Steffen Tronstad33000 0
Lene Nielsen3200 0
Torje Hegna3200 0
Sigbjørn Mjelva32-0.7-0.3 -0.5
ole martin sakrisvold32-0.3-0.3 -0.33
Marius Christensen211-0.50-1-0.5-0.5-10-0.500-0.5 -0.41
Jessika Edvardsson28-0.500000-0.50 -0.13
Øystein Håvik2400-0.50 -0.13
Ole K. Hamre240000 0
Jørn Ove Stokka23000 0
Espen Olsen23-0.50-0.5 -0.33
Markus Standal220-0.5 -0.25
Kim 210 0
Harald Tjervåg210 0
kjetil risdal1130-1-100000000-10 -0.23
Håvard Eggestøl1120000000-10-100 -0.17
Alf Kåre Mosland1110000-1-10-1-1-10 -0.45
_ Olav Eggestøl1100000-1000-1-1 -0.3
Tor Pedersen190-10000000 -0.11
Bjørn Endre Helgesen180-1000000 -0.13
Kim Johannesen1700-10000 -0.14
Espen Teigland16000-100 -0.17
Erlend 16000000 0
Daniel G.1500000 0
Anthon Y140-100 -0.25
Morten T13-100 -0.33
Mads Pedersen13000 0
Tomas Fremo13000 0
Chris-Andrè Larsen13000 0
Helene B. Henriksen13000 0
Morten 13000 0
Gregory 1200 0
Erik 1200 0
Sindre Paulseth110 0
Stian Larsen110 0
Petter 110 0
Jørgen Raaheim110 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 5 4 14 20 10 10 7 19 26 5 7 15 26 10 7 12 16 7
% 8 % 7 % 23 % 33 % 16 % 16 % 11 % 31 % 43 % 8 % 11 % 25 % 43 % 16 % 11 % 20 % 26 % 11 %
Snitt score 0 -0.1 -0.1 -0.1 -0.2 -0.2 -0.2 -0.1 -0.3 0 -0.1 -0.1 -0.3 -0.2 -0.1 -0.1 -0.3 -0.1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Anders Haugen182257101591038136489151210135
Håvard G Frøysa182297141688513114511151099124
Roar Gjøsæter1822361020945101378109789107
Kjetil Åbø1822414833497526762663
Luis Garcia1811545414226111832671
Kjetil Gryt172215536173224543242
Terje Rørmark1722317523278221071671
Christer Ellenberger172265644187525865681
Jostein Gundersen1722345713461161054451
Marcus Soddano Jorde13111334232241125
Marius Østby1211431133322222
_ Mark Soddano120131224333133
Leif Molvik111133811456411
Rune Åbø11013112232111
Eirik Helvig11022411212121
Marius Tyssøy11021133134213
Eivind Mosland11012221413321
Atle Svandal1122426185131231
Tore Svenbalrud10111112211212
Thomas Mosland Gillesdal10213512462143
Christian Storhaug90111111211
Marius Christensen8012112111
Thomas Helgesen8013122212
Martin Godal8022311131
Andrè Engene8021111122
Pål Skjold81132111311
Oddbjørn Molvik81111213111
Trond Erik Brekke82121111111
Jörgen Halling701211211
Geir Myhr701111111
Hanna Hugosson702511113
Olav Breistein7221112111
Tom Trondsen7213111131
Rune Herland60121112
Ole Andrê Veiberg60111121
Håvard Daae Rognli60111112
Mark Anthony Soddano621121211
Alf Kåre Mosland5011111
Torbjørn Moe5011111
Jonathan S5011112
Ulrik Holsen5011212
Sigbjørn Mjelva5011211
Paula Kristine M. Gillesdal5071211
Tor Løseth405121
Eivind Sakseide401111
ole martin sakrisvold30111
kjetil risdal30111
_ Olav Eggestøl30111
Øystein Håvik30111
Espen Olsen30111
Jessika Edvardsson30111
Stein Ødegård311111
Torje Hegna2011
Håvard Eggestøl2011
Jørvin Hagen2011
Sander Traae2011
Jørn Ove Stokka2011
Markus Standal101
Daniel Justnes101
Lill Irene Larsen101
Espen Teigland101
Lene Nielsen101
Kim Johannesen101
Morten T101
Harald Tjervåg101
Bjørn Endre Helgesen101
Ole K. Hamre101
Anthon Y101
Aleksander Vines101
Steffen Tronstad101
Tor Pedersen101
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 21 8 33 39 18 28 31 40 39 15 17 32 47 34 16 28 28 14
% 30 11 46 55 25 39 44 56 55 21 24 45 66 48 23 39 39 20
Antall nam nam 57 31 107 167 50 67 51 129 133 42 35 96 160 99 54 87 98 34
Flest 9 7 14 20 9 10 5 13 13 7 8 11 15 15 12 10 13 7
Snitt pr spiller 2.7 3.9 3.2 4.3 2.8 2.4 1.6 3.2 3.4 2.8 2.1 3 3.4 2.9 3.4 3.1 3.5 2.4
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
5952796.6818Håvard G Frøysa, Christer Ellenberger, Trond Erik Brekke, Mark Anthony Soddano, Luis Garcia, Marcus Soddano Jorde, Terje Rørmark, Jostein Gundersen, Kjetil Åbø, Atle Svandal, Thomas Mosland Gillesdal, Olav Breistein, Anders Daniel Haugen, Roar Gjøsæter, Leif Molvik, Tom , Kjetil Gryt, Paula Kristine M. Gillesdal
SnittMinMaxStdAntallHva
59.000052796.683318Min
5952796.6818Snitt
59.000052796.683318Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.