Gå til: [Oversikt] [Runde 4] [Runde 6]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Erlend Johnsen22333333233225323249150 44.45005.6
Christer Ellenberger32234342223333334251246 33.355.611.10
Luis Garcia32336333223233323251246 33.361.105.6
Stian Tvede33234333322333333251246 22.277.800
Terje Rørmark42343333223431333352537 27.855.616.70
Hanna Hugosson34324334323333234254634 22.261.116.70
Håvard G Frøysa33335333232323324454634 22.261.116.70
Lars Haldar32334333323333343354634 11.183.35.60
Øyvind Haugland34323334423233353356928 22.255.616.75.6
Atle Svandal323254433332343352571026 22.25022.25.6
Lars Ørjan Tvete342334233333333444571026 16.755.627.80
Petter Tennebø323343333233334345571026 11.172.211.15.6
Andreas Woldsdal345234432232334443581320 27.833.333.35.6
Roar Gjøsæter333364333233343333581320 5.677.811.15.6
Kjetil Åbø234235343364242333591516 27.838.922.211.1
Eivind Wengaard363443333233333443601615 5.672.216.75.6
Endre Storm434243332344333543601615 11.155.627.85.6
Viljar Rolfsen333245344333234353601615 11.161.116.711.1
Svein Magne Ekeberg334443433233533434611912 5.661.127.85.6
Tor-André Sognnes334544352242433433611912 16.744.427.811.1
Håvard Eggestøl453334444244323433622110 16.733.344.45.6
Tore Svenbalrud424353433363342334622110 11.15033.35.6
Tommy Nesse33424533334433335563238 5.661.116.716.7
Stian Aksdal Pedersen34434346435332434264247 11.144.433.311.1
Tristan Storm32536933223333443364247 16.755.611.116.7
Kjetil Skippervik33344435234433366366265 5.655.622.216.7
Vegard Grindheim33436344434443345367274 044.444.411.1
åge flem ulla43325545334534434367274 5.638.938.916.7
Einar Grønsberg Øygarden35436444423333345568292 5.638.933.322.2
Christian Fotland46445355334333434672301 038.938.922.2
Rune Landro34434535324539444372301 5.638.933.322.2
Thomas Sundal65334544235534553372301 5.638.916.738.9
Espen Gandrud43437444336354468378330 033.338.927.8
Rune Andersland34566544335534545478330 022.233.344.4
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333343333333333333
Eagle             1    10.16
Birdie29397 111117264233 78714.22
Par24131618151719171717171726212014141832052.29
Bogey771255913106 972891212513822.55
Dobbel-Bogey 3316715  34212363508.17
Trippel-Bogey12 11  1  3    211132.12
Quadruple-Bogey                  00
Quintuple-Bogey                1 10.16
Sextuple-Bogey     1       1    20.33
Stats123456789101112131415161718Total
Par33334333333333333355
Maks66567956436559568678107
Snitt3.23.33.434.43.93.43.62.92.53.63.33.13.43.33.63.93.26161
Min2222332222222122324938
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.20.30.400.40.90.40.6-0.1-0.50.60.30.10.40.30.60.90.2
Rank681331117121521157410814185
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.50.90.70.60.90.90.50.70.60.50.80.70.30.70.60.80.80.7
Rank218871716412531591116141310
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Erlend Johnsen2646504650146
Petter Alfsen345050134
Stein Ødegård504040130
Luis Garcia1830404346129
Håvard G Frøysa4040431334123
Roar Gjøsæter4620402620112
Terje Rørmark26343037101
Petter Tennebø4311302699
Atle Svandal304322162699
Stian Tvede13344693
Christer Ellenberger3014164692
Lars Haldar1834143486
Håvard Eggestøl3716221075
Kjetil Åbø1830261674
Olav Eggestøl26242272
Viljar Rolfsen3420111569
Tore Andre Rongved24242068
Øyvind Haugland13262867
Hanna Hugosson1013163463
Tommy Nesse83011849
Anders Haugen4646
Andreas Woldsdal8101232042
Steinar Gilje Antonsen3737
Magnus Strømmen136121136
Kjetil Skippervik61613535
Tor Andre Eriksen3434
Oddbjørn Molvik3434
David Vea3434
Eivind Wengaard181533
Olav H. Breistein3030
Mark Anthony Soddano3030
Tristan Storm6167730
Jan Ove Hennøy20828
Endre Storm121527
Lars Ørjan Tvete2626
Thomas Sundal914124
Tor-André Sognnes741223
Vegard Grindheim876421
Vidar Yndestad2020
Kjetil Gryt1616
Martin Aag Sjursen1414
Svein Magne Ekeberg1212
Knut Arild Viki1212
Øyvind Sanden1212
Kyrre Sørensen8311
Rune Krogh Nøstdal1010
Tore Svenbalrud1010
Cristian Del Rio2810
Stian Aksdal Pedersen77
Christian Wilde617
Jakob Kallestad66
Rune Andersland6006
Einar Grønsberg Øygarden325
Marita Vea55
Johnny Sognnes44
åge flem ulla44
Trond Hvalbye33
Amund Langeland022
Daniel Nilsen11
Christian Fotland11
Rune Landro11
Thomas Nilsen11
Øyvind Sørheim000
Hans Christian Haaland000
Espen Gandrud00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Erlend Johnsen111111111810513
Christer Ellenberger1111112610417
Luis Garcia11111176549
Stian Tvede1111646216
Terje Rørmark1111154246
Hanna Hugosson1111943910
Håvard G Frøysa1111547018
Lars Haldar11202105
Øyvind Haugland1111134297
Atle Svandal1111124338
Lars Ørjan Tvete111338930
Petter Tennebø11202105
Andreas Woldsdal11111115347
Roar Gjøsæter126133
Kjetil Åbø11111458116
Eivind Wengaard126133
Endre Storm11192126
Viljar Rolfsen111622211
Svein Magne Ekeberg126133
Tor-André Sognnes111173186
Håvard Eggestøl111834214
Tore Svenbalrud111422714
Tommy Nesse122177
Stian Aksdal Pedersen11923920
Tristan Storm111183155
Kjetil Skippervik124155
Vegard Grindheim3100
åge flem ulla122177
Einar Grønsberg Øygarden126133
Christian Fotland3100
Rune Landro126133
Thomas Sundal124155
Espen Gandrud3100
Rune Andersland3100
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall2939701111172642330787
Verdi3072079060605430101530202009336

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345Sammenlagt
Erlend Johnsen4025412377105599
Håvard G Frøysa53121955270391
Roar Gjøsæter1433568283277
Petter Alfsen30119119268
Stein Ødegård1734127241
Petter Tennebø88765410228
Håvard Eggestøl62139842215
Christer Ellenberger332345104205
Atle Svandal297035833193
Luis Garcia2227503954192
Kjetil Åbø5552081161
Terje Rørmark37452824134
Stian Tvede105562127
Anders Haugen120120
Viljar Rolfsen66101022108
Øyvind Haugland33372999
Eivind Wengaard95398
Oddbjørn Molvik9595
Hanna Hugosson248223993
Lars Ørjan Tvete8989
David Vea8888
Tommy Nesse55017779
Andreas Woldsdal8171073476
Thomas Sundal3535575
Lars Haldar1321281072
Magnus Strømmen190232668
Tore Andre Rongved15271052
Mark Anthony Soddano4848
Olav Eggestøl10251045
Kjetil Skippervik5305545
Stian Aksdal Pedersen3939
Vegard Grindheim18312033
Tor-André Sognnes781833
Steinar Gilje Antonsen3030
Kjetil Gryt2929
Cristian Del Rio131528
Tore Svenbalrud2727
Tor Andre Eriksen2727
Jan Ove Hennøy141226
Vidar Yndestad2525
Tristan Storm0351523
Olav H. Breistein2323
Martin Aag Sjursen2020
Øyvind Sørheim01515
Knut Arild Viki1313
Christian Wilde01313
Endre Storm01212
Rune Andersland100010
Einar Grønsberg Øygarden538
åge flem ulla77
Jakob Kallestad77
Johnny Sognnes33
Svein Magne Ekeberg33
Rune Landro33
Øyvind Sanden33
Kyrre Sørensen000
Marita Vea00
Rune Krogh Nøstdal00
Trond Hvalbye00
Amund Langeland000
Daniel Nilsen00
Christian Fotland00
Thomas Nilsen00
Hans Christian Haaland000
Espen Gandrud00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 5 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 5 runder

#Namn12345SammenlagtSnitt
Erlend Johnsen49888377.4
Håvard G Frøysa66654275.4
Petter Alfsen4912258.3
Luis Garcia34566244.8
Roar Gjøsæter103441224.4
Stein Ødegård1154206.7
Christer Ellenberger5346184.5
Petter Tennebø7352174.3
Atle Svandal26144173.4
Terje Rørmark4444164
Håvard Eggestøl6243153.8
Kjetil Åbø1635153.8
Øyvind Haugland454134.3
Viljar Rolfsen7222133.3
Andreas Woldsdal22215122.4
Stian Tvede254113.7
Hanna Hugosson3134112.8
Lars Haldar2332102.5
Magnus Strømmen3034102.5
Tommy Nesse152192.3
Anders Haugen888
Tore Andre Rongved23272.3
Olav Eggestøl23162
Kjetil Skippervik121151.3
Cristian Del Rio2352.5
Oddbjørn Molvik555
Thomas Sundal22151.7
Tor-André Sognnes11351.7
Vegard Grindheim212051.3
Steinar Gilje Antonsen555
Tristan Storm011351.3
Eivind Wengaard4152.5
David Vea444
Jan Ove Hennøy2242
Mark Anthony Soddano444
Martin Aag Sjursen333
Kjetil Gryt333
Vidar Yndestad333
Lars Ørjan Tvete333
Tor Andre Eriksen333
Endre Storm0221
Olav H. Breistein222
Einar Grønsberg Øygarden1121
Christian Wilde0221
Stian Aksdal Pedersen222
Rune Andersland20020.7
Knut Arild Viki222
Tore Svenbalrud222
Rune Landro111
Jakob Kallestad111
Svein Magne Ekeberg111
Øyvind Sørheim0110.5
åge flem ulla111
Johnny Sognnes111
Øyvind Sanden111
Kyrre Sørensen0000
Hans Christian Haaland0000
Thomas Nilsen000
Trond Hvalbye000
Christian Fotland000
Daniel Nilsen000
Amund Langeland0000
Marita Vea000
Rune Krogh Nøstdal000
Espen Gandrud000
Total9791811028745892
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.