Gå til: [Oversikt] [Runde 2] [Runde 4]
Namn123456789101112131415161718Score#Poeng =+1
Terje Rørmark35323424433223333355150 22.255.616.75.6
Roar Gjøsæter44323233634222455259246 33.327.822.216.7
Jostein Gundersen35423344433244342360343 16.738.938.95.6
Olav Breistein35436344444334335469440 038.944.416.7
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par333333333333333333
Birdie   3 11    321  111318.06
Par3 213211 3211132122940.28
Bogey112  123312 1211 12230.56
Dobbel-Bogey 3             12 68.33
Trippel-Bogey    1   1         22.78
Stats123456789101112131415161718Total
Par33333333333333333354
Maks4543644464434445546977
Snitt3.34.83.52.33.833.33.84.53.33.52.32.83.33.33.83.8360.861.4
Min3432322343322233225548
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par0.31.80.5-0.80.800.30.81.50.30.5-0.8-0.30.30.30.80.80
Rank61811113461317611136613134
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 0.40.40.50.41.10.50.80.40.80.40.50.40.80.80.40.81.30.5
Rank1181178121121811212112188
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 2 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123Sammenlagt
Tom Trondsen465096
Kjetil Gryt434689
Roar Gjøsæter40344686
Terje Rørmark325082
Jostein Gundersen374380
Olav Breistein324072
Hanna Hugosson282856
Andreas Kråkenes4343
Kjetil Åbø4343
Håvard G Frøysa4343
Daniel Myrrusten4343
Luis Garcia3737
Eirik Helvig3434
Leif Molvik3232
David Ness3030
Olav H. Breistein2626
Thomas Mosland Gillesdal2626
Jimmy Varøy2424
Kyrre Sørensen2424
Vidar Høyland2222
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupNum birdiesBirdiepoengSnitt
Terje Rørmark11112413033
Roar Gjøsæter1111111625042
Jostein Gundersen1113310033
Olav Breistein400
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall00030110000321001113
Verdi00020060600000203060006060370

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123Sammenlagt
Tom Trondsen260152412
Roar Gjøsæter0127250377
Daniel Myrrusten221221
Håvard G Frøysa201201
Kjetil Gryt80112192
Jostein Gundersen84100184
Terje Rørmark39130169
Kjetil Åbø107107
Andreas Kråkenes7777
Luis Garcia7070
Leif Molvik3030
Olav H. Breistein3030
Olav Breistein21021
Hanna Hugosson20020
David Ness1515
Thomas Mosland Gillesdal99
Eirik Helvig00
Jimmy Varøy00
Kyrre Sørensen00
Vidar Høyland00
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 3 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 3 runder

#Namn123SammenlagtSnitt
Tom Trondsen68147
Roar Gjøsæter056113.7
Jostein Gundersen5384
Daniel Myrrusten888
Kjetil Gryt3473.5
Håvard G Frøysa777
Terje Rørmark2463
Andreas Kråkenes555
Kjetil Åbø555
Luis Garcia444
Olav Breistein2021
Leif Molvik222
Olav H. Breistein222
David Ness111
Hanna Hugosson1010.5
Thomas Mosland Gillesdal111
Eirik Helvig000
Jimmy Varøy000
Kyrre Sørensen000
Vidar Høyland000
Total3536138428
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.