Gå til: [Oversikt] [Runde 6] [Runde 8]
Namn123456789101112131415161718Score±   #Poeng =+1σ
Terje Rørmark43243233232332233350-5150 33.361.15.600.63
Håvard G Frøysa43322244332333233352-3246 27.861.111.100.66
Roar Gjøsæter34223433332324233453-2343 33.344.422.200.7
Hanna Hugosson733442533324332343616440 16.75022.211.11.16
Ola Brunes Stakkeland633435532433333333627537 5.666.711.116.70.96
Olav H. Breistein633334333443343435649634 061.127.811.10.83
Johan Pettersen6435453334243334546813732 5.638.933.322.20.97
Petter Stai5426534453345424747419830 11.116.744.427.81.24
Scorefordeling123456789101112131415161718Ant%
Par433333333333333333
Birdie1 3213  2 5 115   2416.67
Par2551414655256435547250
Bogey13 32222 313 3 3133222.22
Dobbel-Bogey3  1122 1   1   11139.03
Trippel-Bogey1  1              21.39
Quadruple-Bogey                1 10.69
Stats123456789101112131415161718Total
Par43333333333333333355
Maks7436555454445434757484
Snitt5.13.42.63.83.43.43.83.333.42.53.43.13.32.43.43.93.660.560.8
Min3322223323232223335045
Avstand til par123456789101112131415161718
Til par1.10.4-0.40.80.40.40.80.300.4-0.50.40.10.3-0.60.40.90.6
Rank18831588156482856181714
Standardavvik123456789101112131415161718
Standardavvik 1.10.50.51.10.71.10.80.40.50.50.60.50.50.60.50.51.10.6
Rank172215131714192112210221611
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 4 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 7 runder

#Namn1234567Sammenlagt
Terje Rørmark2846504650192
Roar Gjøsæter345050434343186
Atle Svandal46435034173
Kjetil Åbø37373450158
Luis Garcia504650146
Håvard G Frøysa404346129
Olav H. Breistein464334123
Hanna Hugosson404040120
Petter Stai343730101
Johan Pettersen32303294
Mark Anthony Soddano304070
Marcus Soddano Jorde323769
Kjetil Gryt4646
Ola Brunes Stakkeland3737
David Ness3232
Johan Olav Synnes3232
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
Birdiepoeng
Hvert hol er verd 60 poeng, og desse deles mellom alle som får birdie på det hullet
Er avhengig av at baneoppsettet som brukes til å registrere runden med stemmer overens med det som spilles mhp par på dei ulike hulla. Vil tidvis finnes avvik som da straffer eller belønner spillere på enkelthull.
#Namn123456789101112131415161718BirdiecupBirdiepoengav maksNum birdiesSnitt
Terje Rørmark111111215442 %625.7
Håvard G Frøysa11111313437 %526.8
Roar Gjøsæter111111119453 %632.3
Hanna Hugosson11144412 %314.7
Ola Brunes Stakkeland16308 %130
Olav H. Breistein800 %0
Johan Pettersen17123 %112
Petter Stai115329 %216
Totaler123456789101112131415161718Sum
Antall10321300205011500024
Verdi6002030602000300120606012000364

De 7 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 7 runder

#Namn1234567Sum
Terje Rørmark3512028580154674
Roar Gjøsæter601201524530194601
Atle Svandal1556019580490
Håvard G Frøysa150192134476
Luis Garcia21592140447
Kjetil Åbø603032240362
Olav H. Breistein1201350255
Kjetil Gryt200200
Mark Anthony Soddano60100160
Marcus Soddano Jorde8572157
Petter Stai3003262
Hanna Hugosson004444
Ola Brunes Stakkeland3030
David Ness3030
Johan Olav Synnes2020
Johan Pettersen001212
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

De 7 beste rundene til en spiller teller i sammendragt når det er spelt totalt 7 runder

#Namn1234567SammenlagtSnitt
Terje Rørmark23636204
Roar Gjøsæter324216183
Atle Svandal8252174.3
Luis Garcia833144.7
Håvard G Frøysa445134.3
Kjetil Åbø3124102.5
Kjetil Gryt777
Mark Anthony Soddano4373.5
Marcus Soddano Jorde4263
Olav H. Breistein23051.7
Hanna Hugosson00331
Petter Stai10231
Ola Brunes Stakkeland111
Johan Pettersen00110.3
David Ness111
Johan Olav Synnes111
Total43919616102412718
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn123456789101112131415161718PlasseringGrisepoengav maksNumSnitt
Terje Rørmark111111000 %60
Håvard G Frøysa11111000 %50
Roar Gjøsæter111111000 %60
Hanna Hugosson111000 %30
Ola Brunes Stakkeland1000 %10
Olav H. Breistein000 %0
Johan Pettersen1000 %10
Petter Stai11000 %20
12345678910111213141516Sum
Verdi15201151515515510151515202020221
Antall132132511524
Ca birdiecupverdi60203060203012606012
Gris vs ca birdie255502575171252533167
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.
#Namn1234567SumSnittMax
Luis Garcia000000
Roar Gjøsæter000000000
Kjetil Åbø0000000
Atle Svandal0000000
Terje Rørmark00000000
Håvard G Frøysa000000
Kjetil Gryt0000
Olav H. Breistein000000
Mark Anthony Soddano00000
Hanna Hugosson000000
Petter Stai000000
Marcus Soddano Jorde00000
Ola Brunes Stakkeland0000
Johan Pettersen000000
David Ness0000
Johan Olav Synnes0000
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført uten å få bogey (eller verre ...)

#NamnAntall runderAntall hull 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Snitt
Roar Gjøsæter63-0.3-0.3-0.7 -0.44
Terje Rørmark62-0.8-0.5 -0.67
Kjetil Åbø54-0.2-0.6-0.2-0.8 -0.45
Atle Svandal53-0.6-0.20 -0.27
Håvard G Frøysa410-0.3-0.5-0.3-0.5-0.3-0.5-0.50-0.3-0.3 -0.33
Olav H. Breistein45-0.3-0.3000 -0.1
Hanna Hugosson43-0.30-0.5 -0.25
Luis Garcia36-0.7-0.7-0.30-0.3-0.7 -0.44
Petter Stai32-0.70 -0.33
Mark Anthony Soddano28-0.5000-0.5-0.5-10 -0.31
Marcus Soddano Jorde26-0.5-0.50000 -0.17
Kjetil Gryt11700-100-100-1-1-1-100-100 -0.41
Ola Brunes Stakkeland1130000-100000000 -0.08
Johan Olav Synnes11100000-100000 -0.09
David Ness140-100 -0.25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall 1 5 14 3 4 6 4 4 10 2 11 2 6 3 8 4 5 5
% 7 % 33 % 93 % 20 % 27 % 40 % 27 % 27 % 67 % 13 % 73 % 13 % 40 % 20 % 53 % 27 % 33 % 33 %
Snitt score 0 -0.2 -0.4 -0.1 -0.2 -0.5 0 -0.1 -0.3 -0.5 -0.5 -0.5 -0.1 -0.2 -0.4 0 -0.1 -0.1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Oversikt over hull fullført med birdie (eller bedre ...)

#NamnAntall hullOppnådd i rundeRunder brukt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Håvard G Frøysa1571112122121221211
Atle Svandal116212211321411
Luis Garcia10612211121211
Roar Gjøsæter10731122112224
Kjetil Åbø90131111411
Terje Rørmark87215153223
Olav H. Breistein85111121211
Kjetil Gryt701111111
Marcus Soddano Jorde60111111
Mark Anthony Soddano60111112
Hanna Hugosson57112212
Petter Stai27121
Johan Olav Synnes101
David Ness1611
Ola Brunes Stakkeland1711
Johan Pettersen1711
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Antall spillere 3 7 12 7 7 9 3 5 8 1 12 1 2 8 8 3 2 3
% 19 44 75 44 44 56 19 31 50 6 75 6 13 50 50 19 13 19
Antall nam nam 3 9 23 8 8 18 3 8 10 1 24 1 4 9 17 3 2 3
Flest 1 2 5 2 2 5 1 2 3 1 4 1 2 2 4 1 1 1
Snitt pr spiller 1 1.3 1.9 1.1 1.1 2 1 1.6 1.3 1 2 1 2 1.1 2.1 1 1 1
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.

Tall for de ulike gruppene (Bare tilgjengelig fra 2024)

#SnittMinMaxStdAntallSpillere
60.550747.848Olav H. Breistein, Terje Rørmark, Hanna Hugosson, Johan Pettersen, Håvard G Frøysa, Ola Brunes Stakkeland, Petter Stai, Roar Gjøsæter
SnittMinMaxStdAntallHva
60.500050747.84228Min
60.550747.848Snitt
60.500050747.84228Max
Du kan sortere ved å trykke på kollonneoverskrifter. Trykk en gang til for å sortere motsatt rekkefølge. Holde inne [shift]-tasten for å velge flere kollonner å sortere på.